Головна / Авто 2019 / Нові моделі Opel 2019

Нові моделі Opel 2019

Кому, як не творцям німецьких легкових автомобілів відомо, наскільки цінується у всьому світі їх заробітки, які значно виділяються навіть на тлі інших, не менш популярних авто. Судячи з численних фото з останніх провідних автомобільних салонів у Франкфурті, Женеві, Парижі, автолюбителі – шанувальники марки Опель мають відмінну можливість оцінити всі особливості новинок, запропонованих на перспективу відомим брендом з Німеччини.

Про сучасні принципи бренду Опель

Початок нового, третього тисячоліття стало поворотним моментом для більшості провідних світових автомобільних брендів. Кардинальний поворот, судячи з відео, в менеджменті проявився в орієнтуванні чи не формування власної модельної лінії як напрямки авто моди. Сьогодні і на майбутнє головні принципи бренду Опель: Якість і надійність всіх деталей і вузлів, значне поліпшення конструкції платформи відповідно до кращих тенденціями сучасного інжинірингу; Застосування технічного оснащення, що відповідає високим показникам екологічної безпеки та міжнародним стандартам очищення викидів в навколишнє середовище; Використання відгуків фахівців і думок автолюбителів в якості головного індикатора для подальшої роботи над перспективними моделями; В даний час інженерна група концерну працює над тим щоб перевести весь асортиментний ряд на екологічно безпечну електричну тягу. На сьогоднішній день виробництво найбільш популярних новинок в Росії в місті Шушари тимчасово зупинено. Проте, група General Motors розглядає випуск кількох прийнятних для вітчизняного ринку моделей, які спочатку будуть проводитися в Німеччині і продаватися через мережу дилерів. На підставі інформації, отриманої з офіційних джерел, в майбутньому сезоні найбільш видатними Новиков будуть Omega X, оновлена ​​модель Astra і рестайлінг бренду Corsa. Імовірно, на російському ринку вони будуть з’являтися в другій половині майбутнього року, коли випуск німецьких авто буде відновлений на авто потужностях в Російській Федерації. Чи відбудеться повернення бренду «Опель» на подіуми російських автосалонів і наскільки швидко варто цього очікувати. Це залежить від того що зможе залучити нинішній вітчизняний ринок теперішніх керівників бренду. Досить дорогі і бюджетні легкові транспортні засоби від бренду з Німеччини можуть проводитися в нашій країні, але це пов’язано з переділеному економічними питаннями, пільгами, податковими преференціями та іншими привабливими моментами. Що можуть отримати шанувальники легендарної марки Опель в майбутньому сезоні?

Хетчбек Opel Corsa 2019 року

На європейський ринок вийшов новий герой – найменший автомобіль для міського використання від прославленого німецького концерну. Привабливий, сучасний, швидкісний супер-міні Opel Corsa шостий генерації вийшов за сприяння автомобільної групи PSA. Численні інновації, очікувані споживачем, реалізовані колективом німецьких інженерів, конструкторів, дизайнерів в найновішому легковому автомобілі для міста. Новинка авто отримує шасі, аналогічне з моделями DS3, Peugeot 208, іншими міні – карами. Наскільки перспективним буде проект, покаже майбутнє, але вже сьогодні схожість з новими кросоверами Opel Grandland X і Crossland X дозволяє говорити про багатьох кардинальних змінах зовнішності і технічних даних запропонованих авто. Поряд з численними технічними та технологічними інноваціями шанувальникам автомобілів з Німеччини Corsa 2019 буде оснащений силовими агрегатами на бензині (1,2 л) і турбодизелі (1,6 л). Виробник планує випуск окремої конфігурації Opel Corsa OPC, яка отримає турбований мотор об’ємом 1,5 з потужністю до 200 л. с. Традиційно, салон виконаний в класичному для «Опель» стилі, оздоблення з сучасних матеріалів.

Opel Combo 2019

Колектив творців одного з найефективніших мінівенів з німецького міста Рюссельсхайма працює над створенням привабливих, надійних, практичних, а головне – затребуваних вантажних автомобілів малої тоннажності. У майбутньому сезоні концепт Opel Combo буде представлений в двох варіантах. Універсальний фургон для транспортування вантажу, довжина кузова – 4, 39 м, колісна база – 2, 75 м., Два місця для водія і пасажира. Вантажопасажирська модель з кузовом 4,74 м, і колісною базою 3,10 м. Де після невеликої перестановки сидінь в салоні, можуть подорожувати від п’яти до семи дорослих людей. Двигуни аналогічні тим, які використовуються в позашляховиках. Це 1 бензиновий, 4 дизельних і 1 газовий мотор об’ємом 1,3 л, 1,4 л, 1,6 л. Останні новини – економія палива в умовах міста забезпечується за рахунок системи «Start-Stop», дизайн салону виконаний в версіях Essentia, Enjoy, Cosmo. Шанувальники автомобілів Опель в новому сезоні зустрінуть моделі Mokka X, Omega X, про потужності і ціною далі.

Ціни

Відео нові моделі Opel 2019

Дивіться ще

Porsche Macan 2019

Наскільки цікавий і затребуваний буде на ринку презентований оновлений Porsche Macan і на що слід …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *