Головна / Календар 2019 / Місячний календар стрижки волосся на січень 2019 року

Місячний календар стрижки волосся на січень 2019 року

Не так-то просто зважитися на зміну зачіски, тому похід в салон краси багато хто планує заздалегідь: переглядають модні журнали, цікавляться сучасними тенденціями. І, звичайно, не забувають зазирнути в місячний календар, адже положення небесного тіла зумовлює, наскільки вдалою буде стрижка і як вона позначиться на стані волосся. Якщо ви плануєте похід до стиліста в перший місяць 2019 року, вам буде корисно знати, коли ж краще міняти образ, виходячи з таблиці місячних фаз.

Місячний календар стрижки волосся: вдалі і невдалі дні в січні

Тим, кому цікавий місячний календар стрижок на січень, нагадаємо кілька загальних правил. Зміна зачіски в період зростаючого Місяця сприяє прискореному росту волосся і притоку життєвої енергії. Якщо постригтися на спадаючу Місяць, то, відповідно, навпаки. Однак волосся стане менше випадати, а коріння зміцняться. У молодика астрологи рекомендують зовсім відмовитися від перукарень процедур, оскільки це може негативно позначитися на стані вашого здоров’я в майбутньому.

Найневдаліші дні стрижки в січні за місячним календарем – 16 і 18 числа. 16 січня Місяць негативно вплине на стрижку, оскільки цей день несе в собі емоційну нестабільність. Ви можете бути схильні до хвилинним поривам, а тому напевно будете шкодувати про те, що зробили нову зачіску. До того ж стрижка не протримається довго, втратить форму, волосся стане неслухняними. На 18 число випадає неділю, в цей день, вважають астрологи, спостерігається максимальна зв’язок з ангелом-хранителем, і стригтися – значить відбирати у себе енергію і життєві сили.

Крім того, краще відкласти візит до перукаря 23 січня. В цей день буде ослаблена шкіра голови, так що фарбування, колорування та будь-яка хімічна вплив категорично заборонені. Є ризик появи лупи після стрижки. Найсприятливіші дні для стрижки за місячним календарем – 1, 21 і 22 січня. І якщо першого числа навряд чи хтось відправиться в салон краси, то про інші дати варто сказати докладніше.

На 21 і 22 січня припадає зростаючий Місяць: будь-яка стрижка буде сприяти не тільки прискореного росту волосся, але і оновленню всього організму. Це ідеальні дні для найсміливіших експериментів. Може бути, ви давно мріяли перефарбуватися в інший колір, зробити зухвалу коротку зачіску або хімічну завивку? В такому випадку, встигніть записатися до стиліста – ваш похід в перукарню принесе відмінні результати. Також сприятливі для стрижки 3, 8, 10, 19, 24, 26 і 28 січня.

На даній сторінці ви знайдете докладний календар місячний для стрижки волосся на січень 2019 року, який допоможе вам визначитися, коли ж краще записатися в салон краси, щоб зачіска виявилася вдалою і не перестала подобатися, навіть через якийсь час.

Дивіться ще

Місячний календар рибалки на 2019 рік

Відомо, що Місяць впливає на багато сторін життя. Положення небесного тіла зумовлює, наприклад, сприятливі і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *