Головна / Мода 2019 / Модні жіночі стрижки на довге і коротке волосся в 2019 році

Модні жіночі стрижки на довге і коротке волосся в 2019 році

Модні тенденції проявляють себе не тільки в дизайнерських колекціях одягу, але і в перукарському мистецтві. Щорічно кращі стилісти з усього світу представляють своє бачення сучасних стрижок і зачісок. Які ж образи будуть популярні в наступному сезоні? Модні стрижки 2019 відрізняються різноманітністю: актуальні як класичні варіанти, так і новаторські рішення. Розкішне волосся до лопаток або ультракоротких стрижка – вирішувати вам: довжина волосся може бути будь-хто.

Модні жіночі короткі стрижки 2019

Короткою стрижкою вже навряд чи когось здивуєш: вони давно міцно увійшли в моду, оскільки дозволяють створити цікаві образи. Що ж пропонують стилісти в майбутньому сезоні? В цілому, тенденції перукарського мистецтва можна позначити словосполученням «сучасна класика». Головні тренди 2019 – це нестаріючі стрижки «боб», «каре» і «паж», однак перукарі пропонують безліч незвичайних варіацій.

Наприклад, стилісти радять зробити подовжені бічні пасма. Таке рішення вмить перетворює класичну стрижку в ультрасучасну і модну.

На піку популярності і «хлоп’ячі» образи, так що не варто боятися дуже короткої довжини. Так звана стрижка «Пікс» займає лідируючі позиції в прийдешньому сезоні. Залежно від укладання, вона може виглядати строго або ж, навпаки, трохи по-хулигански.

Якщо говорити про модні стрижки з чубчиком, то вони будуть дуже актуальні. Стилісти пропонують звернути увагу на косу подовжену або густу пряму чубок. При виборі орієнтуватися варто, в першу чергу, на свої індивідуальні зовнішні риси. «Пікс», припустимо, відмінно підходить жінкам круглої, квадратної або серцеподібної форми особи.

Модні стрижки на довге волосся 2019

Довге волосся, мабуть, ніколи не виходять з моди. Головне в цьому сезоні – вони повинні виглядати доглянутими і природними. Можна просто час від часу филировать кінчики, щоб вони не сіклися і залишалися красивими.

Найпопулярнішою на довге волосся є стрижка «каскад»: пасма різної довжини додадуть обсяг. У багатьох перукарень колекціях 2019 був представлений «каскад» з косою чубчиком.

Для власниць волосся середньої довжини дана стрижка також актуальна. Однак справжнім хітом є подовжене каре (з чубком і без). Це може бути пряме каре або стрижка «під кутом»: причому в прийдешньому сезоні кут повинен бути максимальним.

Сезон 2019 пропонує модницям безліч цікавих рішень: образи в дусі «ретро», «хлоп’ячий» стиль, романтичні луки. Не варто забувати, що багато що залежить не тільки від самої стрижки, але і від укладання, яка допоможе створити будь-який настрій.

Дивіться ще

Дизайн нігтів на Новий рік 2020

Зовсім скоро настане Новий рік 2020 року – рік Сталевий Золотий Щур. А це значить …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *