Головна / Новий Рік 2019 / Стінгазета на Новий рік 2019 своїми руками

Стінгазета на Новий рік 2019 своїми руками

Перед зимовими канікулами, навчальні та дошкільні установи підводять підсумки року, що минає. Нудні зборів і лекції вчителів / вихователів не можуть зацікавити дитину цією інформацією. Тому її бажано подати в розважальній формі. З цим відмінно впорається стінгазета на Новий рік 2019 своїми руками, шаблони якої легко можна знайти в Інтернеті або слідуючи нашій інструкції створити унікальний шедевр. Не важливо, куди призначена настінна газета – в школу або на роботу для офісу, головне, щоб вона була не тільки інформативною і цікавою, а й відповідала етикету. Також буде потрібно знання кількох правил по оформленню. У рік Свині, найактуальнішим зображенням для головної композиції стане символ 2019 за китайським календарем. Свинка, порося або кабан займуть почесне місце поряд зі сніговиком, Дідом Морозом і Снігуронькою. Але потрібно врахувати кілька порад з виготовлення стінгазети.

Рекомендації з оформлення

У першу чергу, необхідно визначитися з технікою виготовлення настінного газети. Залежно від навичок, можна використовувати будь-який вид декоративно-прикладного мистецтва. Відмінно буде виглядати скрапбукінг, аплікація або печворк. Для об’ємних композицій підійде квіллінг, оригамі і еко-декор. Обов’язково повинні бути присутніми фотографії та малюнки. Вони пожвавлять стінгазету і створять особливу колективну атмосферу. Кілька порад: Потрібно врахувати, що кожна газета має бути унікальною, тому що минулі випуски запам’ятовуються на багато років.

Крім розважального контенту, вона повинна містити новини, оголошення, інформацію про заходи, підведення підсумків та ін. Успіх залежить від оригінальності і свіжих ідей. Бажано придумати щось нове, чого ще не було в минулих стінгазетах. Щоб офісні варіанти виглядали більш професійно, можна скачати і роздрукувати готові шаблони малюнків на аркуші формату А4. Бажано присвятити окремий блок інтерактивного конкурсу. Наприклад, найкраще привітання для колективу або класу з нагородженням переможців. Для листів з побажанням можна приклеїти спеціальний конверт.

Як правильно розмістити контент

Для початку потрібно визначитися, скільки планується блоків з текстом, малюнками, фотографіями і елементами дизайну. Порахуйте їх і рівномірно расчертите аркуш паперу з урахуванням кількості блоків і напишіть назви, щоб легше зорієнтуватися. Залиште простір вгорі для заголовка і основного привітання. По боках і внизу необхідно розмістити текст. У центрі виділіть місце для головної композиції. Приблизну схему можна подивитися на малюнку:

Завантажити безкоштовно галерею шаблонів

Підбірка містить новорічні картинки, які можна скопіювати на стінгазету. Також пропонуємо завантажити шаблони готової настінної газети.

Відео

Дивіться ще

Як прикрасити квартиру до Нового року 2020

Щороку в кінці грудня ми знаходимося в очікуванні найвеселішого і довгоочікуваного свята. Новий рік 2020 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *