Головна / Мода 2019 / Весілля в 2019 році: прикмети і забобони

Весілля в 2019 році: прикмети і забобони

Весілля – безумовно, одне з найважливіших подій в житті кожної людини, саме тому готуватися до заходу закохані починають заздалегідь. Напевно ті, хто збирається одружитися в наступному році, вже збирають необхідну інформацію і продумують всі деталі. Багато, плануючи дату весілля, виявляються забобонними і не хочуть, наприклад, подавати заяву на травень, адже тоді, якщо слідувати народної традиції, все життя доведеться маятися. Які ще прикмети варто знати тим, хто вирішив укласти шлюб в 2019 році?

Весілля в 2019 році прикмети

Східний гороскоп говорить про те, що наступний рік є не найвдалішим для одруження: союзи можуть виявитися неміцними, адже Свиня (господиня 2019 року) дуже примхлива і непостійна. Однак якщо ви повністю впевнені у своєму партнері і бажанні зв’язати з ним все життя, то боятися вам нічого. А ось над вибором кращого місяці для весілля варто задуматися, адже здавна існує безліч прикмет і повір’їв на цей рахунок.

Весілля в 2019 році прикмети і забобони по місяцях

  1. Січень завжди вважався несприятливим часом для укладення союзів, оскільки одруження в цей час віщує раннє вдівство і сімейні негаразди.
  2. Лютневі шлюби, навпаки, обіцяють довге і щасливе життя.
  3. Одружилися в березні народний поголос обіцяє життя на чужині (тобто на чужій території).
  4. Квітня завжди був дуже популярним місяцем для весілля. Холода вже відступили, все починає розквітати – прекрасна пора для початку сімейного життя. До того ж, на 19 квітня припадає Червона Гірка. Повінчатися в цей день на Русі вважалося доброю прикметою. Існувала прислів’я: хто на Червоній Горі одружується, той повік не розлучиться. Тільки майте на увазі, що на 19 число напевно буде великий ажіотаж (тим більше, свято припадає на неділю), тому підготовкою слід почати займатися за кілька місяців.
  5. Хто одружується в травні, як відомо, буде маятися, а ось червневі шлюби, згідно з народним повір’ям, стануть дуже вдалими: все життя для молодих пройде, як медовий місяць.
  6. Липень принесе молодим і радість, і смуток, серпень же обіцяє міцний шлюбний союз.
  7. Вересень готує для закоханих мирну сімейне життя, а жовтень, навпаки, віщує розбіжності і труднощі.
  8. Якщо одружитеся в листопаді, будете жити в достатку. Союзи, укладені в грудні, будуть рік від року все міцніше, так що перший зимовий місяць ідеально підходить для весілля.

На тих, у кого планується весілля 2019 забобони, напевно, надають досить сильний вплив. Не варто їх боятися, головне – не прикмети, а ваші теплі і щирі почуття одне до одного. Бажаємо, щоб ваш шлюб став найщасливішим і вдалим, незважаючи ні на що!

Дивіться ще

Дизайн нігтів на Новий рік 2020

Зовсім скоро настане Новий рік 2020 року – рік Сталевий Золотий Щур. А це значить …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *