Головна / Пророцтва 2019 / Пророцтва афонського старця Паїсія на 2019 рік

Пророцтва афонського старця Паїсія на 2019 рік

Сьогодні ми живемо в досить неспокійний час. Щороку світ стрясають економічні кризи, техногенні та природні катастрофи, загрози військових конфліктів. Все це не дає нам можливості відчути впевненість в завтрашньому дні і спокійно планувати своє життя. В таких умовах особливо сильно хочеться дізнатися, що ж чекає нас в майбутньому і чи варто побоюватися якихось великих змін. Нестабільність і бажання відкрити завісу таємниці майбутнього змушує багатьох звертатися до послуг ворожок і різних екстрасенсів. Але в більшості випадків ці люди не володіють ніяким даром, обманюючи довірливих людей. Підказати, що ж готує нам доля, способи тільки дійсно могутні віщуни, слова яких давно довели свою правдивість. Одним з таких пророків є святий старець Паїсій, дар пророцтва якого ставлять на один щабель з Нострадамусом. Він з дивовижною точністю передбачив початок військового протистояння в Чечні і Південної Осетії, страшну аварію на Чорнобильській АЕС, а також безліч інших знакових подій. Саме тому до його пророцтвам досі прислухаються як впливові люди і правителі держав, так і прості жителі нашої країни.

Про старця Паїсія

Народився Паїсій Афонський в Греції в 1924 році. Його життя було цілком буденною для того часу: після закінчення школи він вивчився на токаря, а в 1945 році його призвали в армію і він пішов на війну. Про чернецтво Паїсій думав ще з юнацького віку, але не міг втілити своє бажання в життя, адже в цьому випадку він залишив би свою сім’ю напризволяще, а це для майбутнього пророка було неприпустимим. Присвятити своє життя служінню Богу Паїсій зміг тільки в 1950 році. Спочатку він служив у духівника Кирила на горі Афон, а вже потім почав вивчати богослов’я в монастирі Есфмгмен. Уже будучи монахом, він прожив більше 40 років на Святій горі, проводячи кожен день в молитвах до Всевишнього. Слава про мудрого ченця поширилася далеко за межі Греції, і навіть в Росії його дуже поважали і намагалися прислухатися до кожного слова. За своє життя старець дарував світові багато передбачень, більшість з яких збулися. За порадою до нього зверталися і прості люди, і впливові правителі, від дій яких залежала доля цілих країн. Паїсій нікому не відмовляв у допомозі і завжди намагався зробити все від нього залежне, щоб полегшити долю стражденних. Помер Паїсій в 1994 році, а до лику святих його зарахували в 2015 році. Варто відзначити, що багато передбачення святого старця, що стосуються 2019 року, вельми тривожні. Деякі його пророцтва йдуть в розріз зі словами інших ясновидців, але враховуючи, наскільки правдивими виявлялися вислови Паїсія, ставити під сумнів їхню правдивість не доводиться.

Військові конфлікти в Туреччині

Частина пророкувань Паїсія на 2019 рік стосуються долі Туреччини. Так, старець передрік, що цій державі доведеться пережити досить серйозний військовий конфлікт з Росією. До такого сумного результату призведе занадто велика кількість протиріч між двома країнами і нездатність їх правителів прийти до єдиного компромісу. У якийсь момент відносини між державами стануть вкрай складними і виллються в справжню війну. При цьому Європа в даному конфлікті підтримає Туреччину. Але це ще не всі біди, які очікують турків. Згідно зі словами Паїсія, країні доведеться битися з Грецією, яка в результаті виграє протистояння. Після програшу Туреччини Константинополь знову стане грецьким містом, а майже третина проживають в ньому турків прийме православ’я, і ​​ще стільки ж попросить захисту у інших країн.

Третя світова війна

Практично всі відомі ясновидці сходяться на думці, що людству доведеться пережити ще одне масштабне військове протистояння. Паїсій також висловився з цього приводу: на його думку, вибухне війна в країнах Близького Сходу. При цьому старець був упевнений, що в конфлікті участь візьмуть більше 200 млн китайців, які вступлять в протистояння, коли обміліють води Євфрату. Саме ці слова старця волають недовіру у багатьох людей. Але вже сьогодні через велику ріку зводять греблю, тому перші передумови до того, що прогноз збудеться, є. Повномасштабна війна назавжди змінить долю всіх країн і створить новий світопорядок. Відновитися після конфлікту державам вдасться далеко не відразу, адже руйнування будуть дуже значними.

Занепад моралі в світі

Ще частина пророкувань Паїсія стосувалися занепаду моральних підвалин людства. За словами старця, люди все більше будуть пускати в свою душу жорстокість і жадібність, забуваючи, для чого вони прийшли в цей світ. В першу чергу про це буде свідчити перетворення храмів в обитель комерційних інтересів. Священики, які повинні піклуватися про душі віруючих, почнуть ставитися до служіння в церкві, як до способу заробити гроші, забуваючи про заповітах Христа. Ці вельми негативні прояви ми можемо спостерігати вже сьогодні, коли багато священнослужителів печуться тільки про особисте багатство, а їхні справи зовсім не відповідають законам Божим. Моральний занепад людей також прискорить наближення війни і розрухи, оговтатися після яких людству вдасться тільки через багато років. Вивчаючи пророцтва святих, важливо пам’ятати, що майбутнє створюють самі люди, і тільки вони здатні виправити свої ж помилки. Якщо кожна людина буде слідувати своїй совісті і намагатися працювати на благо оточуючих і своєї країни, то нас чекає тільки хороше майбутнє. Ну а жадібність, злість і бажання принизити тих, хто слабший виллється лише в конфлікти і жахливі наслідки для всього світу.

Відео пророцтва афонського старця Паїсія на 2019 рік

Дивіться ще

Пророцтва Джуни на 2019 рік

Останнім часом прості люди все більше вірять в пророцтва різних ясновидців. І таких прогнозів зараз …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *