Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sites/izrokuvrik.pp.ua/wp-content/themes/sahifa567/functions.php on line 73
Новий Renault Logan 2019 модельного року
Головна / Авто 2019 / Renault Logan 2019

Renault Logan 2019

Українські дороги, вітчизняний клімат, складності рельєфу, не завжди доступний сервіс і досить натягнуті відносини між учасниками дорожнього руху є відмінним випробувальним полігоном для різних моделей легкового транспорту. Безпосередньо в таких екстремальних умовах продукція з логотипом Рено показала себе з найкращої сторони. Оновлений Renault Logan в новому образі, створеному в істинно французьких традиціях смаку є очікуваним варіантом автомобіля. Звичайно, про смаки не сперечаються, але якщо судити по перших фото, робоча конячка з романтичною Франції буде користуватися високим попитом.

Renault Logan 2019 модельного року

Серед наших співвітчизників із середнім рівнем доходу, класичний седан з хромованим ромбом на передньому бампері на сьогодні займає лідируючі позиції в рейтингах популярності. Багато що змінилося не тільки в новому кузові, який підпав під значний рестайлінгу. Основна концепція полягає в наступному: Завдяки праці колективу французького концерну, в представленої моделі використані найкращі технічні прийоми і елементи дизайну; На сьогоднішній день інформація про Renault Logan обмежена, але навіть перші фотографії інтер’єру дозволяють скласти думку про те, наскільки серйозно опрацьовані можливості новинки з боку опцій безпеки і контролю руху; Необхідно акцентувати увагу шанувальників марки на те, що новинка, залишившись в колишньому традиційному для Рено образі, найбільші зміни відбулися у в салоні; Новий седан є гідним продовжувачем стартувала в 2004 році серії бюджетних седанів. Уже через рік випуск був налагоджений на потужностях вітчизняного автозаводу “Автофрамос”;

Наступним етапом розвитку є випуск другого покоління в 2013 році, початок продажів в Україні стартувало відразу в декількох варіантах. На сьогоднішній день українські автосалони пропонують дану модель в чотирьох комплектаціях – Access, Active, Comfort, Privilege; Завдяки високому попиту на дану модельну лінійку, творці бренду пішли на подальше переосмислення ключових моментів і пріоритетів марки і вже в найближчому майбутньому буде презентовано новий седан 2019 модельного року. Поки основні деталі не надійшли в офіційне інформаційне поле, тим не менш, модель повинна викликати великий інтерес автомобільної громадськості, що підтверджують шпигунські фото. Необхідно також зробити акцент на те, що у автомоделі значною мірою поліпшено безпосередньо експлуатаційні дані. Незважаючи збереження інтриги про пріоритети новинки, дата виходу запланована на червень – липень поточного року. Отже, про основні чинники та особливості Renault Logan сезону 2019 далі, судячи з відгуків, покупців, очікує багато цікавого.

Екстер’єр Logan 2019

По автомобілю в першу чергу судять по кузову і його даних. Виробник використав вже любиться зовнішність і новий Логан став тільки трохи більш сучасним і ефектним. Оновлений автомобіль відрізняється такими даними: Зовнішність відрізняється компактними розмірами, мінімумом рельєфів. Лаконічний по контурах капот з витонченим, але стриманим по конструкції бампером. Нова модель отримала Т-образну решітку радіатора, окантовану смугами хрому, якісну по наповненню оптику переднього світла;

Покращена конструкція бічних повітрязабірників і протитуманних ліхтарів, з’явилися більш виразні арки коліс, змінена форма дзеркал бічного виду; Зміни задньої частини полягають у використанні нової конструкції оптики, більш потужними фарами заднього світла, окантовки з великої кількості стоп-вогнів. Актуальність цього рішення показав тест драйв, проведений в складних погодних умовах Північної петлі в темний час доби.

Інтер’єр Renault Logan

Як створення, випуск, так і подальша уніфікація модельного ряду Логан створили автомобілю репутацію недорогого, надійного, доступного в придбанні і обслуговуванні легкового авто. Останні новини для шанувальників марки – прем’єра сезону 2019 збереже основну концепцію, любиться покупцям. Базовий варіант – це недорогі, але якісні матеріали, високотехнологічні системи контролю і відмінні технічні характеристики опцій забезпечення безпеки.

Про мотори

В Україну надійдуть наступні варіанти силових систем. Access, обсяг 1,6 л 82 л. с. МКПП 5 Privilege, 2, 0 л 82 – 113 л. с. МКПП 5 / АКПП 5 Active 2, 0 л 102 л. с. АКПП 4 Диспозиція комплектації і ціни в наступному порядку: Access, база – 14 тис. долл.; Седан Comfort 15 тис. долл.; Privilege 16 тис. долл.; Active 17 тис. долл.; Версія Luxe Privilege обійдеться в 19 тис. долл.

Відео Renault Logan 2019 року

Дивіться ще

Porsche Macan 2019

Наскільки цікавий і затребуваний буде на ринку презентований оновлений Porsche Macan і на що слід …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *