Головна / Новий Рік 2019 / Музика для Нового року 2019

Музика для Нового року 2019

Перед довгими новорічними канікулами, підприємства проводять урочисті заходи для своїх співробітників, партнерів і клієнтів. Не важливо, який планується вечір – формальний або невимушений, однією з важливих складових у організації корпоративу є музика для Нового року 2019. Від неї залежить атмосфера свята і настрій присутніх.

Як краще організувати музичний супровід

Під час спільної зустрічі Нового року колеги по роботі обговорюють рік, що минає, діляться враженнями про виконану роботу, підводять підсумки і будують плани на майбутнє. Щоб це процедура не виглядала сухою і нудною, організатори заходу продумують кожну деталь свята. Багато моментів подаються в жартівливій формі і в супроводі музики. Звичайно, в офіційній частині використовують більш серйозні композиції. Коли ж починається саме святкування Нового року і, тим більше танці, звучить весела і ритмічна музика. Так сталося, що зараз корпоративи проводяться, як в солідних організаціях і фірмах, так і в маленьких конторах. Зрозуміло, що можливості у цих організацій зовсім різні: Багата солідна компанія може на свою вечірку запросити іменитих артистів. Фірми скромніше обходяться послугами діджеїв. Зовсім маленькі контори організовують корпоратив власними силами. При цьому для організації музичного супроводу залучаються меломани, з числа працюючого персоналу. Є варіант доступний для всіх: запрошення на корпоратив кавер-групи; організація вечірки у вигляді караоке. Розглянемо більш докладно кожен випадок.

В яких випадках запрошують справжніх артистів

Якщо компанія досить процвітаюча і має хороший дохід, то вона для підняття престижу може запросити на свій новорічний корпоратив справжніх артистів. Зрозуміло, що для проведення такого солідного свята будуть потрібні хороші гроші, але деякі фірми йдуть на такі витрати, щоб показати, що вони цінують своїх працівників за їх внесок у процвітання компанії. Незважаючи на великі гонорари артистам, такий захід окупається. Трудовий колектив згуртовується і готовий виконати будь-які завдання, поставлені керівництвом. У деяких випадках на корпоратив доцільно запросити кілька кавер-груп, які виконують хіти відомих виконавців. Такий новорічний свято, як правило, проходить досить весело. Учасники груп намагаються вести живу бесіду з усіма присутніми і можуть виконати пісню на прохання гостей. Іноді артисти пропонують учасникам корпоративу заспівати якусь композицію разом. Це піднімає тонус свята в рази. Зазвичай кавер-групи виконують шлягери в якомусь певному музичному стилі, тому організатори вечірки повинні подумати про запрошення кількох музичних колективів, щоб задовольнити запити усього трудового колективу. Іноді на корпоратив запрошуються додатково клоуни, ілюзіоністи та інші циркові артисти. Це робить новорічну програму більш насиченою і цікавою. Цей випадок дуже актуальне, коли організовуються заходи для дітей.

Корпоратив з караоке

Прекрасним варіантом об’єднати колектив компанії в рік Свині буде проведення новорічного вечора в стилі караоке. Для цього не потрібно великих грошей. Досить мати стерпну апаратуру для відтворення звуку, диски з різним репертуаром і пару мікрофонів. Чи не заважає подумати при цьому про ведучого. Він може бути вибраний з колективу компанії або бути запрошений. Останній варіант більш прийнятний, так як професійний ведучий знає безліч фішок, завдяки яким напруження свята ніколи не спадає. У нього в запасі завжди є дотепні жарти, анекдоти і т.п. Останнім часом дуже часто на подібні вечірки запрошують звукорежисера і бек-вокаліста.

Стильні та тематичні корпоративи

Сьогодні набирає популярність проведення новорічних вечорів в певному стилі чи, присвячені якій-небудь темі. Організатори новорічних урочистостей постійно шукають нові форми проведення свята. Особливо полюбилися вечірки в стилі 80-х або дев’яностих років, коли основу репертуару складають пісні того часу. У деяких фірмах виявляється багато любителів джазу і ретро музики, тоді вечірки проводяться із запрошенням джазових груп або просто під пластинки того часу. Дуже стильно виглядають вечірки, коли звучать патефон або скрипка. Нерідко до такого заходу учасники готують відповідні ретро наряди. Такі корпоративи в стилі 20-х або 30-х років минулого століття надовго залишаються в пам’яті співробітників компанії.

Запрошення професійного діджея

Не менш популярні новорічні вечори, де після урочистої частини починається дискотека. Перевагою такої вечірки є те, що: не потрібно думати над сценарієм корпоративу; не потрібно проводити попереднє опитування про музичні смаки співробітників; немає необхідності шукати звуковідтворювальну апаратуру; не треба переживати за ведучого вечора і т.п. Корпоратив в рік Свині за участю діджея обійдеться компанії не дуже дорого, але зате зможе згуртувати колектив для виконання важливих завдань в 2019 році. В даний час професійні діджеї беруть за свої послуги близько 30000 рублів. Цю суму може дозволити практично будь-яка компанія.

Організація вечірки своїми силами

Створити по-справжньому святковий настрій на спільну вечірці не так вже й просто. Для початку необхідно написати сценарій заходу. Потім потрібно подумати про складання плейлиста музичних композицій, які будуть звучати на святкуванні Нового року. Тут важливо не помилитися і врахувати смаки та побажання всіх працівників компанії. Для цих цілей перед організацією заходу проводять опитування музичних уподобань серед працівників компанії. Адже в трудовому колективі можуть працювати люди різного віку. Створення корпоративу, заснованого на смаки організатора вельми ризикована затія. Іноді при організації вечірки використовують готові збірки популярної музики, викачані з інтернету. Однак, як показує досвід, в таких колекціях музики дуже часто містяться випадкові композиції, які розраховані на специфічний смак або маловідомі мелодії. Дуже часто на корпоративах присутні не тільки самі працівники, а й члени їхніх сімей, включаючи і дітей. Організатори новорічного вечора, тому повинні ретельно продумати розваги для дітей і музику для них. Загалом, правильно організований корпоратив в рік Свині може підняти престиж компанії і надихнути працівників до виконання нових завдань для процвітання улюбленої фірми.

Дивіться ще

Як прикрасити квартиру до Нового року 2020

Щороку в кінці грудня ми знаходимося в очікуванні найвеселішого і довгоочікуваного свята. Новий рік 2020 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *