Головна / Календар 2019 / Місячний календар на лютий 2019 року

Місячний календар на лютий 2019 року

Можливо, багато хто вже планують якісь важливі справи на лютий 2019 року та хочуть знати, які дні будуть найбільш сприятливими для різних починань. В цьому випадку допоможе місячний календар, адже положення небесного тіла робить істотний вплив на активність людини, його самопочуття і все що відбуваються події. Чого ж слід очікувати від останнього зимового місяця 2019 року?

Місячний календар на лютий 2019 року: сприятливі і несприятливі дні

Заглянувши в місячний календар на лютий 2019 року, ви побачите, що в перші дні місяця Місяць буде рости. Це триватиме до 4 числа, коли очікується повний місяць. Як відомо, даний період таїть в собі певні небезпеки, тому не варто приймати необдумані рішення і ризикувати. Тим більше, 4 лютого Місяць буде перебувати в знаку Лева: в такі дні відзначається підвищена відвідуваність розважальних закладів, схильність людей до авантюр. Краще уникати угод з нерухомістю, серйозних фінансових операцій, оскільки вони, швидше за все, принесуть втрати.

З 5 лютого Місяць почне спадати. 12 числа відбудеться зміна чвертей Місяця, а це віщує несприятливий день. Астрологи не рекомендують планувати дату одруження, вирушати в подорожі, влаштовувати важливі переговори. В цілому, період спадною Місяця є досить мирним і спокійним, головне – пам’ятати про те, що цей час не підходить для початку довгострокових проектів. Постарайтеся завершити всі справи до молодика, яке припадає на 19 лютого.

Якщо подивитися в місячний календар на лютий 2019 року, можна побачити, що 19 число є несприятливим днем. У молодика починається цикл Місяця, а будь-яка зміна фази (чверті), вважають астрологи, це не дуже вдалий час для важливих справ і рішень. У перший день циклу Місяць буде перебувати в знаку Риб, коли у людей, як правило, відзначається зниження розумової концентрації. Не варто занадто багато працювати, краще присвятити час занять спортом або розваг: сходіть на виставку, в театр або кіно.

З 20 числа і до кінця місяця очікується зростаюча Місяць. У цей час у вас буде достатньо сил для втілення в життя своїх ідей і реалізації різних проектів. Не бійтеся починати нову справу, воно напевно виявиться успішним. Єдиним несприятливим днем ​​стане 25 лютого, на цю дату припадає остання чверть Місяця (зміна місячної фази).

9, 14, 23 і 28 лютого за прогнозами астрологів, навпаки, стануть особливо вдалими. У ці дні між Місяцем і Сонцем будуть спостерігатися аспекти в 60 і 120 градусів: саме такі показники завжди провіщають сприятливі події в житті. На нашій сторінці ви знайдете повний місячний календар лютий 2019 року, який допоможе вам розпланувати свої справи на останній місяць зими.

Дивіться ще

Місячний календар стрижки волосся на січень 2019 року

Не так-то просто зважитися на зміну зачіски, тому похід в салон краси багато хто планує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *