Головна / Пророцтва 2019 / Передбачення астролога Олександра Зараєва на 2019 рік

Передбачення астролога Олександра Зараєва на 2019 рік

Астрологію можна не брати до уваги наукою, можна сумніватися в логіці і послідовності її практик і взагалі зі скептицизмом розглядати її правдивість, але в одному їй, звичайно, не відмовиш – людство в ній потребувало завжди, і потребуватиме не перестане ще дуже довго. Чому? Пояснення криється в самій природі людини, і коріння астрологічних навчань йдуть приблизно в ту ж область, звідки росте міфологія. Як би люди не хизувалися своєю «високою місією» і «особливою роллю» на цій планеті, перш за все, вони – абсолютно конкретний біологічний вид. А кожному біологічному виду властиво прагнути до збереження своєї ДНК максимально довгий період часу. При цьому майбутнє, здатне поставити хрест на цих планах, завжди покрито мороком, але, тим не менш, готове підносити сюрпризи, і далеко не завжди приємні. А що, якщо завтра, я буду йти по вулиці, і на мене впаде балкон? А що якщо післязавтра – кінець світу і ми всі помремо? А якщо я вийду заміж за гіпотетичного Васю, і буду все життя нещасна? А чи можна вкладати гроші в черговий МММ? .. Питання, які люди намагаються задавати завтрашнього дня, природні і зрозумілі: все хочуть знати, чи не перешкодить їм щось на шляху виконання генерального плану з ДНК, чи буде шлях цей гладкий і приємний ? Адже, якщо попереджений, значить, озброєний. Отже, можеш щось передбачити і підготуватися.

Значення астрології

Звичайно, складно зрозуміти, як може допомогти підготуватися інформація про дату кінця світу, якщо у тебе на задньому дворі не припаркований зореліт з функцією гіпер-переходу. З іншого боку, по якомусь приземленого питання передбачення майбутнього дуже навіть допоможуть прийняти рішення людям, несхильним придумувати або знаходити аналізом відповіді самостійно, нерішучим, хто боїться на себе брати відповідальність. Більш того – це шикарний психологічний прийом, що дозволяє позбутися від тривожних станів і стресів. Адже він базується на перенесенні відповідальності за рішення з себе на провісника. А потім, якщо що – винна Ванга, Нострадамус, астролог з недільної газети … Але, в той же час, якщо до ясновидіння складно ставитися серйозно – для цього треба переступити серйозний психологічний поріг і заодно вже повірити в гномиків, що вилітають з рук фаерболи і зомбі-апокаліпсис . Те астрологію так легковажно сприймати навряд чи варто. Справа в тому, що вона існує багато тисячоліть і це – практика, перш за все, зіставна та спостережна. Логічно припустити, що якщо в епоху Водолія з періодичністю в n-ну кількість років якийсь народ переживає свій небачений підйом, то і наступного разу буде те ж саме. Ну, або майже те ж … Зануди-математики скажуть, що справа в таку штуку, як теорія ймовірності, фізики згадають про теорію струн, але, послухайте, давайте не будемо хоч тут вбивати всю поезію моменту! Так, астрологія грає на нашій психології, так, вона позбавлена ​​доказової бази, як такої, тому обгрунтованій критиці і скептицизму підлягати не може, в принципі. Але, і користь її, звичайно ж, заперечувати не варто.

Теорії Зараєва А. В.

Зараев – відомий на території Росії астролог, прихильник старої дореволюційної школи. Зараз опустимо його теорії щодо карми і аури – нехай цим займаються індуси, це, в кінці-кінців їх парафія, а сконцентруємося на астрологічних прогнозах, які ця особистість видає із завидною періодичністю. І засновує їх на традиційних і власних авторських методах астропрогнозірованія. Що цікаво, досить високий відсоток його пророкувань дійсно збувається. Ну, звичайно, наскільки про це можна судити в такому нерідко туманному, іносказання і володіє подвійними трактуваннями вченні, яким є астрологія. Широкій публіці відомі його регулярно випускаються періодичні календарі на той чи інший рік, персональні зодіакальні і місячні гороскопи, а також загальні передбачення за поточною суспільно-політичної та економічної ситуації в Росії і світі.

Чого чекати в 2019 році?

Олександр Зараєв вважає, що особливо постаратися задобрити господаря 2019 року – Земляну Свиню, – доведеться не тільки її антагоністів – Тиграм, але і всім, хто народився під знаками Повітря й Вогню. Саме для них наступний рік стане роком нелегких випробувань. Найскладнішою астролог назвав ситуацію для Скорпіонів і Стрільців – їх чекає втрата стабільності через переміщення Юпітера в Діву. Що ж стосується «земляних» знаків (Діву, Козерога і Тельця), вони вступлять в шестирічний період свого поновлення. Їм судилося пережити період надзвичайного підйому і успіху. Непогано будуть себе відчувати і Раки, а також Риби – їм 2019 рік теж піднесе чимало сюрпризів. Самими ж невдачливими стануть Водолії і Терези, а ось Раки і Леви, навпаки, нарешті, повірять в свою удачу. Що ж стосується загальних прогнозів по країнам і світу в цілому, Зараев стверджує, що в 2019 році США можуть розпастися на кілька країн, Україна змінить уряд і відмовиться від революційних настроїв, а в Росії почнеться пора загального благоденства і стабільності. Вірити чи ні, людині, засудженому на початку вересня 2017 роки за велике шахрайство в сфері нерухомості – справа кожного. Але, звичайно ж, особливо пікантним в світлі цієї новини виглядає класичний афоризм: «Я повірю в яснобачення після того, як почую, що ясновидець виграв лотерею».

Відео передбачення астролога Олександра Зараєва на 2019 рік

Дивіться ще

Пророцтва ченця Авеля про Росію на 2019 рік

Напевно, немає такої людини, яка не хотіла б знати, яке майбутнє чекає його і країну, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *