Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sites/izrokuvrik.pp.ua/wp-content/themes/sahifa567/functions.php on line 73
Тури в Таїланд на Новий рік 2019
Головна / Туризм 2019 / Тури в Таїланд на Новий рік 2019

Тури в Таїланд на Новий рік 2019

Що може бути краще, ніж якісно організовані тури в Таїланд на Новий рік 2019? Ця країна обов’язково сподобається всім, хто побажає провести всього одне свято протягом року в самому гідному місці. Для російських туристів це найпривабливіше і популярне рішення, яким обов’язково потрібно скористатися. Нижче пропонується переглянути, як найкраще організувати новорічний тур, як можна туди вирушити з Києва.

Особливості відпочинку в Таїланді на Новий рік 2019

Місце притягує захоплених відпочиваючих максимально комфортним і приємним кліматом, неймовірно красивою природою, а також привабливим блакитним морем. Враження виробляють на кожного гостя національні традиції, а також культура, з якою варто ознайомитися. Все більше гостей намагається скористатися пропозицією, щоб зустріти святкування в національному буддійському стилі. Пропонують гідний відпочинок готелі з програмою, де все включено і передбачається раннє бронювання. Як кажуть про це численні відгуки туристів, відзначати торжество тут прийнято три рази в році. Чим відрізняються путівки в цьому цікаве місце і наскільки неймовірними можуть бути такі цікаві дні? Відповідно до встановленої традиції, в перший раз зустрічається свято як і прийнято 1 січня, урочистий захід нічим не відрізняється від аналогічного святкування, яке має місце в усьому світі в один і той же самий час. Що примітно, ціни на 2019 рік фактично нічим не відрізняються від попередніх, що обов’язково буде оцінено потенційними клієнтами туристичних компаній. Звернути увагу необхідно на наступні особливості такого проведення часу:

Найпершим йде звичайний, прийнятий у всьому світі Новий рік, після чого китайський, а далі тайський; У тому випадку, якщо приймається рішення скористатися нагодою і зустріти китайський Новий рік, слід коректно прорахувати дату. Вона непостійна і залежить безпосередньо в залежності від поточної фази місяця; Останнє торжество це Сонгран або ж тайський Новий рік, який святкується в період 13-14 квітня. Обов’язково попередньо врахуйте точний час проведення торжества, тільки після цього потрібно переглянути варіанти відпочинку в цьому місці; Чи не найважливішим стає питання, де зустріти такий захід. Фактично, перше торжество відзначається аналогічно, як і в усьому світі, на що варто звернути увагу. Наприклад, будинки прикрашаються численними гірляндами, готують дуже оригінальний святкову вечерю. На вулицях скрізь зустрічаються новорічні кулі, які прийнято дарувати один одному, так само як подарунки. Готується новорічне шоу, після чого здійснюються цікаві прогулянки протягом всієї ночі; Тайці приступають до урочистого заходу рівно о 12 годині, починається все це з торжества, а з настанням наступного дня, вони запросто відвідують розташовані поблизу храмові комплекси. Правда, святкування вважається не в традиції, аналогічної сучасного європейського світогляду, а за традиційним буддійському календарю, отже, в Таїланді зараз якраз 2554 рік; Тури можна провести в самих різних місцях і за часом, яке буде максимально оптимально прораховано в залежності від прийнятого рішення.

Наприклад, той же самий китайський Новий рік, який відрізняється власними традиціями і культурою. Що примітно, саме в цей період часу стає традиційним прикраса приміщень червоними ліхтариками, виготовленими з паперу. Також вони розміщуються безпосередньо зовні приміщень, отже, вони стануть бажаним видовищем для кожного потенційного відпочиваючого. З настанням новорічного святкування, на вулиці починають виникати численні фігури драконів, а також змій і левів, які зустрічають всіх, хто прийде на це неймовірне захід. Ця хода супроводжується вражаючою музикою, а разом з цим і вибухи петард, навіть феєрверки. Святкування триває протягом близько трьох діб, люди весь цей час продовжують веселитися, ходити один до одного в гості, після чого відвідувати численні розважальні заходи. Нарешті, в рамках святкування можна відвідати урочисті заходи на Сонгкран, яке починається безпосередньо 13 квітня. Місцеві жителі приступають до святкування даного заходу дещо незвично, з наведення порядку у власному домі. Вони позбавляються від усього, що вже не має значення, після чого приступають до процесу приготування їжі. Незважаючи на те, що готується велика кількість їжі, вона лунає монахам, передається в храми. Проводиться паралельно безліч релігійних обрядів, поле чого люди продовжують молитися.

Дивіться ще

Новий рік в Празі 2019

Як проходить святкування Нового року в Чехії? Головну ялинку Чехії встановлюють на Староміської площі. Там …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *