Головна / Календар 2019 / Місячний календар на січень 2019 року

Місячний календар на січень 2019 року

Регулярний місячний цикл дозволяє астрологам створювати календар сприятливих і несприятливих днів на багато місяців і навіть роки вперед. Супутник нашої планети в період від молодика до повного місяця послідовно змінює 4 фази, і ще в давнину люди вірили: положення цього небесного тіла робить істотний вплив на всі сфери життя. Що ж віщує нам місячний календар на січень 2019 року?

Місячний календар на січень 2019: сприятливі і несприятливі дні

Січня розпочинається з 11-го місячного дня, тобто з зростаючого місяця. Період до повного місяця, яке припадає на 5 число, буде дуже сприятливим. У цей час підвищується активність людини, додається енергія, висока ймовірність проведення успішних угод, важливих переговорів. Якщо у вас заплановані поїздки на перші числа січня, вони напевно стануть вдалими.

А ось 5 січня є несприятливим місячним днем. На повний місяць припадає пік негативного впливу небесного тіла: в цей період слід бути особливо обережним, намагатися уникати ризикованих і стресових ситуацій. У мають хронічні захворювання можливі загострення, а люди з підвищеною чутливістю під час повного місяця відзначають загальне погіршення самопочуття, слабкість. В повний місяць астрологи не рекомендують приймати важливі рішення і починати якісь справи.

З 6 по 19 січня Місяць буде спадати. В цілому, це виявляться сприятливі дні, за винятком 13 числа (остання чверть). Місяць – час завершення процесів, підведення підсумків. Слід присвятити цей період творчої роботи, зайва активність та ініціативність можуть тільки нашкодити. Астрологи впевнені: на спадаючу Місяць можна починати лише ті справи, які ви зумієте закінчити до початку нового циклу (тобто до 20 числа). На 20 січня припадає 1-й місячний день, так зване молодик. Як і в повний місяць, в цей час варто бути обережним, уникати сварок і конфліктів. Життєвий тонус знижений, тому період не підходить для активної роботи. Краще усамітнитися, почитати книгу, осмислити власні вчинки.

З 21 по 31 січня Місяць буде рости, а це значить, що кінець місяця буде сприятливим для будь-яких справ і починань. Однак 27 числа нас чекає зміна місячної фази (перша чверть): в цей день краще не ризикувати і не приймати важливих рішень. У всі інші числа можна сміливо реалізовувати свої ідеї та втілювати проекти в життя. Вони обов’язково принесуть успіх. У цей період можна без побоювання відправлятися в подорожі і відрядження. На нашій сторінці розміщений місячний календар січень 2019 рік. У ньому ви знайдете докладну інформацію про фази Місяця на кожен день першого місяця.

Дивіться ще

Місячний календар стрижки волосся на січень 2019 року

Не так-то просто зважитися на зміну зачіски, тому похід в салон краси багато хто планує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *