Головна / Календар 2019 / Місячний календар стрижки волосся на лютий 2019 року

Місячний календар стрижки волосся на лютий 2019 року

У зимовий час організм відчуває нестачу вітамінів і корисних речовин. Страждають від цього, перш за все, волосся: вони часто стають неслухняними і ламкими. Тому перед тим, як записатися в салон краси, неодмінно варто ознайомитися з місячним календарем стрижки волосся, щоб не завдати шкоди їхньому здоров’ю ще більше, адже є як сприятливі, так і невдалі дні для перукарень процедур. Коли ж краще стригтися і робити забарвлення в лютому 2019 року?

Сприятливі дні для стрижки волосся в лютому 2019 року

Переглянувши місячний календар стрижок на лютий, ви знайдете сприятливі, несприятливі і нейтральні дні. Вдалими для візиту до перукаря стануть 1, 2, 5 – 7, 10, 12, 15, 16, 23, 25 і 28 лютого. У ці дні можна сміливо стригтися і фарбувати волосся. Особливо астрологи виділяють 25 число: дата припадає на зростаючу Місяць, так що стрижка буде сприяти прискореному росту волосся і їх оновленню. Зачіска, зроблена в цей день, додасть вам впевненості в собі і зробить образ неймовірно привабливим.

Не дуже сприятливі дні для стрижки – це 3, 4, 13, 14, 17 – 22, 24, 26 і 27 лютого. Відзначимо, що на 4 число припадає повний місяць, на 19 – молодик: в цю місячну добу астрологи не рекомендують робити будь-які перукарні процедури. При повному Місяці негативний вплив супутника досягає найвищої точки, тому можна нашкодити волоссю. При стрижці в молодика людина втрачає життєві сили. Щоб зберегти енергію і захистити себе від негативного впливу з боку оточуючих, волосся краще заплести в косу або зібрати в хвіст.

Окремо скажемо про 13 лютого, яке припадає на п’ятницю. Саме по собі поєднання «П’ятниця, 13» віщує невдалий день. В даному випадку це цілком виправдано: після фарбування колір швидко потьмяніє, а зачіска не буде тримати форму. Крім того, не рекомендується стригтися в п’ятницю, оскільки обмінні процеси уповільнені, і після будь-якого впливу волосся будуть дуже довго відновлюватися.

Також є так звані нейтральні дні. Якщо подивитися в місячний календар забарвлення і стрижка волосся не зробить якогось особливого впливу 8, 9 і 11 лютого. Для тих, хто хоче змінити образ і зробити нову зачіску, астрологи радять краще вибирати сприятливі дні, а «нейтральні» дати більше підходять для виконання різних оздоровчих процедур, причому необов’язково салонних. Наприклад, живильну маску для волосся нескладно приготувати і нанести в домашніх умовах. На даній сторінці ви знайдете докладний місячний календар стрижки волосся на лютий 2019 року: скористайтеся ним, щоб спланувати свій візит до перукаря.

Дивіться ще

Місячний календар рибалки на 2019 рік

Відомо, що Місяць впливає на багато сторін життя. Положення небесного тіла зумовлює, наприклад, сприятливі і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *