Головна / Новий Рік 2019 / Трафарети на вікна до Нового року 2019 для вирізання

Трафарети на вікна до Нового року 2019 для вирізання

Напередодні свят, багато людей хочуть створити своїми руками оригінальний декор кімнати. Серед безлічі видів прикрас, самим популярними є паперові фігурки на вікнах. У рік Свині, в якості головного персонажа виступить свинка або поросята, тому ми додали в галерею трафарети на вікна до Нового року 2019 для вирізання з цим милим тваринам. Також можна роздрукувати шаблони новорічної атрибутики та казкових героїв. Для тих, хто вперше використовує дану техніку, рекомендуємо прочитати покрокову інструкцію виготовлення «витинанки».

Коли з’явилися фігурки вирізані з паперу: коротка історія

Назва «витинанка» прийшло з України. У перекладі на російську мову «витинати» – це «вирізати». У Росії мистецтво зародилося в давньослов’янські часи. Перші артефакти з глини, шкіри і дерева були знайдені на початку 18 століття і мали вік 5 – 7 тис. Років. Але техніка вирізання була заснована в Китаї після винаходу паперу і перших інструментів по її обробці. В основному фігурки зображували богів і вішалися на вікна для відлякування злих духів. Потім мистецтво перекочувало в Персію, звідки і було привезено до Європи в 18 столітті. І тільки на початку 19 століття, витинанка стала відома в Росії.

З розвитком виробництва, паперова продукція подешевшала і наші предки з задоволенням стали прикрашати нею не тільки вікна, але і двері, полки, відкоси, піч, стіни та ін. Зараз вирізка часто використовується в дошкільних та навчальних закладах. Практично всі пам’ятають, як в школі прикрашали вікна сніжинками та казковими персонажами з паперу. Особливо техніка поширена в сім’ях з дітьми. Напередодні Нового року всі домочадці намагаються створити казкову атмосферу, головною складовою якої є витинанка. Дане заняття розвиває в дітях любов до мистецтва і народних традицій.

Як прикрасити вікна до Нового року 2019

Для вирізання будуть потрібні спеціальні шаблони. Їх можна завантажити безкоштовно і роздрукувати на принтері. Якщо у вас немає копіювального пристрою, прикладіть до монітора аркуш формату А4 і обведіть олівцем контур малюнка. Візьміть: ножиці, канцелярський ніж, рівну кухонну дошку. Зовнішні сторони шаблону вирізаються ножицями, внутрішні деталі – ножем. При цьому, необхідно покласти заготовку на дошку. Щоб приклеїти фігурки на скло, використовуйте мильний розчин: макайте кисть в теплу воду і тріть по поверхні мила.

Наочно цей процес показаний в наступному відео:

Завантажити безкоштовно галерею трафаретів

Добірка містить безліч шаблонів до Нового року: ялинка, свиня – символ 2019, ангели, Дід Мороз, Санта Клаус, Снігуронька, які танцюють балерини, свічки, вінки, дзвіночки, сніжинки, будиночки, новорічні іграшки, персонажі з мультфільму «Ну , постривай »і багато іншого. Щоб перейти в галерею, натисніть на посилання нижче. Картинки знаходяться на диску Google і доступні без реєстрації.

Дивіться ще

Як прикрасити квартиру до Нового року 2020

Щороку в кінці грудня ми знаходимося в очікуванні найвеселішого і довгоочікуваного свята. Новий рік 2020 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *