Головна / Пророцтва 2019 / Пророцтва ченця Авеля про Росію на 2019 рік

Пророцтва ченця Авеля про Росію на 2019 рік

Напевно, немає такої людини, яка не хотіла б знати, яке майбутнє чекає його і країну, в якій він живе. У наш вельми неспокійний час так хочеться отримати впевненість у завтрашньому дні, яка допоможе побудувати плани на кілька років вперед. Звичайно, пересічні громадяни не в змозі розкрити таємницю майбутнього, і їм доводиться просто сподіватися на те, що все буде добре. Але існують люди, що володіють унікальним даром пророцтва, і саме вони можуть з високою точністю передбачити, що чекає за наступним поворотом долі. Одним з найбільш відомих провісників є монах Авель. Цей старець зміг спрогнозувати найбільші події в історії людства, включаючи дати початку і закінчення воєн і час смерті правителів держав. Його пророцтва досі викликають величезний інтерес, адже їх точність просто вражає. При цьому чернець Авель робив цікавих заяв, які стосувалися долі нашої країни і цілого світу в цілому.

Трохи про ченця Авеля

Для початку слід розібратися, що ж такого незвичайного в цьому людині, що дозволило йому стати одним з найбільших провісників всіх часів. Народився він в Тульській області в невеликому селі під назвою Акулова. З появи на світло і до виконання 28 років він вів звичайну для тих часів життя, у нього був свій будинок, сім’я і діти. Але потім він раптово вирішив піти до Валаамського монастиря і присвятити своє життя служінню Богу. Цей вчинок став несподіванкою для всіх його рідних, але ніхто не міг перешкодити йому. Незабаром він оселився на безлюдному острові Валаам, де відмовився від усього мирського і вів життя відлюдника. Саме там Авель почав отримувати понад бачення про майбутні події. Згідно з переказами, він, керуючись голосом з небес, знайшов стародавній манускрипт, в якому були викладені одкровення, що стосуються всього світу. З тих пір призначенням Авеля стало відкриття таємниць майбутнього людству. Свої пророцтва монах записував в книжку, яка стала причиною того, що старця кілька разів засуджували до ув’язнення в темниці. Справа в тому, що багато могутніх люди відчували жах перед даром Авеля і боялися його слів. Але при цьому багато князі та імператори прислухалися до пророцтв, хоча повністю вірити їм відмовлялися. Помер чернець Авель також в темниці, куди потрапив за наказом Миколи Першого. При цьому мудрий старець дізнався дату своєї смерті ще за 40 років до неї. Пророцтва ченця довгий час зберігали в суворій таємниці, адже вважалося, що прості люди не повинні володіти такими знаннями. Але зараз все замки зірвані і кожен бажаючий може дізнатися, що чекає нас в майбутньому.

Пророцтва для Росії

Згідно з передбаченнями для Росії нашу країну продовжать стрясати різні негаразди, хоча незабаром вони припиняться, і настане довгоочікуване затишшя. Увійти в більш спокійну пору Росії допоможе справедлива людина, який повинен стати на чолі держави і вибрати для неї правильний курс. В результаті країна повинна знову стати на шлях розвитку, з якого її весь час намагаються зіштовхнути. Слова віщуна говорять про те, що Росії є всі можливості, щоб стати дуже розвиненим і впливовою державою, до якого прислухатимуться інші країни. Але для цього потрібен чесний правитель, що ставить інтереси держави вище всіх інших. Якщо ж у керма виявиться не правильна людина, то відносини між нашою державою та іншими країнами будуть погіршуватися, що може привести до масштабного конфлікту, в якому постраждають усі сторони. У разі розвитку негативного сценарію Росія ще довго не зможе повернути собі колишню велич і їй доведеться багато років відновлюватися.

Коли буде кінець світу?

У своїй книзі мудрий старець залишив передбачення про кінець світу. Наступ цього страшного події, згідно зі словами Авеля, людству варто очікувати в 2829 році. Саме в цей час в світ повинен прийти Антихрист, дії якого приречуть все держави на темряву і страждання. В результаті людство втратить свою волю і стане під керівництво однієї людини. Тільки через багато століть людство зможе оновитися і знову жити щасливо. Цілком ймовірно, що віщун мав на увазі прихід до світової влади диктатора, який спровокує великомасштабну війну, відновитися після якої вдасться не скоро. При цьому Авель не вказав, що саме трапиться для відновлення людства. Але він згадав, що ключову роль гратимуть благі вчинки людей і їхні гріхи: тих, хто поступав правильно і відповідно до закону Божим чекає мирне і благополучне існування, а грішників – страшне покарання. В кінці хотілося б додати, що, незважаючи на разючу точність багатьох пророцтв, повністю покладатися на них не можна. Слід пам’ятати, що майбутнє створюємо саме ми, і ми ж стаємо причиною позитивних і негативних змін в нашому житті. Якщо кожна людина буде жити по совісті і працювати на благо країни, то держава чекає процвітання і світле майбутнє, а в іншому випадку нічого крім неприємностей чекати не варто. Тому слова віщунів варто сприймати лише як підказку, яка допоможе вибрати правильний шлях. А ось вже йти цим шляхом і приймати найважливіші рішення доведеться нам самим.

Відео пророцтва ченця Авеля про Росію на 2019 рік

Дивіться ще

Пророцтва Джуни на 2019 рік

Останнім часом прості люди все більше вірять в пророцтва різних ясновидців. І таких прогнозів зараз …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *