Головна / Пророцтва 2019 / Останні прогнози Влада Росса на 2019 рік

Останні прогнози Влада Росса на 2019 рік

Людина завжди з надією дивився в небо. Ніжно-блакитні його безмежні простори навівають спокій і умиротворення, зоряна розсип по синяво-чорному налаштовує на романтичний і філософський лад … У всі часи його таємниці намагалися розшифровувати, адже людина просто відмовлявся вірити в те, що ця грандіозна і містична компонента Всесвіту жодним чином не впливає на долю його планети, країн і сильних світу цього, не кажучи про його особисте життя. Так народилася астрологія, і хоч в класичному розумінні наукою її, звичайно ж, не назвеш, її популярності і дивовижною живучості можуть позаздрити багато. Тугий клубок Предсказательная і описових практик, густо замішаний на традиціях, наглядовій досвіді, міфології і вірі, говорить, що небесні тіла безпосереднім чином впливають на Землю і на людство, зокрема. А зародився він ще в стародавньому Шумері, де була прописана чіткий причинно-наслідковий зв’язок в ланцюжку «зірки – боги – земне життя». Потім все це перейняли, трансформували і з властивою їм пунктуальністю структурували і вивчили греки, а від них уже астрологія була імпортована і в Індію.

Потім були придворні «звіздарі» в середньовічній Європі, астрологічні суспільства нового часу, та й зараз, ні-ні, та й відкриє газетку простий обиватель, сподіваючись побачити там новий гороскоп. За цим прогнозам багато хто знаходить собі пару, ними керуються, приймаючи те чи інше рішення в життя. У них шукають відповіді, надію і розраду. Хтось скаже: безглуздо чекати, що звід старих казок повідає, як жити в світі штучно вирощуваних з клітки на 3D-принтерах органів для трансплантації та мобільних телефонів, розміром з людський зуб. А кому-то так дійсно легше і зрозуміліше існувати в цій абсолютно неласкавій життя, так, і з точки зору психології тяга до вивчення астрології цілком можна пояснити і природна, адже майбутнє – це єдина сфера, прихована від нас за сімома замками невідомості. Але, яка ж вона приваблива, цікава, лякає і захоплюються одночасно! «Якщо зірки запалюють – значить – це кому-небудь потрібно? ..»

Астрологи сучасності

Павло Глоба, С. К. Джейн, Деоком Нандан Шастрі, Мама Лав, Чандрашекар Свамі … Список відомих по всьому світу сучасних астрологів можна продовжувати нескінченно. До них звертаються зірки шоу-бізнесу і політики, а народ слухає кожне їх слову, затамувавши подих. Чуть-чуть знання законів природи і світоустрою, хороша орієнтація в історичних паралелях, відмінна обізнаність в актуальних новинах та проблеми суспільства і дуже багато психології – ось секрет їхнього успіху. Ну, і, звичайно ж, прекрасний сценічний талант, а також уміння грамотно створити свій імідж – інакше публіка просто б їх не помітила, особливо, з огляду на жорстоку конкуренцію в цій галузі. Словом, стати зараз астрологом, хоч і складно, але не так вже й неможливо. Ось тільки чи будуть люди тобі вірити, якщо твої прогнози не будуть збуватися? Скептики говорять, що тут єдино розумний рецепт полягає в тому, щоб будувати припущення «з умовою» – в стилі «якщо …, то …», або ж формулювати їх так туманно, що обов’язково знайдуться ті, у кого все саме так і станеться. «В кінці осені вас чекає фінансовий успіх!» – відчуваєте талановитість фрази? Що саме вважати кінцем осені – весь листопад, останній тиждень, день? .. Успіх – це дали знижку на п’ять гривень на базарі або виграв мільйон у лотерею? Ото ж бо …

Влад Росс – відомий одеський астролог

Хоча, по правді кажучи, не можна ставити на всіх астрологів однозначний штамп «шарлатан». Адже зараз ця професія дійсно дуже корисна для нашого суспільства, і це саме той випадок, коли наукова обґрунтованість вступає в конфлікт з потребами людей, і останні виграють беззастережно. Нам, особливо, в темні, складні часи вкрай треба у щось вірити, треба сподіватися на краще. І саме таку надію нашому народові почав давати кілька років тому Влад Росс – одесит, учень Глоби, Левіна і Шестопалова. В Україні, Росії і Білорусії він відомий як один з найбільш популярних астрологів, що входить в першу п’ятірку за рейтингами, а практикувати він почав, за його особистою твердженням, ще з 1993 року. Щорічно він балує публіку глобальними прогнозами на майбутній рік, висловлює свою думку з приводу майбутніх політичних, економічних і суспільних резонансів, причому, не тільки по згаданих країн, а й по світу в цілому.

Що 2019 рік нам готує?

Звичайно ж, не образив своєю увагою Влад і 2019 рік, детальний прогноз за яким чекати потрібно, традиційно, трохи пізніше – ближче до кінця поточного. Але, вже зараз можна проаналізувати згадки цього періоду в інших працях астролога, щоб тим, хто вірить його вченню, мати можливість скласти свою думку про недалеке майбутнє. Отже, по-перше, похмуре майбутнє Росс передрікає українському Президенту Порошенко – його таки переоберуть, хоча це якраз, по крайней мере, для народу України, і не новина. Звичайно, якщо в середині 2018 го Петра Олексійовича чи не спіткає імпічмент (о, це магічне «якщо …», про нього згадувалося на початку нашої розмови …). Так, і взагалі нас чекає повне перезавантаження влади, поглиблення європейських рухів, а також серйозні зрушення в бік економічної стабілізації та результативності боротьби з корупцією. Що ж стосується Донбасу і Криму, тут його прогнози невтішні: конфлікт буде заморожений, а «кримське питання» залишиться в тій же фазі. Хоча, вірити цьому чи ні – справа кожного. Пару років назад Влад Росс передбачав, що і Путін до виборів взагалі не дотягне, і вже тим більше їх не виграє – а он воно як вийшло … Що ж стосується думок про кінець світу, які хвилюють в останні роки все активніше голови людства, його одеський астролог все ж «пересунув» зовсім на 2029 рік, якщо навіть не засумнівався в його реальності, як такої. Що, звичайно ж, не може не радувати. Ще він передбачив великі проблеми Трампу, аж до імпічменту, революцію в Казахстані з поваленням влади, перехід планетарної політики в фазу холодного протистояння, повну стагнацію розвитку і погіршення як економічного, так і внутрішньополітичного становища в Росії, а також погіршення здоров’я Путіна. Що з цього станеться, а що – ні, як то кажуть, поживемо – побачимо. Головне, не забувати про приказці, що людина – сам коваль свого щастя …

Відео прогнози Влада Росса на 2019 рік

Дивіться ще

Пророцтва ченця Авеля про Росію на 2019 рік

Напевно, немає такої людини, яка не хотіла б знати, яке майбутнє чекає його і країну, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *