Головна / Конкурси 2019 / Веселі конкурси для Нового року 2019

Веселі конкурси для Нового року 2019

Новий Рік 2019 – свято чарівний і яскравий. В кінці грудня починається новорічна метушня, адже треба вирішити безліч питань: які подарунки купити, як прикрасити ялинку, що приготувати для застілля. А щоб за святковим столом було не тільки смачно, але і весело, не забудьте провести пару цікавих конкурсів. При цьому не важливо, скільки людина буде у вашій компанії, чи збираєтеся ви святкувати Новий Рік в вузькому сімейному колі або з друзями, підходящі варіанти знайдуться для всіх.

Конкурси на Новий Рік 2019

Господинею наступного року стане Свиня, тому цікаво буде провести конкурси, пов’язані з цим символом. Запропонуйте гостям розділитися на команди і намалювати портрет Свині з закритими очима. Чия творчість виявиться краще – той і перемагає. Також можна влаштувати «звіриний» оркестр: призначити диригента (це, звичайно, буде Коза) і музикантів (різні звірі), видати учасникам реквізит: головному герою – ободок з ріжками та диригентську паличку, іншим – маски відповідних тварин. Всім разом необхідно виконати якусь новорічну пісню ( «В лесу родилась елочка», наприклад). Сенс в тому, що кожен «музикант» повинен співати відомий мотив на своїй мові (кішка – няв-няв, собака – гав-гав, свиня – хрю-хрю і т.д.). Виходить дуже смішно. Якщо народу багато, то такий веселий конкурс на новий рік краще зробити командним. Нехай кілька «оркестрів» заспівають свою версію пісні, а переможцями стануть найталановитіші «музиканти».

Рухливі конкурси на Новий Рік 2019

Свиня – тварина активна і непосидюча, тому рухливі веселі новорічні конкурси припадуть дуже до місця. Наприклад, відмінним варіантом стане командна гра «потрап на роги». Необхідно привернути два стільці ніжками догори: це будуть «роги». Кожній команді лунає однакову кількість картонних або пластикових кілець, потрібно закинути якомога більше «снарядів». Кому це вдасться – той і переміг.

Застільні новорічні конкурси

Якщо ж простір кімнати не дозволяє влаштовувати рухливі конкурси, можна провести гру «Що подарує Дід Мороз?». Правила прості: перший учасник вимовляє фразу «А мені Дід ​​Мороз подарує …» і називає що-небудь на букву «А», наступний сидить за столом повторює «А мені Дід ​​Мороз подарує …» і придумує подарунок на букву «Б», третій – на букву «В» і так далі за алфавітом. Головне – слово потрібно встигнути сказати за 5 секунд. Якщо за цей час учасник не вигадав «подарунок», він вибуває з гри. Переможцем стає той, чиє слово стане останнім. У таку гру з задоволенням включаються і діти, і дорослі. Сподіваємося, що запропоновані веселі конкурси на новий рік допоможуть зробити ваше свято не нудним, яскравим і цікавим!

Дивіться ще

Сценки на Новий рік 2019

Як зустріти Новий 2019 рік весело і незабутньо? Приготувати оригінальний святковий наряд, накрити розкішний стіл, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *