Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sites/izrokuvrik.pp.ua/wp-content/themes/sahifa567/functions.php on line 73
Пророцтва Нострадамуса на 2019 рік
Головна / Пророцтва 2019 / Пророцтва Нострадамуса на 2019 рік

Пророцтва Нострадамуса на 2019 рік

«Через двох голів і трьох розділених рук Велике місто буде виснажений водами. Великі між собою спантеличені вигнанням, Візантія сильно переслідувана перської головою. »У цьому катрені зашифрована інформація про нові військових конфліктах, природні катаклізми, протистоянні християн і мусульман, соціальних заворушеннях. Є передбачення Нострадамуса на 2019 рік і в інших катранах, розшифровку яких оприлюднили вчені.

Чи буде в 2019 році третя світова війна?

Третьою світовою війною «погрожували» багато знаменитих віщуни минулого і майбутнього. Згідно їх прогнозам, вона стане «рукотворної катастрофою», яку планета ще не бачила. Наслідки війни будуть настільки руйнівними, що на Землі припиниться всяке життя. Не став винятком у своїх пророцтвах і Нострадамус. Вчені до цих пір сперечаються про прогнозовану їм датою світової війни, але багато хто з них схильні вважати, що початок їй покладе 2019 рік. Розголосу вони надали кілька трактувань, що розшифровують пророцтва Нострадамуса про нову світову війну. «Війна почнеться тоді, коли верблюд нап’ється води з Рейну і Дунаю і не покається в цьому. І здригнуться тоді Рона і Лаура. Але знищить його Півень на Альпах ». Одні вчені алегоричність Нострадамуса переводять так: в цьому катрані мова йде про верблюда, як символі арабських країн, від яких і піде удар по Європі. Інші трактують чотиривірш трохи інакше: в верблюді потрібно бачити мігрантів, які вже живуть в Європі. На Дунай і Рейн покус вони. Якщо вірити цьому трактуванні, то пророцтво вже збулося. Під Півнем Нострадамус мав на увазі «галльського півня» – Францію. Треті теж схильні до думки, що арабські народи стануть причиною кривавої війни в Європі. Першими її жертвами стануть німці, оскільки спочатку Нострадамус називає річку Рейн. Згадана річка Рона веде до Франції, а значить, це держава теж буде втягнуто у війну одним з перших. Лаура – гвінейська гора. Її потрібно розглядати як натяк на те, що війна пройде на всіх континентах. І тільки Альпи зупинять «верблюда», який буде знищений Півнем. Тут Півень розглядається як символ східного календаря. Можливо, саме в рік Півня буде народжений спаситель. Вчені зробили розрахунки. Не виключено, що реальна загроза третьої світової війни буде спровокована саме в 2019 році. Їй не буде рівною по жорстокості і масштабності. Вона зробить могутніми дві країни-лідера – Китай та Індію.

Пророцтва на 2019 рік для світу і Росії

2019 рік стане початком глобальних катастроф. Саме це пророцтво побачив в центуріях Нострадамуса російський вчений Дмитро Зарецький. Він зайнявся розшифровкою катренів і оприлюднив передбачення французького алхіміка, які були приховані в секретних паперах. За його словами, Росія повинна готуватися до серйозних випробувань. Їй доведеться поселити мільйони біженців, які будуть на території РФ шукати притулок від прийдешнього апокаліпсису. Не тільки Нострадамус, але і такі прославлені віщуни, як Ванга і Кейсі, передбачали планеті в період з 2019 по 2020 рік природні катаклізми, викликані виверженням Еллоустоунского вулкана в штаті Вайомінг. Це явище загрожує виникненням цунамі в океані, потужність якого спричинить згубні наслідки для половини континенту. Дослівно пророкування Нострадамуса звучить так: «Вода поглине землю після жахливого вибуху. Земля на американському континенті підніметься дибки і гарячий попіл закриє пеленою сонце. Планета зануриться в пітьму і люди будуть вмирати від води і задухи. Прибережні землі на різних континентах підуть під воду, і половина суші зникне з лиця Землі ». Група вчених міжнародного рівня, які досліджують геомагнітну активність, давно спостерігають за поведінкою вулкана. Його активність в останні роки значно підвищилася. Результатом цих проявів став землетрус, забрали життя трьох десятків людей, а в грунті утворилися тріщини, дихаючі паром. Ці спостереження дають привід задуматися про правдивість пророцтв Нострадамуса. А то, що саме Росія стане країною, яка дала притулок постраждалих жителів континенту, говорить наступне пророцтво французького вченого: «Величезна північна країна найменше постраждає від глобальної катастрофи. Землі, розділені гірським пасмом (Урал) на Європу і Азію, стануть рятівним будинком для мільйонів біженців з усієї планети. Ті, що вижили люди будуть намагатися потрапити на північ для того, щоб вижити. Велика країна прийме стражденних і на півночі утворюється найпотужніша держава, де не буде поділу людей за національностями ».

Пророцтва для України на 2019 рік

У Нострадамуса є передбачення і для України, але про дату пророцтва вчені теж сперечаються. Події, прогнозовані їм, можуть трапитися з рівною часткою ймовірності як на початку 2019 року, так і в кінці. На жаль, мова не йде про завершення військового конфлікту на Донбасі. Однак цей рік може стати початком переговорних процесів про возз’єднання України з воюючою територій. Ініціативу в цьому проявлять самі жителі Донецька. Більш того, майбутній рік може стати шляхом до зміцнення мирних позицій країни. Державні діячі висунутий ряд ініціатив, які сприяють миру, які будуть підтримані світовим співтовариством. Світ близький до останнього періоду. Сатурн повільно повертається. Імперія переміщена до Чорної нації. Яструбом вирваний очей. Катрени, висловлювання в яких стосуються України, мають завуальований зміст. Але вчені, які зайняті їх розшифровкою, сповнені оптимізму.

Дивіться ще

Пророцтва Джуни на 2019 рік

Останнім часом прості люди все більше вірять в пророцтва різних ясновидців. І таких прогнозів зараз …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *