Головна / Авто 2019 / Mersedes GLE 2019

Mersedes GLE 2019

Автомобілі з Німеччини вже не один десяток років займають перші місця в рейтингах популярності. Мерседес заслужено тримає лідерські позиції в сфері продажів практично у всіх сегментах. Але основна увага традиційно приділяється випуску новинок і кардинальному оновленню моделей, які вже випускаються і отримали відмінні оцінки споживачів. Зазвичай перші фотографії інтер’єру концепту дозволяють судити про те, що отримає покупець в найближчому сезоні.

Про особливості новинки класу ГЛЕ

Одним з найцікавіших пропозицій фахівці ринку вважають нову модель позашляховика GLE. Дана модифікація, зовсім недавно представлена ​​широкому загалу, є другим, які пройшли глибокий рестайлінг поколінням колись дуже популярного автомобіля підвищеної прохідності класу «М». Судячи з численних відгуків учасників останніх європейських мотор-шоу, представлена ​​модель гле відрізняється всіма пріоритетами, які характерні для автомобілів Мерседес, а саме: Виразний екстер’єр з яскравою темпераментної зовнішністю; У новому кузові з’явилися численні сучасні опції контролю руху; Оформлення салону відрізняється тонким смаком, комфортом і зручністю для водія і пасажирів; Основні деталі і технічні вузли мають відмінні технічні і технологічні показники; Комплектація і ціни точно відповідають вимогам певного ринку з розрахунку прибутковості основних споживачів. В даному аспекті новинка майбутнього сезону повинна бути значно краще попередніх німецьких позашляховиків.

Свіжі подробиці від Mercedes

Завдяки цьому потужному, добротному, якісному автомобілю позиції бренду в даному сегменті будуть укріплені відразу на кілька порядків. Шанувальникам марки Мерседес буде цікаво дізнатися, що дата виходу новинки на європейський ринок – різдвяні авто ярмарки цього року. Початок продажів в Україні заплановано на першу половину 2019 року. Слід зробити акцент на наступному. Зазвичай автомобілі даної марки з романтичною Німеччини відрізняються значною вартістю і далеко не завжди доступні покупцям із середнім рівнем доходів. Останні новини порадую практично всіх. Новинка буде випускатися з конвеєрів оного з автозаводів в Підмосков’ї, буквально в 40 км від столиці. Це дозволяє в значній мірі знизити вартісної ценз знаменитих німців.

Екстер’єр Mersedes GLE 2019 року

Як завжди, знайомство починається з зовнішності. Саме тут проявилося обране виробником напрямок на створення концепції мощі, агресії, наполегливості. Проглядається також і елементи спортивного спрямування. Цікавого багато: Фронтальна частина придбала обтічні форми з витонченими виштамповками; На наявних фото добре проглядаються зміни ексклюзивної конфігурації бампера, облицювання радіатора в поєднанні з комплектом видозміненій головної оптики; Шпигунські фото відмінно показують великоформатне скління, високі колісні арки, функціональні рейлінги, що дозволяють закріплювати і перевозити невеликі вантажі. Габарити нового позашляховика від «Мерседес» зразка 2019 модельного року також вражають шанувальників солідних статусних легкових авто високої прохідності.

Інтер’єр Mersedes GLE 2019 року

Оформлення оновленого позашляховика всередині зажадало використання найсучасніших матеріалів для декорування та оздоблення, що відповідають класу преміум. Тонкий стиль і високий професіоналізм дизайнерів простежується буквально в кожному елементі обробки. Залежно від комплектації нові моделі Мерседес серії GLE зсередини оброблені декількома видами натуральної шкіри, полірованим хромом, рідкісними сортами натурального дерева; Проведений на Північній петлі тест драйв показав практичність і зручність нової конструкції керма, де присутні елементи сенсорного управління системами бортового контролю; Кардинально попрацювати конструкція крісел, розширений набір опцій, що поліпшують комфорт в подорожі, як водієві, так і пасажирам. У функціонал автомобіля входять висновок даних руху на монітор штатного бортового комп’ютера з опціями змін і перемикань режиму роботи обладнання. Присутні елементи штучного інтелекту.

Двигуни

Технічні характеристики солідного моторного ряду дають широту вибору: Дизель об’ємом 2, 1 л, потужність 204 л. с. ; Дизель, 3, 0 л, 249 л. с. ; Бензин, обсяг 3, 0 л, 333 л. с. ; Бензин, 4, 7 л, 435 л. с. ; У перспективі розглядається виробництво гібридного мотора, потужність якого складе 450 л. с.

Відео Mersedes GLE 2019

Дивіться ще

Porsche Macan 2019

Наскільки цікавий і затребуваний буде на ринку презентований оновлений Porsche Macan і на що слід …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *