Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sites/izrokuvrik.pp.ua/wp-content/themes/sahifa567/functions.php on line 73
Веселі конкурси на Новий рік 2019
Головна / Конкурси 2019 / Веселі конкурси на Новий рік 2019

Веселі конкурси на Новий рік 2019

Новий Рік – галасливий і веселе свято, який за традицією проводять з рідними і близькими, друзями і колегами. Майбутній рік пройде під знаком Свині, а це товариські, життєрадісні і грайливі тварини. Прикольні конкурси для галасливої ​​компанії на Новий 2019 рік допоможуть добре повеселитися, розважитися і створити розкуту атмосферу.

Веселі новорічні конкурси для дорослої компанії на 2019 рік

Щоб новорічний корпоратив не перетворився на нудне і формальний захід, провідні використовують найприкольніші конкурси для веселої компанії. А креативні господарі самі можуть придумати такі забави для своїх гостей на Новий рік 2019. Щоб святкування не перетворилося в нескінченну застілля, корисно розбавити його рухливими іграми, танцями і музичними конкурсами.

Для проведення кулінарного змагання знадобиться сформувати кілька команд з 2 чоловік. Одному члену команди зав’язують очі, а інший готує йому святкове частування з декількох інгредієнтів (наприклад, салат або бутерброд). Кількість компонентів страви у всіх має бути однаковим. Команди виступають по черзі: кухар годує свого партнера, а той повинен вгадати, з чого складається страву. Перемагає пара, яка правильно назве найбільшу кількість інгредієнтів.

Ще один застільний конкурс для дорослих зажадає від учасників включити фантазію. Гості по черзі піднімають келих і вимовляють тост, але з однією умовою: він повинен починатися з заздалегідь встановленої літери. Перший учасник вимовляє тост, що починається на букву «А», другий – на букву «Б» і т.д. Основне веселощі починається, коли доходять до рідкісних букв в кінці алфавіту: «Ц», «Щ», «И», «Е», «Ю».

Наступний конкурс – парний. Учасники розбиваються на команди, в кожній з яких є чоловік і жінка. Представниця прекрасної статі зображує ялинку, а кавалер прикрашає її новорічними іграшками: кульками, гірляндами, серпантином, мішурою. Головна складність тут в тому, що робити йому це доведеться в боксерських рукавичках (в крайньому випадку підійдуть грубі рукавиці). Найбільшу ошатну «ялинку» визначає незалежне журі.

Танцювальний конкурс допоможе гостям зберегти хорошу фізичну форму. Головна особливість танцю в тому, що рухатися доведеться не всім тілом, а якийсь його частиною (животом, ногами, пальцями рук і т.д.). Щоб вибрати завдання, учасники попередньо тягнуть картки, на яких написані різні частини тіла. Танець починається одночасно з першими тактами музики. Перемагає самий музичний і артистичний.

Краще за всіх людей об’єднує музика і спільне спів. Для участі в пісенному конкурсі всі присутні діляться на 2 команди. Ведучий ставить музику з популярної пісні, що підходить до свята, а завдання учасників – вгадати і заспівати її. Перемагає команда, яка зробила це першою.

Інша музичне змагання змусить учасників пофантазувати. Одна команда задає питання з якої-небудь популярної пісні, наприклад: «Куди, куди ви відлетіли?». А інша відповідає приспівом з «Володимирського централу». Тут потрібно не тільки вміння співати, а й дотепність. Програє хор, який не зміг відповісти на останнє запитання.

У наступному змаганні кожен гість може відчути себе президентом країни, вимовивши короткий новорічне привітання. При цьому в своєму зверненні до громадян він повинен використовувати 5 слів, які ніяк не підходять до даного випадку (наприклад, «бульйон», «індус», «політекономія», «дирижабль», «ракові шийки»). Учасник, який зробив це найбільш органічно, нагороджується цінним призом.

Інша гра моделює знайомі багатьом компрометуючі життєві ситуації. Наприклад, чоловік приходить додому, вимазаний губною помадою, або у жінки в телефоні виявляється незнайомий номер з чоловічим ім’ям. Завдання учасника – придумати найбільш дотепну і правдоподібну «відмазку» для своєї половини. Пильна увага аудиторії забезпечено.

Смішні змагання для дітей до 2019 року Свині

Надовго зайняти дитячу компанію – непросте завдання. Новорічні конкурси для дітей допоможуть їм подружитися і весело провести час. При цьому розвиваючі ігри рекомендується чергувати з активними іграми.

Саме природне заняття на Новий рік – прикрашати ялинку. Всі діти діляться на 2 рівні по числу учасників команди. У кожної в розпорядженні – по коробці ялинкових іграшок та невелика штучна ялинка. За командою ведучого діти починають наряджати дерево. Кожен учасник може брати за 1 раз тільки по 1 іграшці. Перемагає команда, яка першою спустошить коробку і Прикрась ялинку.

Великим успіхом у дітей користуються веселі естафети на самокатах. Спочатку треба підготувати 2 невеликі траси. В якості перешкод, які треба об’їжджати, використовують штучні ялинки. Діти діляться на 2 команди, кожна з яких вибудовується перед своєю трасою. Дітлахи по черзі долають дистанцію, передаючи естафету наступному учаснику. Якщо ялинка була збита, її треба поставити на місце. Перемагає команда, яка приїхала на фініш першою.

Спеціально до 2019 року Свині можна підготувати тематичні конкурси. Про свиней існує безліч прислів’їв і приказок, які переводяться на псевдонауковий мову. Наприклад: яка прислів’я оповідає про те, що хрюкають тварина при будь-яких умовах відшукає напіврідку субстанцію? Правильна відповідь: свиня завжди бруд знайде. Відповіли на найбільшу кількість подібних питань належить приз.

Для ще однієї естафети знадобиться 2 мольберта з закріпленими на них ватманами. Команди шикуються на відстані 5 м від них. Учасники по черзі дострибує до мольберта в мішку і фломастером малюють якусь частину поросяти (п’ятачок, вуха і т.д.). При виборі переможця враховують не тільки швидкість кожної команди, але і якість малюнка.

Акторський конкурс дозволить дітям проявити свої артистичні здібності. Учасники по черзі тягнуть картки із завданням. «Акторові» треба зобразити якусь ситуацію, а інші діти її відгадують. Наприклад, Дід Мороз приніс подарунки або катання на санках з крижаної гірки. Правильно вгадав учасник займає місце на сцені.

Для малюків придумують завдання простіше. Вони стають в коло, а ведучий просить дітей по черзі називати речі, без яких святкування Нового року неможливо (ялинка, подарунки, мандарини, сніговик і т.д.). Учасник, який не зміг назвати предмет, вибуває з гри. Перемагає ерудит, за яким залишається останнє слово.

Стільчики розставляють колом сидіннями назовні (їх повинно бути на 1 менше, ніж дітей), а малюки водять навколо них хоровод під новорічну пісеньку. Коли музика зупиниться, учасники повинні якомога швидше сісти. Дитина, якій не вистачило стільчика, приєднується до Діда Мороза в якості помічника. 1 стілець прибирають, гра триває. В результаті перемагає найшвидший і уважний.

Найприкольніші конкурси для сімейного свята

Більшість зустрічає Новий рік у колі рідних людей і близьких друзів. Тут все добре один одного знають, тому конкурси для корпоративів не підійдуть. Щоб здивувати один одного, знадобиться щось більш цікаве.

Дізнатися близької людини на дотик легко, але завдання можна ускладнити. Ведучому зав’язують очі пов’язкою з щільної тканини і надягають на руки товсті рукавиці. Він по черзі намагається впізнати родичів, керуючись виключно тактильними відчуттями. Така спроба особливо розвеселить дітей, адже навіть батьків впізнати через грубу тканину зовсім непросто.

Бажання дізнатися своє майбутнє в 2019 році на відзнаку всіх. Спроба зробити це, може бути кумедною. Для цього готується 2 шкатулки: в одній – записки з питаннями, а в іншій – з відповідями. Домашні по черзі вибирають папірці з різних скриньок. Пророцтва виходять дивними, несподіваними і викликають багато сміху і коментарів. Згодом все уважно стежать, чи збулося пророцтво.

Наступний конкурс для сім’ї називається «Чорний ящик». У закриту шкатулку кладеться який-небудь предмет. Ведучий дає коротку характеристику цієї речі і присутні намагаються відгадати, що це таке. Якщо відповіді немає, дається підказка. Гра триває, поки не буде дана правильна відповідь. В якості призу може виступити сам загадковий предмет.

Конкурс для дегустаторів: учаснику зав’язують очі і він намагається визначити блюдо на смак. Виграє той, хто правильно назвав найбільшу кількість страв. Коли компанія наситилася, завдання ускладнюється: дізнаватися блюдо треба тільки по запаху. Переможець оголошується справжнім гурманом і нагороджується шоколадної медаллю.

Гра «Піаніно» вимагатиме від учасників почуття ритму. Гравці сідають в коло і кладуть руку на ногу сусіда. Ведучий першим відбиває пальцями ритм на коліні сидить праворуч людини, а той намагається його повторити на свого сусіда. Зробити це не так просто, як може здатися, і пройде чимало часу, поки всі гравці навчаться швидко і безпомилково відбивати ритм.

Наступний конкурс буде особливо цікавий дітям. Їх відводять в сусідню кімнату, а дорослі ховають в найнесподіваніших місцях якісь дрібні предмети (наприклад, цукерки в яскравих обгортках). Як схованок використовуються шафи, світильники, предмети одягу, новорічна ялинка і т.д. Перемагає гравець, який знайшов більше всіх цукерок. «Сищикам» у важкий момент можна підказувати: «холодно», «тепліше», «гаряче». В якості подарунка переможцю можна вручити сувенір у вигляді символу 2019 року – свинку.

Багато сміху і веселощів викликає спроба народити ялинку, коли в якості останньої виступає людина. Щоб забава була безпечною, використовуються тільки не б’ються іграшки. Гру можна ускладнити, якщо прикрашати «дерево» без допомоги рук. При цьому сама «ялинка» допомагає чіпляти іграшки своїми «гілочками».

Гра «Дресирована гусениця» приносить задоволення і дітям, і дорослим. Члени сім’ї шикуються в паровозик і охоплюють один одного руками за талію. Коли ведучий оголошує, що гусениця вирішила потанцювати, всі починають виробляти ногами різні па. Коли гусениця вирішила поспати, учасники завалюються набік, не відпускаючи один одного. Гра перетворюється на веселу метушню і піднімає всім настрій.

Дивіться ще

Сценки на Новий рік 2019

Як зустріти Новий 2019 рік весело і незабутньо? Приготувати оригінальний святковий наряд, накрити розкішний стіл, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *