Головна / Календар 2019 / Місячний календар стрижки волосся на березень 2019 року

Місячний календар стрижки волосся на березень 2019 року

Наші волосся, втім, як і всі в організмі і природі навколо, дуже залежать від місячних фаз. І якщо знати, що і коли потрібно робити, дотримуючись природні ритми, то можна обзавестися розкішними локонами і надовго зберегти їх гарний і здоровий вигляд. Саме для цього ми підготували для вас календар стрижки волосся на березень 2019 року.

Стрижка та фази місяця

З давніх-давен вважається, що стригтися і коригувати не зовсім вдалу або злегка відросла стрижку найкраще на що прибуває Місяць (2019 рік, з 19-го лютого по 5-е березня, з 20-го березня по 4-е квітня). Якщо ви відвідаєте майстри в такі дні, то залишитеся задоволені не тільки зачіскою, а й волоссям в цілому. Вони стануть більш гладкими, слухняними, будуть легко укладатися і блищати. У ці ж дні чудового ефекту можна домогтися процедурами догляду. Результати масажних, що живлять і зволожуючих процедур для волосся не змусять себе довго чекати і будуть досить вражаючими.

Якщо ви віддаєте перевагу довгим локонам короткі стрижки, ваш час для роботи над зачіскою – спадна Місяць (2019 рік, березень, з 5-го по 20-е). Волосся, підстрижені в цей період ростуть досить повільно, проте, стає густішим і міцнішим, менше схильні до випадання.

Повний місяць (2019 рік, березень, 5-е) – час для радикальних змін в образі. Експерименти з довжиною, кольором і стилем взагалі в період повного місяця будуть вельми вдалими. Ваша оновлена ​​зовнішність буде подобатися не тільки вам самим, але також небайдужої вам оточенню.

Молодик (2019 рік, березень, 20-е) – період, коли волосся росте швидше за все, і якщо ви вирішите постригтися на молодий місяць, то стильна зачіска протримається дуже недовго. Найрозумніше в ці дні зайнятися січеться кінчиками.

Ми коротко розповіли про чисто фізіологічних змінах волосся в залежності від місячних фаз. Але є також прикмети, які безпосередньо пов’язують з місячним календарем стрижок. Так, стрижка на 12-е, 16-е і 30-е місячна доба обіцяє нещастя і, навпаки, на 13-е, 26-е і 27-е посприяють розвитку подій у вашому житті в щасливому напрямку.
Не варто постригати в періоди сонячних і місячних затемнень. Кажуть, що вкорочення волосся в ці дні загрожує втратою пам’яті і зниженням розумових здібностей. Стрижка в періоди переходи Місяця з фази у фазу (9-е, 15-е, 24-е і 29-е місячна доба) може бути чревата непередбачуваними змінами в психіці. Тому краще не ризикувати і перенести її на інший день.

Стрижка волосся в 5-й, 8-й, 14-й і 23-й дня місячного календаря, дуже ймовірно, посприяє різного роду поліпшень у вашому житті.

Заподіяти шкоду здоров’ю ризикують ті, хто вирішив радикально змінити зачіску на 3-й, 6-е і 7-е місячна доба.

А привернути здоров’я і всіляко благотворно на нього вплинути, можна подстрігшісь на 8-й і 14-й місячні дні.

Коли найкраще стригтися в лютому і березні 2019 року?

Благопріятние дні для стрижки на березень 2019 року, а також для фарбування волосся такі: 2-4 (12-14 дні місячного календаря – далі л. К.), 8 (18 день л. К.) , 11 (21 день л. к.), 13-15 (23-25 ​​дні л. к.), 18 (28-1 день л. к.), 22-24 (3-5 дні л. к.) , 27 (8 день л. к.), 30 (10 день л. к.), 31 (11 день Л.К).

Нагадаємо, що в місячному календарі стрижок на лютий цього року сприятливими для стрижки та фарбування волосся вважаються дні: 1, 2, 5-7, 10, 12, 15, 16, 23, 25, 28.

Добрі поради

Місячний календар стрижки волосся на мартНачало весни – ще не зовсім той період, коли волосся можна «випускати на свободу». Від шапки відмовлятися ще рано. Це може поставити під удар не тільки стан волосся, але і весь організм в цілому. Якщо прислухатися до порад медиків, то знімати головний убір доцільно лише тоді, коли температура повітря піднялася до +10.

За довгу зиму наше волосся дуже втомлюються, втім, як і ми самі, виснажуються і потребують посиленої вітамінного харчування і усіляких зміцнювальних процедур. Не забувайте про це, і не ігноруйте цей добру пораду – і тоді здорові, блискучі локони і пасма будуть вашим справжньою окрасою.

Дивіться ще

Місячний календар стрижки волосся на січень 2019 року

Не так-то просто зважитися на зміну зачіски, тому похід в салон краси багато хто планує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *