Головна / Пророцтва 2019 / Пророцтва Джуни на 2019 рік

Пророцтва Джуни на 2019 рік

Останнім часом прості люди все більше вірять в пророцтва різних ясновидців. І таких прогнозів зараз можна знайти величезну кількість – від найгірших, що пророкують всім нам швидку кончину, до позитивних, де кожна людина буде жити в любові, багатстві і процвітанні. Однак, далеко не всім судилося збутися. У наш час дуже багато хто називає себе пророками, при цьому такими не будучи і видаючи свої пророцтва буквально навмання. Саме тому так багато прогнозів не збуваються. Але є і такі провидці, які заслужили своє ім’я у світовій історії завдяки високій точності пророцтв. Їх імена завжди на слуху: прості люди уважно стежать за тими прогнозами, які були озвучені і розшифровані, а фахівці з усього світу намагаються знайти новий сенс в словах таких ясновидців і розшифрувати неясні прогнози. Джуна є однією з таких пророків, які користуються загальною повагою. На відміну від багатьох інших провидців, вона жила не так давно і пророкувала про події, які збулися в недалекому минулому або можуть збутися в найближчому майбутньому. Також Джуна здобула славу як сильний цілитель. І, незважаючи на те, що багато сучасників спростовують деякі чутки, які прикрашали її силу, Джуна залишається видатною особистістю і сильним пророком.

Біографія Джуни

Справжнє ім’я провидиці – Євгенія. Вона народилася в Краснодарському краї в 1949 році. У ранньому віці за нею не спостерігалося паранормальних здібностей, вони почали проявлятися пізніше. Про подальшу долю Джунь думки істориків розходяться. Деякі вважають, що майбутня провісниця і цілителька вчилася в Ростові в технікумі кіно, а після кинула його і попрямувала до столиці Росії. Інші вважають, що Євгенія також здобувала освіту в Ростові, але в медичному технікумі. Так чи інакше, відомо точно, що Євгенія один час проживала в Тбілісі, де зустріла свого майбутнього чоловіка, розписалася з ним і народила сина. Уже тоді віщунка почала проявляти себе як сильну цілительку, проте слави по всій країні ще не мала. Її отримання завдяки знайомству з главою Держплану СРСР, який звернувся до Джуне з проханням вилікувати її дружину. Після цього випадку про Євгена написали в газету і вона стала популярною на весь Радянський Союз. Її послугами користувалися відомі представники світу музики, живопису та кіно. Джуна прожила досить довгу і без сумнівів насичену життя. Велику її частину вона витратила на лікування хворих за допомогою своїх надприродних здібностей. Крім цього, вона займалася творчістю і навіть встигла спробувати себе в політиці. Багатьом з тих, хто приходив до неї лікуватися, вона пророкувала майбутнє. Багато впевнені – Джуна побачила смерть і Висоцького, і Талькова, коли ті приходили до неї. Згідно з деякими джерелами, провидиця зуміла передбачити чорнобильську катастрофу. Померла Джуна 8 червня 2015 року в Москві у віці 65 років.

Пророцтва Джуни на 2019 рік

Варто відзначити, що провидиця не прогнозував на точний рік. У 2015 році вона розповіла, що відбудеться надалі, тому не можна точно сказати, до якого саме періоду можна прив’язати її висловлювання. Найбільше Джуну турбувала подальша доля Росії. Цій державі вона визначала велику роль на світовій арені і пророкувала швидкий розквіт. Населення має звільнитися від аморальності, яка набирає силу в останні десятиліття. І ці зміни в людях стане поштовхом до руху Росії до процвітання. У майбутньому країна зможе претендувати на роль справді могутньої держави в світі, з якої все будуть рахуватися. Цікаво, що Джуна бачить фінансова криза в Росії позитивним явищем. Свої прогнози вона оголосила в 2015 році, тому в них вона врахувала і поточну ситуацію в країні і в світі, і санкції. На її думку, ці заходи не стануть великою трудністю для простих людей. Ніхто не буде голодувати і жити в злиднях через них. Можливо, населення відучитися купувати непотрібні дорогі речі та провидиця бачить в цьому тільки хороше.

А ось олігархів може сильно потрясти ситуація, що склалася. Можливо, що Джуна бачить у кризі шлях до довгоочікуваного зрівнювання соціальних шарів суспільства між собою або хоча б зменшення розриву між бідними і багатими. Але криза за її словами довго не триватиме. Згідно з передбаченнями для Росії в найближчі роки країна повинна вийти з нього і стати на шлях до подальшого процвітання і благополуччя. Поки що зрушень до цього не спостерігається, але немає підстав і не вірити провидиці. Тому ми можемо чекати в найближчі роки серйозні зміни в кращу сторону, яку перевернуть усталений лад в Російській Федерації та почне процес становлення потужного і процвітаючої держави. Миру же також боятися нема чого. Джуна зазначає, що не варто очікувати жахливих катаклізмів, про які так багато говорять останнім часом. Нічого серйозного статися не повинно. Так, продовжаться такі процеси як танення льодовиків, але відбуватися вони будуть поступово і людство встигне захиститися від наслідків. Варто відзначити, що це одне з найбільш позитивних прогнозів на майбутні роки серед визнаних пророків: багато інших роблять акцент на тому, що скоро людство зіткнеться з жахливими випробуваннями. Будемо сподіватися, що далі життя населення Землі буде такою, як її бачила Джуна.

Відео пророцтва Джуни на 2019 рік

Дивіться ще

Пророцтва ченця Авеля про Росію на 2019 рік

Напевно, немає такої людини, яка не хотіла б знати, яке майбутнє чекає його і країну, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *