Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sites/izrokuvrik.pp.ua/wp-content/themes/sahifa567/functions.php on line 73
Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 Свині своїми руками
Головна / Новий Рік 2019 / Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

При зустрічі Нового року важлива кожна деталь. Від цього може залежати, якими будуть майбутні дванадцять місяців. Майбутній рік Свині не буде винятком. Напевно, тому, все господині цікавляться, як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками. Дійсно, від прикраси столу може залежати багато чого. Частування будуть сприйматися набагато краще, якщо вони будуть подані зі смаком. Від цього ж залежить настрій присутніх і атмосфера всього свята. Треба відзначити, що новорічна сервіровка столу дещо відрізняється від повсякденного.

Щороку вносить свої корективи. Наприклад, майбутній рік буде часом владарювання Жовтої Земляний Свині. Так як тотем року відноситься до сільським тваринам, то і зустрічати 2019 краще в етно стилі. Він має на увазі зовсім іншу сервіровку та декорування приміщення і столу. У зв’язку з тим, що Свиня прийде до нас із земною стихією, то і цей фактор накладає певні особливості в оформленні свята. Це стосується колірної гами приміщення, посуду і навіть страв. При зустрічі Нового року все повинно виглядати гармонійно. Весь процес сервіровки можна розподілити на кілька етапів. Це не тільки розподіл страв на столі, але і підбір посуду та інших аксесуарів. Важливо врахувати кожну деталь. Тільки в цьому випадку свято вдасться.

Кольори

У зв’язку з тим, що господинею 2019 року Жовта Земляна Свиня, оздоблення столу, приміщення і сервіровка повинні відповідати кольорам, притаманним землі. Це можуть бути такі відтінки: бежевий; жовтий; лимонний; помаранчевий; золотий; теракотовий; гірчичний; коричневий; зелений; блакитний; сірий; срібний. Якщо ви збираєтеся зустрічати рік Свині в гламурному стилі, то можна зупинитися на білому кольорі. Золота або срібна посуд буде ефектно виглядати на тлі білосніжній скатертині. У разі, якщо і ви зупинилися на сільському стилі, то коричнева глиняна або керамічний посуд прекрасно буде виглядати на тлі сірої полотняної скатертини. До такого столу підійде і посуд ванільного або бежевого кольору.

Скатертина і серветки

При виборі цих атрибутів новорічного свята треба враховувати, що Свинка любить все натуральне, тому перевагу слід віддавати бавовняним, ситцевим і шовкових тканин. Також не варто використовувати скатертини з кричущим малюнком. Краще, якщо скатертини будуть легкими, в світлих, кремових тонах. На таких виробах буде відмінно виглядати не тільки гламурна посуд, але і керамічна, притаманна сільському побуті. Колір скатертини вибирається виходячи з кольору посуду. Її розмір повинен бути такий, щоб з кожного краю вона звисала приблизно на тридцять сантиметрів. Що стосується серветок, то для етно стилю підійдуть варіанти з вишивкою або плетені екземпляри. Можна також використовувати яскраві серветки. В цілому серветки завжди вибираються яскравіше скатертини. Вони, як правило, завжди однотонні. Серветки з тканини завжди поміщають на закусочні тарілки. Якщо ви використовуєте паперові серветки, то їх слід помістити в серветниці.

Сервіровка новорічного столу 2019 року

Господиня року любить поїсти, тому на столі повинно бути велика різноманітність страв. Не обов’язково їх готувати у великій кількості. Оптимальним варіантом розміщення великої кількості страв є велике блюдо, де можна одночасно розмістити кілька різних страв. У рік Свині для гарячого підійдуть керамічні горщики. Салати і закуски можна помістити на великі страви з кераміки. Якщо у вас немає подібної начиння, можна використовувати універсальні столові набори. Посуд необхідно підбирати відповідно до святковим меню. Прилади можна також подати зі смаком. Наприклад, вони цікаво будуть виглядати в новорічних рукавицях або з мініатюрними шарфиками. Посуд, прилади можна оформити в сільському стилі, перев’язавши їх красивими стрічками або помістивши в ажурні серветки.

Існують певні правила розміщення столових приборів, посуду і келихів: Вилки: завжди кладуть зубцями вгору, зліва від тарілки. Ножі: розміщують так, щоб вістря знаходилося навпроти тарілки справа. Десертні ложки: кладуть правіше ножа. Опукла сторона повинна бути звернена вниз. Келихи: розставляють в послідовності подачі напоїв. Вони не повинні заважати використанню столових приладів. Тарілки ставлять відповідно до подачею страв. Вони не повинні розміщуватися ближче 2 см. Від краю столу. Посуд для спецій: завжди поміщається в центрі столу. Розетки, соусниці: використовують у разі потреби. Склянки для напоїв: завжди розміщується праворуч від тарілки Посуд для напоїв можна додатково декорувати блискітками, дощиком. Можна також використовувати посуд з кольорового скла.

Як розміщують посуд для напоїв і тарілки

Спочатку біля кожного гостя ставиться сервірувальна тарілка. Вона найбільша і є свого роду підставкою для менших тарілок. За тим на неї ставиться менша тарілка. Зліва може розташовуватися блюдце для хліба. При зустрічі Нового року зазвичай вживається велика кількість напоїв. Серед них чимало алкогольних напоїв. Для кожного виду алкоголю передбачена своя посуд: маленькі чарки – в них наливаються: лікери, горілка, міцні вина, портвейн і херес; опуклі келихи – вони використовуються для червоних вин; подовжені фужери застосовують для ігристих вин, шампанського і білого вина. Келихи і чарки ставляться вище і правіше тарілки сервіровки, як показано на фото. Келихи повинні оновлюватися перед кожним новим блюдом. Не міняються лише посуд для напоїв.

Ідеї ​​прикраси новорічного столу 2019

Новорічний стіл можна зробити яскравим і ошатним, використовуючи атласні стрічки. За допомогою їх можна зробити красиві банти на ніжках столу. Залишки стрічки можна пустити по діагоналі столу.

Також можна прикрасити посуд з напоями квітами або сніжинками. Не варто забувати, що Свинка не любить надмірностей.

Все повинно бути гармонійно і виглядати природно. Немає необхідності захаращувати святковий стіл непотрібними деталями.

У центрі столу досить розмістити маленьку новорічну ялинку з фруктів, овочів та інших продуктів. Також в центрі столу можна створити святкову композицію з хвойних гілок, свічок і шишок.

Кожне місце для гостя можна оформити, як показано на цьому фото. Окремі страви також можуть нагадувати про новорічне свято.

Не варто забувати і про тотем майбутнього року – Жовтої Свині. Її фігурка обов’язково має бути присутня на святковому столі. Особливий шарм новорічного столу надають ошатні стільці. Барвисті накидки можна зшити самостійно.

Відео як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

Дивіться ще

Як прикрасити квартиру до Нового року 2020

Щороку в кінці грудня ми знаходимося в очікуванні найвеселішого і довгоочікуваного свята. Новий рік 2020 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *