Головна / Новий Рік 2019 / Ворожіння на Новий Рік 2019

Ворожіння на Новий Рік 2019

Новий Рік все чекають з нетерпінням, бо пов’язують з ним свої надії і мрії. Ми віримо, що коли куранти проб’ють північ, станеться диво, і в нашому житті настануть зміни. Звичайно, дуже цікаво дізнатися, що саме чекає нас в майбутньому. Ймовірно, тому ворожіння в новорічні свята настільки популярні. На Новий Рік 2019 часто ворожать навіть ті, хто не вірить в містику. Якими ж можуть бути Новорічні ворожіння 2019 році?

Ворожіння на Новий рік 2019 є традиційні новорічні ворожіння, адже історія пророкувань йде корінням в далеке минуле, і ворожіння мало чим змінюються з плином часу. Люди, звичайно, пам’ятають старовинні обряди, але при цьому люди створюють нові способи дізнатися свою долю. Так, наприклад, з появою курантів на Красній площі виникло, напевно, найвідоміше новорічне ворожіння в нашій країні. І тепер, мабуть, кожен з нас загадує бажання під бій курантів. Як зробити це правильно, щоб все обов’язково збулося? Є кілька способів. Перший – від першого до останнього удару годин встигнути написати бажання на листочку паперу, спалити його, попіл кинути в келих з шампанським і випити вміст. Другий – бажання потрібно написати за годину до Нового Року, а як тільки почнуть бити куранти, клаптик необхідно підпалити. Якщо він повністю згорить за 12 ударів, то мрія неодмінно здійсниться.

Існують і інші новорічні ворожіння на бажання, не пов’язані зі знаменитим годинником. Для одного з них вам знадобиться дві склянки: один – порожній, інший – з водою, налитої до країв. Візьміть їх у руки і, загадавши бажання, перелийте воду з однієї ємності в іншу. Важливо все робити швидко, інакше з ворожіння це перетвориться в вправу на спритність. Після того, як ви завершите процес, подивіться, пролилося чи що-небудь повз склянки. Чим менше крапель на столі, тим більша ймовірність виконання заповітного бажання. Якщо ж ви побачите калюжку, то, на жаль, це означає зворотне.

Дізнатися, чи збудеться бажання, можна і за допомогою колечка. Колечко може бути будь-який, не обов’язково обручки. Головне, щоб воно належало вам, якщо ви хочете дізнатися про свою долю. У новорічну ніч в келих з шампанським або стакан з водою киньте кільце, попередньо сформулювавши, чого ви хочете в майбутньому році. Потім слід порахувати кола. Якщо парна кількість, то бажання здійсниться.

Ще один нешкідливий спосіб дізнатися про своє майбутнє – взяти кілька аркушів паперу, на кожному з них написати по одному бажанню. Коли після святкування Нового Року будете лягати спати, покладіть всі папірці під подушку, а прокинувшись, дістаньте одну з них. Те, що ви прочитаєте, і чекатиме вас в році, що наступив. З подібними маніпуляціями пов’язані і новорічні ворожіння на судженого. Так, якщо дівчина покладе під подушку ножиці і хліб, то її суджений обов’язково прийде до неї уві сні. Також можна покласти під подушку якусь чоловічу річ і папірці з іменами. Після пробудження 1 січня насамперед витягніть один з листочків і прочитайте ім’я. Так і зватимуть майбутнього чоловіка.

Для тих, у кого вже є молода людина або чоловік, завжди хочеться дізнатися, як будуть розвиватися відносини. Тому багато влаштовують новорічні ворожіння на любов. Деякі з них можна здійснити безпосередньо в святкову ніч. Підготуйте до півночі монетку і блюдце, розмічене на 4 частини. Кожна частина буде мати своє позначення. Верхня ліва – він (позначимо умовно цифрою 1), верхня права – вона (2), ліворуч внизу – ми (3), праворуч – я (4). Візьміть монетку і розкрутіть її на блюдце, а потім подивіться, в якій з чотирьох секторів вона впаде. Якщо в перший, то проблеми у ваших стосунках можуть виникнути з вини партнера, в четвертий – через вас самих; якщо монетку побачите в другій частині, то незабаром чекайте появи суперниці; ну а якщо монетка виявиться в третьому секторі, то вашим відносинам нічого не загрожує, і вас чекає щасливе спільне майбутнє.

Ворожіння на новий рік 2019 може носити і жартівливий характер. Передбачати майбутнє можна, наприклад, по телевізору. Кожен з гостей задає вголос якесь питання і вмикає телевізор. Перші почуті слова і стануть відповіддю. Або ви можете заздалегідь підготувати листочки з веселими прогнозами, покласти їх в новорічний ковпак і запропонувати гостям дістати по одному, щоб дізнатися свою долю. Яким би не було ворожіння в новорічну ніч 2019 року, головне вірити в чудеса, тоді ваше бажання обов’язково збудеться.

Дивіться ще

Як прикрасити квартиру до Нового року 2020

Щороку в кінці грудня ми знаходимося в очікуванні найвеселішого і довгоочікуваного свята. Новий рік 2020 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *