Головна / Мода 2019 / Самий модний колір волосся в 2019 році

Самий модний колір волосся в 2019 році

Кожна жінка нашої планети просто обожнює зміни в своїй зовнішності. Це просто необхідна складова нашої щасливого життя і повного самоствердження в очах оточуючих. З наближенням початку нового року стилісти всього світу починають посилено цікавитися новими напрямками в моді. Матеріал цієї статті відповідає на питання, який колір волосся модним в 2019 році буде для наших милих жінок.

Законодавці світового стилю і моди задали популярність на цей рік натуральним і природним відтінкам. Цей напрямок властиво не тільки волоссю, але і макіяжу, і предметів гардероба. У своїй сукупності всі ці деталі будуть зраджувати образу надзвичайну легкість і безтурботність. Останнім часом все знамениті дизайнери в своїх лініях все більше схиляються до краси природного, яка закладена в жінках з самого народження.

Класичні кольори волосся

Класика не за яких обставин не виходить з моди. Вона може злегка видозмінюватися або доповнюватися новими деталями, але все одно залишається на вищому рівні популярності. Точно так само справи йдуть з класичним чорним кольором. Він буде наймоднішим кольором волосся в 2019 році. Тільки (увага!) Це обов’язково повинні бути природні відтінки чорного кольору. Фарбування волосся в чорний колір з відтінками фіолетового, зеленого або синього тепер – пережитки минулих років. Пам’ятайте, прихід нового року ознаменував переважання природного у всьому, навіть в кольорі волосся.

Як завжди, не здають свої позиції і волосся світлого кольору. Особливу увагу слід приділити таким відтінкам світлого волосся як пшеничний, медовий, золотистий, карамельний. Саме такі природні тони будуть виглядати найбільш натурально, тому стануть модними кольорами волосся 2019 для блондинок.

Через те, що світле волосся мають найбільшу кількість відтінків, при фарбуванні в такі кольори з вибором тону слід бути дуже обережним. У таких випадках дуже важливо брати до уваги відтінок шкіри і колір очей. Адже в вихідному образі вельми важлива гармонія всього, особливо в нинішньому році природного жіночої краси.

Такий відтінок світлого волосся як попелястий також не втратив свою актуальність. Але модно в цьому сезоні він буде виглядати лише на жінках з короткими стрижками. Квітами, які не втрачають своїх позицій ні в яких сезонах, є каштановий і шоколадний. І все це – завдяки їх натуральному вигляді при проведенні фарбування та нечастому природному прояву у прекрасної половини людства.

Модним кольором волосся 2019 року, як і в попередні роки, залишається рудий. Найкраще в цьому сезоні будуть виглядати бліді відтінки цієї групи. Таких викликають тонів, як морквяний або вогненний, краще уникати. Новий напрямок в цьому році – фарбування волосся в рудий колір шляхом поєднання декількох відтінків. Для жінок, які зовсім не бояться експериментів, актуальним буде трафаретне укладання та фарбування та колоріровавніе.

Дивіться ще

Дизайн нігтів на Новий рік 2020

Зовсім скоро настане Новий рік 2020 року – рік Сталевий Золотий Щур. А це значить …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *