Головна / Привітання 2019 / Вітання з Новим роком 2019 офіційне

Вітання з Новим роком 2019 офіційне

Привітання з Новим, 2019, роком офіційне – невід’ємний атрибут підготовки до свята, який можна сміливо назвати «рубіжним». Кожен Новий рік відкриває двері новим подіям, перемог і, на жаль, втрат. І хоча без смутку в житті не обійтися, найяскравіше запам’ятовується все найрадісніше і дивовижне. Велике місце в житті людини займає робота. Тому, хоча Новий рік – свято веселе і пустотливий, ніяк не можна обійтися без офіційних поздоровлень, звернених до колег і діловим партнерам. Адже наступний рік – це час спільних зусиль і творчих перемог, дуже важливий етап в житті будь-якої ділової союзу, заснованому на взаємоповазі та довірі.

Що бажають в рік Свині?

Згідно мудрості східних астрологів, 2019 рік проходить під знаком Жовтої Земляний Свині. У ньому сходяться три символічних іпостасі, кожна з яких має своє значення і таємний зміст. Треба сказати, що астрологічне тварина 2019 року – знак дуже гармонійний, адже в ньому сходяться смисли, співзвучні один одному і, що характерно, властиві плідним діловим відносинам. Жовтий колір несе в собі: енергію; позитивність; життєву силу; відкритість; дружелюбність. Стихія Землі позначає: плодючість; стабільність; вкоріненість; надійність; достаток.

Потрібно відзначити, що в східній культурі свиня – тварина, пов’язане тільки з позитивними смислами. Вона символізує: багатство; родючість; Прибуток у всьому. Виходячи з перерахованих вище якостей, буде доречним в рік Свині в офіційному новорічному привітанні бажати: благополуччя; добробуту; успіху в роботі; удачі в справах; сімейного щастя; надійних партнерів; стабільного зростання; великих планів; перемог і звершень; креативності; масштабних проектів; відмінного здоров’я.

Офіційні привітання з Новим 2019 роком

Словосполучення «офіційне привітання» найчастіше викликає асоціації, пов’язані з чимось сухим і абстрактний-абстрактним. Однак офіційність послання зовсім не означає, що воно повинно бути позбавлене сердечності і емоційності. Також для такого звернення не існує будь-якого одноманітного шаблону. Воно може бути і короткий, і довге, і в віршах, і в прозі.

Привітання з Новим роком 2019 прозі для начальника і партнера

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо вам великих досягнень і відмінних ідей. Нехай для вашої організації цей рік принесе удачу і прибуток, нехай міцніше стане дружба в колективі і ваші зв’язки з партнерами, нехай новорічна ніч виконає бажання всіх співробітників і надихне всіх на грандіозний успіх.

Вітаємо вашу прекрасну організацію з Новим роком! Бажаємо вам продуктивних робочих буднів, багатообіцяючих проектів, солідних партнерів, стабільного розвитку, приросту грошових коштів, і взаєморозуміння всередині компанії! Нехай цей Новий рік принесе всім співробітникам благополуччя і щастя!

У новому році Свинка допоможе у вашій справі, тому бажаємо вам подальшого кар’єрного розвитку і отримання нового досвіду! Не бійтеся пробувати нове, символ року подбає про всі негаразди!

Привітання з Новим роком 2019 віршах для начальника і партнера

У Новий рік вам бажаю успіху, багато нових перемог, досягнень, Море радості, жартів і сміху, Позитивних, прекрасних миттєвостей! Нехай збуваються ваші бажання, Буде бізнес рости тільки вгору, виправдаються всі очікування, Щоб щасливою була ваша життя!

З Новим роком вітаємо І бажаємо процвітання, Бути здоровим – колективу, Вірити в важливе покликання. Радість нехай несе робота, Гроші нехай вас не обходять, Щастя, радість і удача Хороводи дружно водять. Планам нашим виконання Нехай подарує Новий рік І додасть нам терпіння, Якщо справ сила-силенна. Нехай, колеги, вам робота принесе свої плоди: Збільшаться доходи І здійсняться мрії!

З Новим роком вас, партнери, Нехай вас чекає великий успіх, Повірте, дуже скоро Бізнес ваш піде лише вгору! Нехай ростуть завжди доходи, Щоб очі вогнем світилися, Щоб з кожним Новим роком Ви успішніше ставали!

Дивіться ще

Відео привітання з Новим 2019 роком

Багато користувачів хочуть оригінально привітати своїх друзів і родичів, тому за кілька днів до торжества …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *