Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sites/izrokuvrik.pp.ua/wp-content/themes/sahifa567/functions.php on line 73
Нова Skoda Rapid 2019 модельного року
Головна / Авто 2019 / Skoda Rapid 2019

Skoda Rapid 2019

Починаючи з перших повоєнних років, коли тільки що піднімається з руїн Східна Європа намагалася на підставі мізерних ресурсів крок за кроком відновлюватися, авторемонтні майстерні Шкода були орієнтовані на те, щоб по можливості відновлювати техніку, що залишилася після боїв. Тим не менш, це був далеко не перший досвід роботи чехів в галузі автомобілебудування. Оновлений Skoda Rapid став гідним продовжувачем брендових моделей марки, яка відома вже більше ста років.

Переваги Skoda

На сьогоднішній день в новому кузові постав сучасний, потужний, агресивний і високо технологічний автомобіль, початок історії якого було досить банальним для кінця XIX століття. Навіть вірні шанувальники автомобілів з гордим профілем індіанського вождя на логотипі знають далеко не всі про своїх улюблених авто. Нова модель, яку чекають з однаковим нетерпінням аси автодоріг і новачки, тільки освоїли ази водіння як не дивно, нащадок простого двоколісного велосипеда. В добавок ще й бракованого, судячи з історичних фото, але йому випала дуже незвичайна доля: У 1895 р в Празі книгопродавців Вацлавом Клементом був куплений цей найдорожчий німецький велосипед. Щоб уникнути тяганини з виробником з приводу шлюбу, Клемент запросив інженера Вацлава Лауріно і вони як компаньйонів створили майстерню з випуску власних двоколісних конструкцій; 1905 рік, виходять перші авто Laurin & Klement, судячи з відгуків сучасників досить якісні і надійні; 1920 р Laurin & Klement, об’єднується з машинобудівним заводом ŠKODA і приймає його назву як основне;

Початок 1990-х рр, що стала практично збитковою ŠKODA вливається в концерн Volkswagen, що стало не просто хорошими останніми новинами для шанувальників бренду. Об’єднання з німецьким автогігантом стало справжнім Ренесансом для компанії з міста Млада-Болеслава; Каталог Skoda тільки на 2019 модельний рік пропонує чотири основних новинки, в основному це популярні в усьому світі кросовери і крос-купе, серед яких привертає увагу оновлений ліфтбек Rapid.

Варто відзначити, що автомобілі з Чехії все більше впроваджуються на український ринок легкових транспортних засобів. Це не просто реклама, це дійсний стан речей. Основними пріоритетами для вітчизняних споживачів є невисока ціна в поєднанні з європейською якістю і сучасними технологіями. Саме поєднання комплектації і ціни, хороша оснащення, використання високо гігієнічних оздоблювальних матеріалів, покращені технічні дані дозволяють говорити і новому Рапіді як про практично народному легковому автомобілі.

Екстер’єр

Судячи зі шпигунських фото, консерватизм, стриманість і лаконізм безпосередньо і визначили зовнішність Рапіда майбутнього сезону. Очікуваним стане відсутність супер сучасного і понад оригінального дизайну, але при традиційному підході до оформлення екстер’єру, він буде цікавий, динамічний і свіжий: Дещо змінено рельєф переду, він став вище і об’ємніше.

Покращено огляд за рахунок збільшення фронтального скла; В обробці решітки радіатора збільшилася кількість хрому і елементів обробки, переднє світло позначений фарами строго прямокутного формату з різними видами наповнення.

За вибором це може бути галоген або ксенон; Посилено конструкція ходової частини, днище стало більш потужним і жорстким, що поліпшило показники надійності руху. Правильність такого рішення підтвердив проведений в екстремальних експлуатаційних умовах тест драйв. Автомобіль міцно стоїть на землі. На початок продажів в Україні приготований збільшений обсяг багажника до 530 л і розширена колірна гамма в сучасних яскравих ексцентричних тонах.

Салон Skoda Rapid 2019 року

Салон також відрізняється лаконізмом, зручністю, що не утрудняють надмірностями комфортом. Перші фотографії інтер’єру дозволяють виділити наступні особливості: Оздоблення, виконана з бюджетного пластику, тканини, еко шкіри, на досить високому якісному рівні; Сидіння, спинка та підголівники виконані на основі покращеної анатомічної конструкції; На передній консолі вигідно виділяється монітор навігатора і управління за допомогою мультимедіа.

Відео Skoda Rapid 2019

Дивіться ще

Porsche Macan 2019

Наскільки цікавий і затребуваний буде на ринку презентований оновлений Porsche Macan і на що слід …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *