Головна / Конкурси 2019 / Сценки на Новий рік 2019

Сценки на Новий рік 2019

Як зустріти Новий 2019 рік весело і незабутньо? Приготувати оригінальний святковий наряд, накрити розкішний стіл, яскраво і стильно прикрасити приміщення. Покрасувалися, поїли, помилувалися, а що потім? Нудота! Чи врятує ситуацію тільки святкова програма і її «цвяхи» – сценки. Тематика святкова, не без присвят для господині наступаючого календарного періоду – Свині, але з упором на аудиторію: прикольні і «з перчиком» міні спектаклі для корпоративу або вибуховий компанії, смішні і сучасні для старшокласників та молоді, жваві і пустотливі для школи і малечі.

Як сценки Новий рік рятували?

Організація дозвілля тільки нетямущим здається справою простим, але варто тільки раз відмовитися від послуг професіонала, як все валиться з рук і приходить паніка. Не слід піддаватися розпачу. Трохи креативу ситуація виявиться під контролем, а на виручку прийде послужливий інтернет. Готові смішні і сучасні мініатюри, розбавлені прикольними іграми, вікторинами та змаганнями – кращий вибір для новорічної вечірки, що володіє незаперечними перевагами: виступи без репетицій; недорогий саморобний реквізит; гнучкі можливості адаптації. Особливо цінний останній пункт. Навіть досвідчені паті-мейкери працюють під копірку. Куди цікавіше врахувати реалії, характерні для певного колективу або вікової групи.

У рік Свині не зівай, скоріше всіх розважай!

Згідно зі Східним календарем, в 2019-м кермо влади дістануться льоха. Нова пані відрізняється веселою вдачею і екстравагантністю. Порадувати її і здивувати веселою вдачею в урочний час, значить заручитися підтримкою на майбутнє. Для цього доведеться проявити всі свої таланти і надати таку можливість гостям. У процесі підбору розваг для святкового вечора фахівці радять керуватися трьома простими правилами: Врахувати вік аудиторії Визначити коло інтересів Виділити заводив Простіше підібрати сценки та розваги для компанії близьких друзів, для школярів і дітвори, для молоді і старшокласників, набагато складніше охопити всіх учасників корпоративу або численних родичів на сімейному святі. В цьому ракурсі мініатюри теж виграють, особливо якщо є запас на всі випадки життя. Їх легко розбавити, перемикаючись на конкурси, ігри та інші розваги в потрібний момент.

Універсальний святковий сценарій

Для володаря солідної колекції інтернет-творчості не важко створити власні смішні і сучасні шедеври для новорічних вечірок, які припадуть до душі всім гостям від дитсадка і школярів, до самих солідних гостей. Весело буде всім. Для затравки аніматори пропонують використовувати вікторини. У рік Свині актуальні питання, присвячені винуватиці торжества. Три найпростіших:

  1. Як звали знаменитого порося з діснеївського мультфільму?
  2. Як називається пральний порошок, особою якого стала свинка?
  3. Де живуть домашні свинки?

Також можна: доповнювати знамениті прислів’я і приказки, співати частівки з листа і т.д. Після того як аудиторія розігріється, перекусить і відпочине, саме час влаштувати змагання художників. Учасники діляться на команди, шикуються один за одним. Останньому в шерензі показують малюнок. Він повинен відтворити його на спині впередістоящего і тик далі по ланцюжку. Останній оголошує, що було зображено на картинці. Гра заряджає позитивом і надихає на участь в театральній постановці. Назвемо міні спектакль «Казочка».

У ньому багато ролей, причому перелік легко збільшити. Кожен бажаючий виступає в своєму амплуа, перетворюючись в:

  • сніжинки, дерева і сни;
  • вітер, сонце, мороз і хмаринки;
  • зайчиків, їжаків і яблука

Текст відомий, а завдання акторів полягає в тому, щоб візуалізувати слова, які вимовляє ведучий. Чим точніше пантоміма, тим краще і смішніше, а автору не забороняється імпровізувати, підвищуючи градус веселості. Зміст міні сценки звучить приблизно так: «Був відмінний зимовий день, але дерева все ще сковував мороз, який намагався розтопити яскраве сонечко. Залітний вітерець приніс хмаринки. На галявину вибіг зайчик і задивився на небо. До нього підійшов їжачок з товстощокими яблуком на спині. Пішов сніг. Закружляли сніжинки, засинаючи цікавих звірів, але теплі промені його швидко розтопили ». Таке оповідання можна продовжувати, вплітаючи в його нитка нових героїв, включаючи господиню року Свиню, Діда Мороза, Снігуроньку і т.д.

Найпростіші і популярні варіанти – знамениті народні казки:

  1. «Золота рибка», яку легко замінити поросяти;
  2. «Курочка ряба» або «Колобок» на сучасний лад;
  3. «Бременські музиканти»: велика гастроль 2019;
  4. «Карнавальна ніч» в неординарному колективі.

Як тільки учасникам набридне розважатися таким чином, рекомендується зробити паузу і продовжити казку або перейти до конкурсів та ігор.

Дивіться ще

Ігри на Новий рік 2019

У екстравагантної Жовтої Земляний Свині свої види на підопічних. На відміну від простакуватою Собаки, нова …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *