Головна / Календар 2019 / Місячний посівний календар городника і садівника на березень 2019

Місячний посівний календар городника і садівника на березень 2019

У березні вже наближається дачний сезон і, звичайно, всі садівники готують рослини до висадки, доглядають за розсадою, починають роботи на своїх ділянках. Давно відомо, що Місяць впливає на все живе на Землі: без сумніву, місячні фази мають значення і для сільського господарства. Є сприятливі і несприятливі дні для посадки насіння і висаджування розсади у відкритий грунт. На цій сторінці ви знайдете місячний посівний календар садівника на березень, який допоможе вам визначитися, які роботи краще виконувати в той чи інший день першого весняного місяця.

В першу чергу, щоб визначити, які культури і коли можна висаджувати, важливо знати, Місяць на або спадна. Коли Місяць збільшується, краще садити (сіяти насіння) різні чагарники, квіти, зернові рослини, ягоди, овочі, які ростуть над землею (капуста, огірки, томати, кабачки, гарбуз і т.д.). На убуваючу Місяць, відповідно, рекомендується висаджувати зріють під землею коренеплоди (морква, картопля, буряк). В повний місяць і молодик астрологи зовсім радять відмовитися від садових робіт, тобто 5 і 20 березня є несприятливими днями.

Сприятливі і несприятливі дні для садових робіт в березні 2019 року

Якщо заглянути в місячно посівної календар на березень, то можна побачити, що 1 числа можна сміливо висаджувати томати, капусту, перці, огірки (розсаду), салат, петрушку, кріп – у відкритий грунт. А от наступні дні не можна назвати сприятливими. Так, 2, 3 і 4 березня не рекомендується садити або пересаджувати будь-які городні культури, краще зайнятися розпушуванням грунту, обрізанням дерев або захистом рослин від шкідників.

З 6 по 20 березня буде спадна Місяць. Початок цього періоду виявиться дуже сприятливим для посіву насіння і висаджування рослин. З 7 по 11 число рекомендується посадка бульбових культур (правда, 9-11 березня не варто висаджувати картоплю). 12 і 13 березня астрологи радять зайнятися культивацією, прополкою і знищенням шкідників.

У наступні два дні (14, 15 березня) не слід займатися квітами, зате хороший урожай віщують висаджені в цей період ріпа, редис і картопля. 16 і 17 будь посіви і посадки не принесуть позитивного результату, а ось 18 і 19 числа, навпаки, стануть дуже сприятливими днями для городніх робіт.

З 21 числа Місяць буде рости. Сприятливими в даний період будуть 22, 23, 26 – 28 березня. Чи не занадто вдалими для посадок стануть 21, 24, 25, 29 – 31 числа, проте в ці дати можна займатися супутніми городніми роботами (культивації, обробітком ґрунту).

Розміщений на нашій сторінці місячний посівний календар городника на березень містить детальну інформацію на кожен день. Сподіваємося, дана таблиця допоможе вам виростити відмінний урожай!

Дивіться ще

Місячний календар стрижки волосся на січень 2019 року

Не так-то просто зважитися на зміну зачіски, тому похід в салон краси багато хто планує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *