Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sites/izrokuvrik.pp.ua/wp-content/themes/sahifa567/functions.php on line 73
Сприятливі дні для весілля в 2019 році за церковним і місячним календарем
Головна / Календар 2019 / Сприятливі дні для весілля в 2019 році

Сприятливі дні для весілля в 2019 році

Сприятливі дні для весілля в 2019 році слід вибирати, орієнтуючись на знак зодіаку, в якому знаходиться місяць в момент одруження. Також мають значення місячна доба і фаза.

Весільний гороскоп 2019 року

Рік Жовтого Земляного Свині стане вдалим часом для укладення шлюбів. Щиро люблячі, вірні один одному люди, одружилися в 2019 році, отримають щасливу сім’ю, знайдуть щастя. Якщо ж одруження або заміжжя полягає з корисливими мотивами, сімейне життя принесе подружжю розчарування: Свиня не терпить лицемірства і покарає за нього. Парам, знайомим більше 3 років, підійде весілля в другій половині року. Якщо ваше знайомство триває менше цього терміну, краще одружитися в першій половині. Найбільш сприятливі дні для одруження, на думку астрологів Василини Володіної і Тамари Глоби, припадають на березень. Весь цей місяць буде вдалим для укладення шлюбу. Для Овнів 2019 рік стане хорошим періодом для укладення шлюбу. Цей період буде для представників вогняного знаку зодіаку сприятливим для зміцнення відносин з другою половинкою і створення сім’ї. Шлюбні союзи, укладені в даний час, виявляться міцнішими, вдалими. Для весілля підійде будь-який період. Витрачати багато грошей на церемонію не варто, астрологи рекомендують Овнам вкласти кошти у весільну подорож. Зіпсувати ситуацію може перфекціонізм Овна. Прагнення до досконалості здатне стати причиною сварок з партнером.

Тельці перед весіллям можуть відчути погіршення у відносинах з коханою людиною. Явище це тимчасове. Після одруження проблеми припиняться. Представникам цього знака зодіаку не варто поспішати: перед укладенням шлюбу слід ретельно обміркувати майбутній крок. Близнюкам краще всього зіграти весілля в середині осені. Сумніви здатні зіграти з Близнюками злий жарт: партнер, побачивши невпевненість, може відмовитися від наміру вступити в шлюб. Астрологи радять представникам цього знаку довіряти інтуїції: це допоможе зробити правильний вибір. На церемонію не запрошуйте багато народу. Краще обмежитися найближчими і рідними людьми. Для Раків рік Жовтого Свині буде сприятливим для вступу в шлюб. Представники цього знака зодіаку цінують домашнє вогнище, що припаде до смаку Свині. Весілля призначайте на зиму. Бажано, щоб в день одруження був снігопад. Це зміцнить сімейний союз. Для Львів 2019 рік – не найкращий час для весілля. Жовта Земляна Свиня не обіцяє такого союзу щастя. Якщо ви все ж таки зважитеся розписатися, будьте готові, що сімейне життя виявиться непростим.

Дівам варто одружитися до Великодня. Якщо зробити це не вдається, краще відкласти одруження до 2020 року: розташування планет після свята стане несприятливим для наречених і женихів зі знаком Діва. Представникам цього знака зодіаку не варто тиснути на партнера. Щоб обранець погодився зв’язати себе з вами узами шлюбу, проявіть щиру турботу по відношенню до нього. Щасливий шлюб може очікувати Ваги на початку року. Сімейне життя стане щасливою, якщо ви навчитеся бути терпимими до партнера. Шлюб не повинен бути поспішним рішенням: Свиня не любить суєти, є сімейним знаком. Весілля варто грати тільки тим парам, відносини яких перевірені часом. Для Скорпіонів 2019 рік виявиться несприятливим часом для шлюбного союзу. Краще почекати до наступного року: якщо відносини переживуть непростий період, можна буде створювати сім’ю. Якщо ж ви твердо мають намір одружитися до 2020 року, вибирайте дату в другій половині літа. Для Стрільців благополучним періодом для радісної події є весь рік. Відносини будуть розвиватися гармонійно, і рішення стати сім’єю прийде саме. Чи не виникне проблем і з організацією торжества. Якщо вас здолають сумніви в правильності вибору, обговоріть з другою половинкою ваші відносини і згадайте всі позитивні моменти.

Козероги відчують прагнення до сімейного життя на початку весни. Шлюб укладати слід тільки тим парам, відносини яких тривають не менше року. Свиня відрізняється традиційними поглядами, тому до швидкого шлюбу вона не буде прихильною. Вибирати місце для церемонії краще в присутності третьої особи: це питання може стати причиною розбрату між партнерами. Водоліям слід одружитися, якщо стосунки тривають вже довго і потрібно наступний крок. Шлюби, укладені через вагітність, що не будуть вдалими і незабаром розпадуться. Якщо ви бажаєте створити міцну сім’ю з великою кількістю дітей, для весілля буде сприятливим весь рік. Підготовка до торжества може викликати невеликі труднощі. Рибам, які бажають стати розсудливим, 2019 рік підійде. Партнер не повинен бути любов’ю з першого погляду. Необхідно бути впевненим в почуттях до обранця, в іншому випадку сімейне життя не буде щасливою. Якщо ж стосунки тривають вже не перший рік, не варто відкладати одруження: партнер може втомитися від тривалого очікування і розірвати відносини.

Вдалі дати для весілля в 2019 році

Вибираючи день для торжества, зверніть увагу на місячний календар. Якщо ви віруюча людина, варто ознайомитися і з церковним календарем.

За місячним календарем

Найкращим часом для одруження вважаються повні. Сприятливі і шлюби, укладені при зростанні Місяця. Хорошим часом для одруження і заміжжя буде період, коли Місяць знаходиться в першій чверті. У календарі весіль на 2019 рік найсприятливіші дні припадають на 3, 6, 7, 10, 13, 14, 17, 22 і 24 місячна доба. Несприятливими для вступу в шлюб астрологи називають 4, 5, 8, 9 і 19 місячні добу. Вибираючи дату одруження, зверніть увагу на те, в якому сузір’ї знаходиться Місяць. Сприятливі дні, коли природний супутник Землі знаходиться в Тельці, Раку, Терезах, Стрільці, Водолії і Рибах. Якщо Місяць перебуває в Козерозі або Дів, весілля варто перенести на інше число. З днів тижня астрологи рекомендують вибирати п’ятницю, неділя і понеділок. Не призначайте церемонію на четвер і суботу: ці дні не вважаються сприятливим часом для одруження.

За церковним календарем

Православна Церква забороняє шлюби під час посту і релігійних свят. Не ухвалюються весілля, укладені по четвергах, суботах, вівторках. Для прихильників іншої релігії допустимі за церковним календарем дати будуть відрізнятися.

 1. У січні заборонено виходити заміж на Різдво і під час приуроченого до цього свята поста. Дні з 7 по 9 число вважаються несприятливими.
 2. У лютому віруючій людині слід відмовитися від укладення шлюбу 15 числа: на цю дату припадає Стрітення Господнє. Чи не підійдуть і числа з 17 по 19: вони вважаються несприятливими.
 3. У березні можна проводити вінчання. Для укладення шлюбу несприятливим виявиться період з 3 по 19 число.
 4. Вибрані дати в квітні не повинні збігатися з Великоднем і Благовіщенням. Через 7 днів після Великодня наступають сприятливі дні.
 5. У травні не призначайте вінчання на Вознесіння Господнє і попереднє йому число. Заборонені дати припадають на 39 і 40 день після святкування Пасхи.
 6. У червні 2019 роки не варто укладати шлюб у другій половині місяця.
 7. У липні утримайтеся від призначення торжества на перші 12 днів місяця. Дозвіл на вінчання ви отримаєте тільки в другій половині місяця.
 8. У серпні сприятливим для весілля стане час до Успенського посту. Якщо до 14 числа шлюб не був укладений, слід відкласти торжество.
 9. У вересні для одруження або заміжжя підійдуть 5, 12 і 19 числа. Не призначайте свято на 21 і 27: у ці дні проходять церковні свята.
 10. У жовтні 2019 року можна одружитися в другій половині місяця. Перша половина жовтня для православної людини не підійде.
 11. У листопаді церемонію одруження не варто призначати на 1 і 2 числа: це поминальні дні.
 12. У грудні шлюби заборонені під час Різдвяного посту.

Найнесприятливіші дні для весілля в 2019 році

Щоб уникнути проблем в майбутньому сімейному житті, відмовтеся від укладення шлюбу в несприятливі для цього дати. У рік Жовтого Земляного Свині небезпечно одружуватися або виходити заміж з 1 по 6 січня. Чи не підійдуть також 22 і 23 числа цього місяця. З лютневих дат для створення родини не підходить 2 і 20 дні місяця. У березні несприятливим є 2 число. Чи не підійдуть для весілля 4, 24 і 25 квітня. Чи не одружитеся 22, 23, 29 і 30 травня. Якщо хочете зіграти весілля влітку, чи не призначайте урочиста подія на 18, 19 і 26 червня, 27 липня, 20 і 24 серпня. У вересні поганим вибором стануть 17, 25 та 28 числа. З жовтневих дат несприятливими вважаються 17, 20 і 24. Листопадову весілля не призначайте на 14 та 21 дні місяця. Не варто поєднуватися узами шлюбу 17, 19 і 26 грудня.

Дивіться ще

Місячний календар стрижки волосся на січень 2019 року

Не так-то просто зважитися на зміну зачіски, тому похід в салон краси багато хто планує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *