Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sites/izrokuvrik.pp.ua/wp-content/themes/sahifa567/functions.php on line 73
Пророцтва Джулії Ванг на 2019 рік
Головна / Пророцтва 2019 / Пророцтва Джулії Ванг на 2019 рік

Пророцтва Джулії Ванг на 2019 рік

Епатажна переможниця 15 сезону шоу «Битва екстрасенсів», запам’яталася глядачам не тільки ефектною зовнішністю, але і похмурими пророцтвами, проте передбачення Джулії Ванг на 2019 рік вселяють оптимізм. Загадкова жінка називає себе – «Дух Хаосу» і не витрачає дар на публічні виступи. У пріоритеті – глобальні проблеми, актуальні для всього людства. Винятки становлять прогнози для Росії і країн, від яких, на її думку, залежить доля планети Земля в цілому. Що побачила екстравагантна відьма в майбутньому дослівно і як реагувати на її пророцтва?

Зустрічайте, Джулія Ванг!

Її інтереси настільки різнобічні, що не відразу вгадаєш, в якому амплуа виступає «зірка» інтернет і блакитних екранів в той чи інший момент. Їй підвладні будь-які перетворення та перформанси. Неординарна творча особистість і «світська левиця», сьогодні відома як: затребувана модель і перспективний дизайнер; неабияка актриса, співачка і музикант; обдарована ясновидиця, філософ і поетеса Джулія з’явилася на світ 29 жовтня 1981 року в Ризі. На початку життєвого шляху вона носила інше, менш звучне ім’я – Юлія Гаврикова. Дівчинка росла в неповній сім’ї і вчилася у звичайній школі, проте відмінності від однолітків були помітні вже тоді. Юна обраниця долі була непримиренною одинаком і не розділяла інтереси своєї вікової групи. Таємницю відчуження Ванг відкриє тільки через багато років, коли з’явиться в програмі «Битва екстрасенсів», представившись фізичним втіленням магії і назвавшись «Духом Хаосу». До цього моменту вона буде приховувати свої здібності, лише зрідка втручаючись в хід подій.

Знаки понад і перші прогнози

Латвійська Ванга з дитинства зрозуміла, що не варто афішувати видатні здібності. Причиною тому став випадок. Вона застерегла сусіда з хворим шлунком, дослівно порадивши відмовитися від переїдання і обожнюваного шашлику. Чоловік дивним чином сприйнятий рекомендації малолітньої провидиці і на спір з’їв набагато більше жирного смаженого м’яса, ніж завжди. Дурня госпіталізували, але він звинуватив у власній дурості дівчинку. Завжди на боці Джулії Ванг була її мати, також володіє екстрасенсорними здібностями. Ще в період виношування плоду вона зрозуміла, що дитя не буде звичайним: вагітність тривала 11 місяців; аварії протягом терміну і загострення апендициту по час пологів; спроба акушера вбити новонароджене. Незважаючи на дивні і страшні обставини, дитина вижила. Тільки в зрілому віці ясновидиця зрозуміла, що її призначення полягає в тому, щоб інформувати людство про прийдешні зміни, застерігаючи від непоправних помилок.

Що рік 2019 обіцяє для Росії і світу?

Песимістичні прогнози Джулії Ванг залишили незгладимий слід в душах росіян. Частково медіум виявилася права, адже саме вона дослівно передбачила: падіння рубля; бродіння середнього класу; економічна криза; санкції, зростання цін і дефіцит. Однак для Росії всі ці фактори виявилися по плечу, і тепер екстрасенс бачить шлях держави в дещо іншому світлі. Проблеми не вичерпаються, каже вона, але долати їх стане все легше. У 2019 людство чекають серйозні потрясіння, проте саме вони стануть трампліном в світле майбутнє, а поки: у всьому світі гряде спад рівня життя; різкі коливання валют позначаться на добробуті країн і їхніх громадян; Росія, незважаючи на труднощі, продовжить курс на відродження колишньої могутності. Частка рідкісного для Джулії Ванг позитиву рясно присмачена застереженнями. Вона бачить наслідки ядерних ударів. Картинки хиткі й розмиті, тому віщунка впевнена, що Третя світова війна можлива, але не вирішена.

Всесвіт шле обраниці повідомлення про події, які не обов’язково, але можуть відбутися. Мета: попередити і запобігти. Глобальний конфлікт, за словами провісниці, може бути викликаний домінуванням Росії і Китаю, а найголовніша небезпека для РФ зріє на півдні держави. Що мається на увазі дослівно, не зовсім зрозуміло. На питання про розв’язання ситуації на сході України в 2019 році Джулія Ванг відповідає ухильно. Ще пару років тому вона вказувала на спад агресії, а зовсім недавно згадала, що конфлікт розгориться з новою силою і для Росії настане момент прийняття кардинальних рішень. Санкції досягнутий кульмінації, але збиток від них буде все більш незначним. Можливо, загостриться протистояння еліт і провладних структур РФ. З кожним роком ясновидиця все більше замикається в собі. Вона з небажанням говорить про політику і намагається уникати передбачень, проте не може відмовити стражденним. Для спілкування призначений офіційний сайт Джулії Ванг, де вона намагається відповідати на листи, ділиться прогнозами і становить особисті гороскопи.

Дивіться ще

Пророцтва Джуни на 2019 рік

Останнім часом прості люди все більше вірять в пророцтва різних ясновидців. І таких прогнозів зараз …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *