Головна / Пророцтва 2019 / Пророцтва Віри Ліон на 2019 рік

Пророцтва Віри Ліон на 2019 рік

Віра Ліон має величезну повагу у дуже великої кількості людей. Провісник часто видає пророцтва, великий відсоток яких збувається. Вона є однією з найвідоміших віщунки, які живуть в наші роки. Завдяки високій точності прогнозів, Віру Ліон активно порівнюють з іншим пророком зі світовим ім’ям – Вангой. Непрості часи штовхають багатьох людей на те, щоб ознайомитися з прогнозами ясновидців. І недарма, адже вони нести в собі дуже цінну інформацію. Поряд з пророцтвами дуже відомих і вже померлих провидців, прогнози Віри Ліон користуються великим попитом.

Як Віра Ліон отримала свою силу?

Попри те, що провидицю часто називають казахської Вангой, родилась вона в місті Свердловську в 1962 році. Поїхати в Казахстан Віра Ліон вирішила вже в свідомому вік – в 22 роки. А її надздібності почали проявляти себе вже з дитинства. Дитина могла розмовляти з духами, а також стикався з паранормальними явищами. Крім того, її мама привчила її до ворожіння, в яке Віра дуже швидко втягнулася. У 14 років здатності Віри Ліон вийшли на новий рівень. У цьому віці у неї, за словами самої віщунки, відкрився третє око. Таке явище вона описує як екран, який з’являється, коли закриваєш очі. На ньому транслювалися різні сюжети. Жінка не сприймала їх, нікому про них не розповідала, бо боялася – в той час екстрасенси не користувалися великою повагою в народі, до них ставилися скептично. Але відмова від своєї сили, дарованої понад, спровокував проблеми зі здоров’ям. Віра скаржилася на сильні головні болі, але обстеження результатів не дало. Втім, через пару місяців все це припинилося. Бачення повернулися вже у віці 30 років і знову почали пригнічувати ясновидицю. Разом з ними прийшли і проблеми зі здоров’ям. Жінка вирішила піти до екстрасенса, щоб з’ясувати, що ж з нею відбувається. Там їй сказали, що вона має дуже велику силу, яку потрібно використовувати за призначенням, інакше скупчилася невитрачена енергія просто знищить її. І тоді Віра Ліон і стала провидицею, а також цілителькою. З тих пір проблеми зі здоров’ям припинилися. Зараз Віра Ліон активно практикує екстрасенсорику. Крім того, вона постійно займається пророцтвами. Ведучи свій сайт, вона часто додає на нього прогнози на найближче і довгострокове майбутнє по різних країнах.

Збулися прогнози ясновидиці

За минулі роки провісниця зуміла побачити події, які дійсно збулися. При цьому, в списку виділені наймасштабніші з них. За твердженням самої Віри Ліон, її прогнози збуваються на 95%, що є дуже хорошим результатом – у Ванги наприклад цей показник був тільки на рівні близько 73%. Ясновидиця передбачила: відставку Михайла Горбачова; військовий конфлікт на Сході; перемогу Віктора Януковича на президентських виборах в Україні; розпад Радянського Союзу; початок світової фінансової кризи. Також багато її передбачення стосуються Казахстану, адже це країна, де проживає провидиця.

Пророцтва на 2019 рік

Ближче до початку 2019 року Віра Ліон швидше за все дасть розгорнуті прогнози для багатьох країн. Зараз же відомо тільки одне пророкування. Втім, воно зачіпає весь світ і несе в собі масштабний сенс. Стосується даний прогноз Сполучених Штатів. Віра Ліон стверджує, що США чекає величезна катастрофа, яка може серйозно вплинути на увесь інший світ. Мова йде про виверження Йеллоустонского вулкана. Якщо подібне станеться, то це дійсно буде дуже масштабною катастрофою, яка здатна змінити весь світ. Провидиця говорить, що такі бачення відвідували її давно, але про існування Йєллоустон вона не знала. Тому не могла правильно інтерпретувати побачене. У сюжетах, які їй були, загроза була людиноподібної і величезного зростання – вище, ніж найвищі будівлі в Америці. Ця істота знищувало все на своєму шляху: людей, будинки, машини. Пізніше, коли Вірі Ліон стало відомо про Йеллоустонськом вулкані, вона зрозуміла, що її бачення були пов’язані саме з ним. Варто відзначити, що вулканологи уважно стежать за станом вулкана і відзначають деякі тривожні тенденції. Так, вони фіксують зміни в температурі, що може бути ознакою вулканічної активності. Деякі експерти вважають, що Йєллоустон – це величезна небезпека, тому що виверження може початися в будь-який момент. У такому випадку може бути знищено до 2/3 територій континенту.

З цими ж подіями Віра Ліон пов’язує і перерозподіл ролей на світовій арені. Якщо в США трапиться катастрофа такого масштабу, це спровокує стрімке падіння долара. В результаті, на роль світового лідера зможуть претендувати і інші держави. Сама провидиця передрікає цю роль Росії. Цікавий факт, що про небезпеки, який несе в собі Єллоустонський вулкан, говорили і передбачення Ванги. Вона також не називала його назви, але точно вказала, що це буде вулканічна реакція, яка відбудеться на території США. Масштаби трагедії вона також конкретизувала – лава поглине як мінімум половину континенту. Про це розповів чоловік, який працював у відомій ясновидиці перекладачем. Залишається сподіватися, що вулканологи пильно стежать за ситуацією і вживе всіх необхідних заходів, щоб запобігти катастрофі або хоча б мінімізувати масштаб руйнувань.

Відео пророцтва Віри Ліон на 2019 рік

Дивіться ще

Пророцтва Джуни на 2019 рік

Останнім часом прості люди все більше вірять в пророцтва різних ясновидців. І таких прогнозів зараз …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *