Головна / Новий Рік 2019 / Нові картинки з Новим роком 2019

Нові картинки з Новим роком 2019

Багато користувачів перед святами шукають нові картинки з Новим роком 2019, щоб оригінально привітати своїх друзів, родичів і колег. У рік Свині, найпопулярнішими є листівки із зображенням тотема Східного календаря. Але їх знайти не так просто. Професійна графіка спочатку продається на стокових веб-ресурсах, потім за бажанням автора отримує ліцензію CC0 Public Domain (вільне використання). Такі гарні картинки не всім по кишені, тому пропонуємо скачати безкоштовно наш тематичний контент, а також спеціальну інтернет-добірку.

На сторінці розміщені три галереї, кожна з яких включає в себе нові картинки з поздоровленнями, побажаннями та зображенням прикольних свинок. У рубриці «Все про 2019 рік» з міткою «підготовка до НГ» ви знайдете масу новорічних картинок. Деякі з них намальовані олівцем, окрема добірка призначена для срісовкі або роздруківки. Безліч оригінальної графіки можна встановити на робочий стіл. Також величезна кількість матеріалу присвячено різдвяній тематиці.

Анімаційні блискучі гіфки

Галерея містить невелику добірку анімації в форматі gif. Головним персонажем виступає символ 2019 року – жовта земляна Свиня. Щоб відкрити зображення в режимі перегляду, перейдіть за посиланням нижче. Даний медіа-контент підійде не тільки для друзів і близьких людей, а й для колег. Такий вид анімації відтворюється в чатах і хроніках соціальних мереж, а також відмінно підходить для відправки на електронну пошту і месенджери.

Картинки 2019 з привітаннями

У даній збірці представлені листівки з гарними побажаннями в віршах, пов’язаних з роком Свині. Оформлення виконано в китайському стилі, тому вони відмінно підійдуть для тих, хто відзначає Новий рік за Східним календарем. Завдяки великому розміру, картинки можна роздрукувати на фото-принтері. Якщо використовувати дизайнерський папір підвищеної щільності, то вийде ексклюзивна листівка, набагато краще, ніж куплена в спеціалізованому магазині.

Нові зображення з 2019 роком

Ця галерея увібрала в себе кілька листівок різдвяної і новорічної тематики з символом китайського календаря – свинкою. Приклади деяких з них показані нижче. Решта контент знаходиться на Диску Google. Перед завантаженням, його можна переглянути і вибрати вподобані зображення. Для цього не потрібна реєстрація. Завдяки вбудованому в сервіс антивірусу, все картинки ретельно перевіряються на наявність шкідливого ПЗ.

Дивіться ще

Як прикрасити квартиру до Нового року 2020

Щороку в кінці грудня ми знаходимося в очікуванні найвеселішого і довгоочікуваного свята. Новий рік 2020 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *