Головна / Новий Рік 2019 / Плейкасти на Новий рік 2019

Плейкасти на Новий рік 2019

Для багатьох користувачів, щоб привітати своїх друзів і родичів, досить однієї новорічної картинки на всіх. Але деякі люди цінують оригінальний підхід до привітання, вибираючи плейкаст з Новим роком 2019. Такий музичний подарунок не тільки може допомогти висловити свої думки і настрій, але і передати почуття. Але потрібно врахувати, що даний вид мультимедіа неможливо завантажити на комп’ютер, так як він складається з декількох окремих блоків: музичний ряд, текст, графіка, включаючи анімацію. Всі елементи можуть відтворюватися разом тільки на сторінках веб-ресурсів в спеціальних плеєрах. Є кілька способів, як піднести плейкаст як привітання.

Як самому зробити плейкаст

Щоб створити музичну листівку своїми руками, необхідно знання кількох програм по роботі з зображеннями, відео і музикою. Це досить трудомісткий процес, але в підсумку виходить прикольне творіння з оригінальною подачею, підлаштований під індивідуальні особливості одержувача. Для фахівців достатньо використовувати Adobe Photoshop, Adobe Audition і ProShow Producer. Але звичайні користувачі можуть скористатися онлайн конструкторами на спеціальних сервісах. Найпопулярнішим з них є плейкаст ру. На ньому можна створити високопрофесійні плейкаст без спеціальних навичок. Але потрібно врахувати, що їх не можна завантажити безкоштовно на комп’ютер. Щоб привітати рідних і близьких, необхідно надіслати їм пряму гіперпосилання на перегляд.

Листівки нашого часу

Багато користувачів шукають в рік Свині красиві листівки поєднують в собі текстові привітання, музику, фотографії та анімацію. Найбільш актуальні з них містять зображення тотемного тваринного 2019 року по Китайським календарем. Спеціально для цього, ми створили кілька унікальних плейкаст, які можна підібрати безкоштовно для дітей і дорослих. Все, що потрібно зробити: перейти на сторінку натиснувши на кнопку «Дивитися» під зображенням; скопіювати посилання в адресному рядку браузера; відправити її одержувачу на ел. пошту, в чат соціальної мережі або месенджер.

Галерея музичних картинок з Новим 2019 роком

Нинішній рік пройде під егідою жовтої земляний Свині. Щоб привернути удачу і благополуччя, необхідно дарувати близьким людям листівки із зображенням цієї тварини. Свинка обов’язково нагородить кожного, хто проявить до неї увагу. Також добірка містить цікаві музичні картинки з новорічною символікою та персонажами. Якщо ви хочете скачати вітальний контент з Новим роком, перейдіть в рубрику «Все про 2019 рік» або відкрийте мітку «Підготовка до НГ».

Дивіться ще

Як прикрасити квартиру до Нового року 2020

Щороку в кінці грудня ми знаходимося в очікуванні найвеселішого і довгоочікуваного свята. Новий рік 2020 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *