Головна / Авто 2019 / Позашляховики 2018-2019 модельного року

Позашляховики 2018-2019 модельного року

Рік від року рейтинги популярності різних типів легкового автотранспорту зазнають значних змін. Проте, на сьогоднішній день спостерігається стійка тенденція зростання купівельних переваг щодо кросоверів і позашляховиків. Це автомобілі, що відрізняються не тільки підвищеним рівнем прохідності, використання сучасних технологій дизайну дозволило зробити їх витонченими, стильними, додало нотки вишуканості. Все це підтверджують фото перспективних моделей різних світових брендів.

Основа популярності легкових транспортних засобів даної категорії в світовому масштабі, як і зокрема в Україні, обумовлені наступними особливостями:

  • Надійністю і добротністю;
  • Ефективною експлуатацією протягом цілого року в регіонах з мінливим суворим кліматом і низькою якістю доріг;
  • Потужністю технічних даних силових систем;
  • Значно виросли рівнем безпеки в процесі руху.

Агресивна впровадження на ринок кросоверів, придатних як для міста, так і для бездоріжжя, призвело до того, що масивні автомобілі з мужньою напіввійськової зовнішністю відійшли в тінь. Проте, на сьогоднішній день більшість брендів зі світовим ім’ям посилено займаються розробкою і випуском принципово нових позашляховиків, в повній мірі відповідають запитам споживачів. Позашляховики – новинки авто пропонують концерни Ніссан, КІА, Hyundai, Рено, Mazda, Toyota, Mitsubishi. Судячи по перерахованих брендам можна скласти попереднє враження про те, що отримають автолюбителі в майбутньому сезоні.

Kia Sportage

Новинка 2018 – 2019 зовні не отримала значних оновлень, але в відмінно відкоригованої передньої частини можна виділити поліпшення в вигляді формату головного світла, інноваційної оптики, решітки радіатора, форм бампера. У салоні якісні сучасні матеріали, точна опрацювання найдрібніших елементів, підвищена ізоляція від зовнішніх шумів. Технічне оснащення силової системи передбачає три доступних варіанти моторів. Пара бензинових агрегатів, потужність яких 155 л. с. і 177 л. с. і турбодизель 185 л. с. , Дають широкі можливості вибору. На російському ринку з’являться позашляховики моделі.

Kia Stonic

Принципово нова інноваційна розробка в напрямку створення сучасних компактних позашляховиків зі стрімким, яскравим, досконалим дизайном. Планова потужність запропонованих моторів від 85 л. с. до 120 л. с. , Паливо – турбодизель. Це найбільш бюджетні позашляховики серед досить сильних аналогів – конкурентів.

Nissan Terrano

Проведені поліпшення попередньої моделі Terrano дозволили сформувати кардинально новий для позашляховиків стиль – поєднання потужності, агресії з досить консервативним корпоративним чином. Новий позашляховик відрізняють V-подібні накладки попереду, оновлена ​​решітка радіатора, змінений бампер, великі виразні лінії капота і загострені форми ліхтарів головної оптики. На відео від виробника відмінно проглядаються анатомічні сидіння, вишукана обробка, мультимедіа система перспективного напрямку. Силова система в двох варіантах – 115 л. с. і 145 л. с.

Позашляховики від Hyundai

Принципово новий екстер’єр Santa Fe привертає увагу покупців використанням конструкції переднього бампера і багатоступеневим радіатором. Інтер’єр також сильно змінився – центральна і приладова панелі отримали масу інноваційних опцій, системи безпеки, анатомічно точні крісла, нове рішення систем обігріву і вентиляції. Завдяки двом типам моторів – бензиновому V-2, 4 л і дизельного V-2, 2 л є відмінна можливість вибору.

Tucson також перероблений досить глибоко. Агресивність в динаміці, кардинально переглянута геометрія обрисів, потужна видатна радіаторна решітка, багатоступінчастий бампер, світлодіодні завужені ліхтарі переднього світла – це зовнішність позашляховика в загальних рисах. У салоні все вдало розміщено, інтер’єр стильний і одночасно розкішний. У Росії планується реалізація двох варіантів силових систем, потужність яких 130 л. с. і 186 л. с. МКПП 5 ст., АКПП 6 ст.

Renault Duster

Славу лідера продажів в Україні позашляховика Duster оскаржувати не стане ніхто. Новинку 2018 – 19 року можна легко дізнатися по стильному оформленню екстер’єру, який став набагато більш ексцентричним за рахунок конструкції решітки радіатора, опуклого об’ємного бампера, сучасного рішення головної оптики, масивних об’ємних колісних дуг. Останні новини стосуються термінів продажів, це друга половина поточного року і силового агрегату, потужність якого 115 коней.

Про вартість новинок

Ціни є одним з визначальних чинників при виборі відповідного для придбання варіанту.

Відео нових позашляховиків 2018-2019 модельного року

Дивіться ще

Porsche Macan 2019

Наскільки цікавий і затребуваний буде на ринку презентований оновлений Porsche Macan і на що слід …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *