Головна / Календар 2019 / Місячний календар квітникаря на 2019 рік

Місячний календар квітникаря на 2019 рік

Хоча Місяць і розташована від нас на великій відстані, але її вплив на все живе на землі просто величезна. При цьому розмір впливу прямопропорционален змістом рідини в живому організмі. Саме з цих причин життєдіяльність всіх кімнатних рослин безпосередньо залежить від місячних фаз. Тому всі любителі квітів перед проведенням будь-яких дій з зеленими друзями заглядають в місячний календар квітникаря з метою зіставлення можливості проводити дану процедуру.

Короткий огляд місячного календаря з квітникарства

При правильному здійсненні дій по догляду за квітами, час проведення яких вказано в календарі, зелені друзі незабаром почнуть радувати свого господаря буйством зелені і рясним цвітінням. Тому не варто вважати надії на свою майстерність, а краще послухатися поради місячного календаря квітникаря, який розташований на цій сторінці.

Кожен місячний цикл дорівнює 28-ми земній добі. Дні молодика і повного Місяця тривають, в середньому, по парі днів. У час, що залишився супутник нашої Землі то знаходиться в зростаючої фазі, то в порядку спадання. Саме на таких змінах стану Місяця і побудований місячний календар для любителів квітів і квітникарів-професіоналів.

Займатися пересадкою кімнатних рослин можливо цілий рік. Але найоптимальніший час для такого виду робіт – це весна. Але в разі, коли листя рослини стають млявими і пожовклими, а квіти починають обсипатися, так і не розпустити, потрібно терміново здійснювати пересадку. В іншому випадку така ситуація може обернутися повною загибеллю зеленого друга.

Під час пересадки рослини в новий горщик потрібно проявляти особливу акуратність по відношенню до кореневої системи. Бажано піддавати її якомога меншої кількості пошкоджень. Якщо все ж коріння було травмовано, то зелений кущик може захворіти, а то і зовсім засохнути, так і не прижившись на новому місці.

Місяць, що знаходиться в своїй певній фазі, робить сильний вплив на фортецю кореневої системи всіх рослин. Тому, щоб уникнути небажаних ситуацій для подальшого успішного розвитку рослини, потрібно звернутися за допомогою і порадою до місячним календарем квітникаря.

Місячний календар квітникаря на 2019 рік – таблиця

Пересадка кімнатних рослин відповідно до місячного календаря

Найбільша здатність до зростання і стійкість до пошкоджень спостерігається біля коріння рослин під час фази наростаючою Місяця. Така місячна фаза триває близько дванадцяти днів. Саме цей час і вважається найбільш сприятливими днями для перекладу рослин на «нове місце проживання». В період перебування Луні в зодіакальних сузір’ях Риб, Терезів, Тельця, Рака і Скорпіона, результат пересадки буде позитивним для подальшого росту рослини. Якщо ж Місяць перейде в сузір’я Водолія, то з квітковими роботами краще почекати.

Під час переходу Місяця з однієї фази в іншу, роботи по догляду за квітами також краще налагоджувати. Адже в такі періоди рослини найбільш схильні до усіляких захворювань.

Дивіться ще

Місячний календар стрижки волосся на січень 2019 року

Не так-то просто зважитися на зміну зачіски, тому похід в салон краси багато хто планує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *