Головна / Авто 2019 / Нові моделі Ford 2019

Нові моделі Ford 2019

Одна з найбільших і знаменитих автомобілебудівних компаній світу – концерн Ford по праву вважається стовпом сучасної машинобудівної індустрії. Початок її історії в далекому 1903 році, коли Генрі Форд за допомогою п’яти інвесторів приступив до створення доступного легкового автомобіля. Легендарні американські авто, що стали не менше знаменитими героями Голлівуду, ніж знімалися в їх салонах актори. Не менш, цікавим, ніж минуле фірми, для шанувальників бренду є сьогодення і перспективний напрямок розвитку асортименту впускати транспортних засобів. Буквально зовсім недавно завершилися автошоу показали ряд офіційних фото, які дозволяють по достоїнству оцінити значні досягнення величезного колективу професіоналів.

Про бренд в загальних рисах

В майбутньому сезоні шанувальники американського бренду отримують відразу кілька видів автомобілів, особливу увагу повинні залучити новинки авто підвищеної прохідності та середньої вантажопідйомності. На сьогоднішній день диспозиція ринкового становища Форда наступна: На північноамериканському ринку концерн випереджають тільки GM (Дженерал Моторс) і японська Toyota; В Європі Форда випереджає тільки німецький гігант Volkswagen. На вітчизняному ринку Форд відомий в першу чергу завдяки автомобілям підвищеної прохідності – позашляховиків і добротним надійним підлозі вантажним автобусам. Родоначальник прогресивного прийому – конвеєрного виробництва, переступивши столітній рубіж, продовжує радувати своїх вірних шанувальників транспортом найвищого класу, де використані найсучасніші технічні та технологічні прийоми. На наявних в мережі відео добре видно, що компанія знаходиться в процесі постійного вдосконалення і застосовує найбільш перспективні методи менеджменту. Незмінний високий попит на обох півкулях вимагає постійного розширення модельного ряду, що і здійснюється на сьогоднішній день. На російському ринку кращі зразки легенди автопрому США будуть представлені в повній гамі. Навіть на тлі аналогічних пропозицій конкурентів, нові моделі Ford Focus, Transit, Ranger, Explorer значно виділяються місткістю, надійністю, прохідністю, безпекою, комфортом. Зокрема, в Росії автомобілісти високо цінують технічні дані і міцність конструкції всіх без винятку транспортних засобів. Саме тому нашим співвітчизникам буде цікаво дізнатися про основні новинки сезону.

Форд Фокус 2019 року

Поява на загальному огляді знаменитого Фокуса стало досить яскравою подією як на салоні в Європі, так і в Піднебесній. Швидше за все, виробник планує випускати дві рівноважні асортиментні лінійки для країн Старого Світу і для Китаю. Як і попередник, нова пропозиція буде відрізнятися втіленням в матеріальному вираженні передових сучасних технологій, новим рівнем комфортності та завидними технічними характеристиками. У лінійці Ford Focus будуть представлені три основні варіації кузова. Крім класичного седана, хетчбека і універсала, передбачено випуск кросовера. Глибокі оновлення торкнулися наступних моментів: Яскравий виразний дизайн кузова, змінилася конструкція передньої частини, більш вишуканою стала грати радіатора, передній світло представлений комплектом сучасних світлодіодних ліхтарів; Салон у кожного варіанту став значно просторіше, в ньому зазначено поява нових опцій мультимедіа, функцій контролю і штучного інтелекту.

Transit 2019 модельного року

Останні новини порадують споживчу аудиторію шанувальників вантажних фургонів і мікроавтобусів, які працюють в області доставки малогабаритних вантажів. Планується випуск кардинально оновлених моделей даної категорії. У всьому вигляді з’явилося багато нового: Автомобіль став витонченим, естетичним, більш спортивним і швидкісним; Передня частина кузова опущена, що дозволило збільшити показники аеродинаміки; У салоні з’явилася нова панель приладів, безліч інших функціоналів і опцій. Мікроавтобус буде доступний для перемикання приводу з повного варіанту на задній привід. У планах бюджетний варіант комплектації і повна упакована версія. Ціни останньої плануються в більш значних межах.

Explorer 2019

Воскресіння знаменитого американського повнорозмірного позашляховика в 2019 році прихильники мощі, швидкості, добротності зустрінуть гідного продовжувача асортиментної лінійки, що випускається з уже далекого 1990 року. Бестселер американських доріг став улюбленцем і у російських автолюбителів. Особливо добре автомобіль показує себе в умовах жорсткого клімату, пересіченій місцевості і складного рельєфу. Судячи з наявної інформації, автомобіль відрізняє оновлені передня і задня панелі, принципово нова конструкція решітки радіатора, комплект протитуманних ліхтарів. В салоні нова система безпеки, 4G LTE, точка доступу Wi-Fi, інші опції.

Технічні характеристики

Відео нові моделі Ford 2019 року

Дивіться ще

Porsche Macan 2019

Наскільки цікавий і затребуваний буде на ринку презентований оновлений Porsche Macan і на що слід …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *