Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sites/izrokuvrik.pp.ua/wp-content/themes/sahifa567/functions.php on line 73
Нова Skoda Octavia A7 2019 модельного року
Головна / Авто 2019 / Skoda Octavia A7 2019

Skoda Octavia A7 2019

Особлива увага експертів традиційного привертає вже полюбився автовласникам Skoda Octavia, яка отримала протягом останніх років відмінні оцінки користувачів. На сьогоднішній день перші фотографії інтер’єру перспективної новинки дозволяють позиціонувати модель як абсолютно оновлений концепт з відмінними тенденціями на майбутнє.

Особливо можна виділити наступні моменти: Екстер’єр зазнав практично повної переробки, в новому кузові з’явилося не просто агресія, міць і напористість, притаманна кращим і значно більш дорогих автомобілів даного сегменту. Крім значного поліпшення аеродинаміки, зовнішність стала сучасною, з яскраво вираженою футуристичної спрямованістю; Салон став не просто розкішним, він виконаний відповідно до кращих тенденціями сучасної автомобільної моди; Кардинального переосмислення піддалася силова система, на кілька порядків зросли технічні характеристики моторів, запропонованих в широкій асортиментній гамі. Це дозволяє вибрати автомобіль, який буде ідеально відповідати поставленим завданням; Технологічно важливі елементи і вузли стали значно якісніше, добротнее, надійніше. Сервісне обслуговування та ремонт автомобіля став ще доступніше і дешевше.

На сьогоднішній день проведення глибокого рестайлінгу дозволило випустити на ринок цілу гаму принципово нових варіацій полюбилася Octavia. Нові моделі Шкода порадую своєю різноманітністю. Споживачі зможуть вибирати між стильним класичним седаном, комфортабельним універсалом «Скаут», який призначений для подорожей в умовах досить поганих доріг, пересеченного рельєфу і спеціальної модифікації «Комбі». Останній має чітку спрямованість на перевезення товарів та невеликих вантажів, що особливо затребуване у підприємців, що працюють в сфері малого бізнесу. Дата виходу – це вже зовсім близька перспектива, тому вкрай важливо розглянути автомобіль трохи докладніше.

Екстер’єр Октавії 2019 року

Оновлений концепт Шкода Октавія в майбутньому сезоні є вже п’ятою генерацією прославленого автомобіля, перший зразок якого вийшов у світ перед Новим 1960-м. Мабуть, складно знайти автомобіль, однаково популярний протягом 60 років! Однак, судячи з фото, модель буквально молодіє на очах. Що нового? Skoda Octavia стала великим, стильним і надійним автомобілем, що зберіг весь ряд переваг, властивих добре відомому транспортному засобу. На шпигунських фото добре видно цілий ряд значних інновацій; Габаритні розміри збільшилися, машина отримала нову платформу, що збільшило жорсткість при поворотах і на віражах в складних рельєфних умовах;

Екстер’єр розроблений і виконаний знаменитим Йозефом Кабаном – творцем Bugatti Veyron. Особлива харизматичність автомобіля складається в гармонії елегантності класичних форм з футуристичними елементами; Октавія 2019 модельного року виконана із застосуванням тенденції стилю Matrix, що відрізняється плавними лініями, використанням інноваційному світлодіодному оптики в новому двоядерному форматі. Завдяки ефектної решітці радіатора, автомобіль став агресивним і динамічним, креативний підхід до оформлення переду дозволив використовувати передній бампер для інтегрування в нього модульних світлодіодних ліхтарів. Проведений тест драйв показав актуальність розміщення інноваційної конструкції антикрила, розміщеного вище п’ятої двері, що значно поліпшило показники аеродинаміки.

Інтер’єр

Останні новини стосуються інтер’єру, виконаного в стилі найсуворішої класики. Максимум комфорту надано покупцеві за рахунок якісних матеріалів, ергономіки простору і продуманості салону. Крім стильного двокольорового виконання, зручного мульти керма, аналогової приладової панелі з дисплеєм, тач-скрін монітора з діагоналлю 9,2, різні комплектація і ціна дозволяють отримати численні опції, функціональну мультимедійну систему. Виробник пропонує цілу гаму сучасних гаджетів і багатоканальну акустику.

Про силовий агрегат

Початок продажів в Україні відбудеться на початку майбутнього року і для моделі розроблені наступні системи двигунів. Тип Обсяг, л. – Потужність, л. с. Гібрид – 1, 5 – 130 Бензин – 2, 0 – 200 TDI 2, 0 – 190.

Відео Skoda Octavia A7 2019 року

Skoda Octavia A7 2019 року фото

Дивіться ще

Porsche Macan 2019

Наскільки цікавий і затребуваний буде на ринку презентований оновлений Porsche Macan і на що слід …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *