Головна / Календар 2019 / Місячний календар на березень 2019 року

Місячний календар на березень 2019 року

Побудова будь-якого місячного календаря ґрунтується на переміщенні Місяця навколо Землі. Саме зміна положення цього небесного світила щодо нашої планети є причиною ритмів Місяця, на основі яких і відбувається побудова місячних календарів.

Тлумачення місячного календаря

Тут розміщений місячний календар на березень, який показує, в якій фазі і положенні знаходиться на даний момент Місяць, розташування її в будь-якому із знаків гороскопу. На підставі сукупності цих факторів складаються щоденні поради та рекомендації до дії. Вони, звичайно, не є обов’язковими для виконання, але прийняти їх до уваги все-таки слід. Місяць являє собою величезне матеріальне тіло, яке знаходиться зовсім близько до нашої планети Землі. Переміщення Місяця навколо Землі створює місячні ритми, які в своїй сукупності складають місячний місяць. На цьому і відбувається побудова всіляких місячних календарів на всі випадки життя.

Наближаючись до земної поверхні, Місяць притягує воду, і в природі викликаються такі явища як припливи і відливи. Велика частина організму людини також складається з води, тому місячний вплив на нього також дуже значно. Найменші зміни в ритмах або положеннях Місяця миттєво відображаються на самопочутті та поведінці людини, а також на природні явища. Саме такі зміни і стають основою для визначення несприятливих і сприятливих днів для всякого роду справ і занять. Несприятливим місячним днем ​​прийнято вважати такі дні, коли становище між Сонцем і Місяцем становить 0 °, 90 ° або 180 °. У такі дні людям потрібно бути особливо обережними та уважними до всіх дрібниць. У тому випадку, коли положення Місяця і Сонця буде складатися на 60 ° або 120 °, наступають сприятливі дні в місячних ритмах. Такі дні є найбільш підходящими для прийняття життєво важливих рішень і всіляких починань. Кожен день в місячному календарі володіє своєю певною енергетикою. Це відбивається на людині, і він починає вести себе по-різному. Але, якщо слідувати порадам місячного календаря, тобто можливість уникнути багатьох проблем і досягти особливих успіхів.

Місячний календар на березень 2019 року – таблиця

Сприятливі дні по місячному календарю на березень 2019 року

Не сприятливі дні по місячному календарю на березень 2019 року

Особливості місячного календаря

Місячний календар допомагає людям планувати свої справи з урахуванням найоптимальніших рішень. У таких випадках найважливішим фактором є розташування Місяця в певному сузір’ї. Далі за важливістю слід фази і дні тижня. Що знаходиться тут місячний календар на березень поточного року з точністю вказує дні місячних чвертей, фази молодика і повного місяця, а також знаходження Місяця в певних сузір’ях, дається перелік сприятливих і несприятливих днів. З його допомогою буде простіше розпланувати проведення таких важливих заходів як похід до перукаря або в салон краси, відвідування лікарні, починання або відстрочку особливо важливої ​​справи.

Дивіться ще

Місячний календар стрижки волосся на січень 2019 року

Не так-то просто зважитися на зміну зачіски, тому похід в салон краси багато хто планує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *