Головна / Календар 2019 / Місячний календар рибалки на 2019 рік

Місячний календар рибалки на 2019 рік

Відомо, що Місяць впливає на багато сторін життя. Положення небесного тіла зумовлює, наприклад, сприятливі і несприятливі дні для важливих подій, стрижки волосся, посадки рослин або риболовлі. Для тих, хто небайдужий до останнього, ми підготували місячний календар клювання риби 2019 року, який допоможе вам вирішити, коли ж краще відправитися за уловом в наступному році.

Місячний календар рибалки на 2019 рік таблиця

Місячний календар рибалки 2019: сприятливі і несприятливі дні

На водну стихію Місяць впливає особливо сильно, саме тому від фази супутника залежить, наскільки вдалим буде клювання. У кожному місяці 2019 року досить днів для успішної риболовлі. Однак є дати, коли улову все одно не буде зовсім. Це, як правило, повні, а також числа до і після нього. У період повного Місяця посилюється негативний вплив на все живе на Землі, знижується активність організмів, в тому числі, і риби. Таким чином, якщо вірити астрологам, клювання зовсім не буде Господь із 4 по 6 січня, 3 – 6 лютого, 4 – 6 березня, 3 – 5 квітня, 2 – 4 травня і так далі. Місячний календар рибалки 2019 рік ілюструє це в повній мірі.

Молодик і наступні дні, навпаки, часто є сприятливими для риболовлі. Це не означає, що на зростаючу Місяць клювання завжди краще. Такий закономірності немає. Дати, коли Місяць зменшуються, в рівній мірі можуть бути придатними для успішного улову. Незважаючи на такі загальні моменти, орієнтуватися потрібно тільки на актуальний календар поточного року. Щомісяця Місяць проходить повний зодіакальний круг, і від того, в якому знаку супутник знаходиться в певний момент, також залежить, наскільки успішним буде клювання. Логічно припустити, що водні знаки сприяють хорошій рибалці, однак це невірно. Зодиаки різних стихій можуть здійснювати як позитивний, так і негативний вплив.

Чи достатньо достовірний прогноз клювання за місячним календарем? Багато рибалки довіряють цій таблиці і активно використовують її при виборі хорошого дня для поїздки на річку або озеро. Звичайно, варто мати на увазі, що місячний календар враховує лише один фактор – положення супутника Землі. На результати риболовлі вплив надають і погодні умови, і чистота водойми, і сезонність. Є місця, де навіть в найсприятливіший місячний день улов буде дуже мізерним.

Повний місячний календар 2019 рибалки напевно порадує, адже більшість днів у ньому – ті, коли очікується жор або хороший кльов. Якщо ви зібралися на риболовлю, а в таблиці вибране число позначено як несприятливий, не варто засмучуватися: спільний улов риби в хорошій компанії завжди приносить позитивні емоції. А це, мабуть, головний фактор для успіху в будь-якій справі.

Дивіться ще

Місячний календар стрижки волосся на січень 2019 року

Не так-то просто зважитися на зміну зачіски, тому похід в салон краси багато хто планує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *