Головна / Авто 2019 / Нові моделі Honda 2019

Нові моделі Honda 2019

Тенденції світового автопрому на сьогодні чітко формуються за рахунок глибокого вивчення купівельних переваг, думок експертів, автолюбителів з великим досвідом, а також побажань потенційних покупців. Саме таким чином створюються новинки відомого японського концерну Honda, що володіють численними перевагами, які легко можна побачити на фото, які розміщуються на старицях звітів автомобільних салонів.

Про тенденції і новинки 2019 року

Автомобілі з логотипом компанії давно і добре відомі як на світовому рівні, так і на вітчизняних дорогах. Слава надійних, добротних і прийнятних за ціною авто у Honda цілком заслужена. Головні принципи творців бренду: Максимальне розширення технічної і технологічної бази; Перетин всіх доступних реальних кордонів і можливостей, прагнення реалізувати найсміливіші розробки Впровадження найбільш передових наукових розробок в легкові транспортні засоби в якості головної рушійної сили прогресу Навіть в сучасних умовах жорстокої міжнародної конкуренції виробників автомобілів, Honda випускає автомобілі з яскравою індивідуальністю, різним рівнем вартості і різноманітними конструкціями кузова. Новинки майбутнього сезону, а їх більш ніж достатньо, у всіх особливостях показані і на відео від виробника. Це кросовери CR-V, що вперше з’явилися в 1995 році, хетчбек Jazz, відомий своїм виразним екстер’єром і технологічним оснащенням, малолітражка Fit в базовій комплектації представляє ідеальний варіант бюджетної лінійки міського транспорту, спортивні купе Honda Prelude двох дверного типу вперше вийшли на ринок в далекому 1978 році, седан Accord з характерною конструкцією передньої частини. Дорогі, розкішні, престижні і цілком доступні для покупців з вельми скромними доходами – всі вони затребувані і очікувані на ринку. Судячи з наявних даних, кожна з перспективних моделей наступаючого сезону це поєднання класичних традицій концерну і перспективи в далеке майбутнє. І кожен автомобіль як технічна новинка авто представляє особливий інтерес.

Honda Accord 2019 року

Автомобілі категорії седан – це одна з основних родзинок японської компанії. Перш за все, на протязі десятиліть дана конструкція кузова дозволяла легковому транспорту в повній мірі виправдовувати статус його власника. На російському ринку Accord 2019 року, це досить довгоочікуване оновлення добре відомого вже кілька десятків років модельного ряду можна назвати довгоочікуваною новиною. Де як не на вітчизняних дорогах витончена стильна Хонда відрізняється своєю надійністю, добре пристосована до досить жорстких умов клімату і експлуатації в Україні, витонченої стильною зовнішністю. Стилістичне рішення відрізняється поєднанням брутальності, агресії і найтоншого смаку; Передня частина стала набагато ширшою і виразною, на ній виділяються вузькі світлодіодні ліхтарі, які переходять на зауженную грати фальшрадіатора; Еліпсоїдна дах, завужені бічні стекла, максимум обтічних ліній і мінімум хрому. Блиск не в деталях, а в концепції. У салоні шкіра, метал, трохи натурального дерева. Останні новини – по технологічному оснащенні Акорд випереджає багатьох конкурентів аналогічної конструкції.

Prelude

Спорт – купе майбутнього сезону стало довгоочікуваним продовженням легендарної Acura, настільки улюбленої молодими енергійними шанувальниками високих швидкостей. Новинка отримає високотехнічну надійну платформу. Екстер’єр відрізняється заниженою передньою частиною, вишуканими тонкими фарами переднього світла. В інтер’єрі багато деталей нагадують оздоблення та оснащення Accord. З огляду на мінімум даних про новинку, фахівці вважають, що на сьогоднішній день буде залишений передньопривідною варіант.

Honda CR-V

Кросовери моделі CR-V також складно назвати сюрпризом для автолюбителів. Попередники новинки 2019 року добре відомі вітчизняним автолюбителям і отримали відмінні оцінки. Модель набуває все більше агресивності, мужності, стає напористо і більш спортивним. Зовні виділяються значна решітка радіатора і кардинально перероблений передній бампер. У кросовера CR-V 2019 року багато спільного з моделями Acura (фари), Accord, Civic (шасі).

Jazz 2019 року

Хетчбек по праву називається однією з найпривабливіших моделей від виробників Хонда. Її відрізняють економічна силова система, мінімізація викидів СО2 при русі. З’являться зміни решітки радіатора, бампера, головної оптики, функціоналу для смартфонів і інші сучасні інновації.

Honda Fit

Дивно акуратний компактний зовнішній вигляд в поєднанні з відмінними ходовими якостями, досить об’ємним салоном і містким багажником для перевезення вантажів дозволяє його позиціонувати як самий мініатюрний позашляховик в світі. Fit екологічно безпечний, ергонометрічен і спожите паливо – газ, обсяг 1, 5 літра.

Відео нові моделі Хонда 2019 року

Дивіться ще

Porsche Macan 2019

Наскільки цікавий і затребуваний буде на ринку презентований оновлений Porsche Macan і на що слід …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *