Головна / Новини 2019 / Прогноз криптовалют 2019

Прогноз криптовалют 2019

Інвестування в електронні гроші все набирає обертів. Рейтинги криптовалюта, їх прогнозні значення хвилюють вже не тільки досвідчених інвесторів, а й тих, хто тільки вирішив спробувати новий вид вкладення грошових коштів. Тому не дивно, що прогноз криптовалюта 2019 як ніколи актуальний.

Що пропонує ринок криптовалют

Навіть ті, хто ніколи не стикався з цифровою валютою не раз чули такі терміни як «біткоіни» або «ефіріум». Можливо, вони навіть не здогадуються про призначення даних термінів, але цікавість бере гору. І ось вже який-небудь далекий від інвестування пенсіонер заглиблюється у вивчення рейтингу криптовалюта. А приділити увагу є чому. На сьогоднішній день на слуху як валюта, яку займає перші позиції в рейтингу, так ще тільки набирають обертів електронні гроші. Останні новини свідчать, що поки першу позицію впевнено тримає біткоіни, але цілком можливо, що в недалекому майбутньому його змістить інша криптовалюта. Вся справа в тому, лідер не може похвалитися достатньою кількістю монет на відміну від його побратимів.

Поки рейтинг криптовалюта виглядає наступним чином:

  • Біткоін
  • Ефіріум
  • Ріплі
  • Біткоін Кеш
  • Лайткоін
  • Трон
  • Ефіріум Класик
  • Нео
  • Еос
  • Монери

Свої перспективи мають і поки що загубилися в тіні Zcash, Enigma, DOGE, Neblio і інші види електронних грошей.

Що Біткоін нам готує на 2019 рік?

Біткоіни – прабатько цифрових грошей. Саме з нього все і починалося і триває досі. Сьогодні – це вже офіційно визнане платіжний засіб у багатьох країнах. Правда в Росії вона легалізацію поки не отримала. Функціонує валюта, що отримала за привабливі інвестиційні якості і обмеженість пропозиції друга назва «цифрове золото», на основі блокчейн.

Ефіріум як головний конкурент Біткоіна

Багато експертів, особливо останнім часом, пророкують прорив валюти, та такий, що вона може якщо не перегнати, то наздогнати лідера рейтингу. І виною всьому поведінку валют в період різких стрибків курсу в кінці 2017- початку 2018 років. Тенденція була така, що падіння курсу біткоіни не тільки не потягнуло за собою Ефіріум, а й дозволило останньому зміцнити свої позиції. Якщо раніше різниця у вартості цифрових грошей вимірювалася в 15-ти кратному розмірі, то сьогодні можна говорити про 10-кратному розриві, невблаганно прагне до скорочення.

Перспективи для Ріплі

Ріплі не є криптовалюта в прямому сенсі цього слова. Вона активно використовується акредитивними фінансовими структурами для здійснення переказів. Саме після цього її популярність злетіла вгору, що досягла третього рядка рейтингу, незважаючи на незначну вартість в порівнянні не тільки з біткоіни і Ефіріумом, але і з іншими криптовалюта.

Падіння Лайткоіна в 2019 році

Тривалий час саме Лайткоін знаходився на другому місці «хіт параду». Але Ефіріум без проблем відсунув його на пару рядків нижче. Це досить стабільна різновид криптовалюта, хоча експерти прогнозують, що вона буде і далі втрачати свої позиції.

Біткоін Кеш і Ефіріум Класик

Різновиди вже відомих лідерів криптовалюта, що відрізняються від своїх «прабатьків» ціною. Наприклад, якщо біткоіни Кеш обійдеться в 7 разів дешевше звичайного біткоіни, то Ефіріум Класик має ціну в 20 разів нижче свого побратима. Цікаво і те, що обидва відгалуження вже почали свої поділу, утворюючи все нові і нові підвиди криптовалюта. Тому новачкам слід бути дуже уважним.

Китайський ефіріум або Нео?

Розвивається паралельно з розвитком з китайським стартапом. Має всі перспективи для виходу в п’ятірку лідерів, тим більше, що ціна його безперервно зростає.

Інші перспективні криптовалют

Ринок криптовалюта розвивається – з’являються нові монети, які прагнуть витіснити лідерів. Так, наприклад, засновану на базі Ефіріума Golem вже можна спостерігати в рядах рейтингу. Набирають популярність і інші поки маловідомі цифрові гроші. Як початківець, так і досвідчений інвестор повинні пам’ятати, що формувати інвестиційний портфель краще на базі декількох криптовалюта. Хто знає, чим закінчиться сьогодні і почнеться завтра.

Відео прогноз курсів криптовалют на 2019 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *