Головна / Авто 2019 / Mazda CX-5 2019

Mazda CX-5 2019

Машинобудівники з Японії пропонують споживачеві значну гаму легкових автомобілів. У майбутньому сезоні на ринку з’явиться відразу кілька цікавих новинок від бренду Mazda, серед яких виділяється компактний полубюжетний кросовер СХ-5, перші фотографії інтер’єру створюють відмінне враження про сучасну тенденції формування автомобільної моди Японії.

На сьогоднішній день автомобіль відрізняється хорошими технічними даними, гідним солідного власника салоном і яскравим, виразним зовнішнім екстер’єром. Нова модель пройшла глибокий якісний рестайлінг. У майбутньому сезоні Мазда СХ-5 2019 буде відрізнятися стильністю, агресією, значним комфортом і рівнем безпеки. Важливо, що кросовер став ще більш економічним, екологічним і потужним.

Про концепцію п’ятої моделі

Фахівці ринку транспорту неодноразово відзначали, що нові моделі Mazda практично завжди відрізняються використанням найбільш перспективних технологій і дизайнерських прийомів. Незважаючи на те, що виробництво лінійки СХ-5 розпочато більш семи років тому, вона з самого початку була і залишається найбільш привабливою в сфері купівельних переваг. У перспективі в новому кузові добре відомого концепту експерти бачать масу позитивних сторін: Значний за обсягами салон при досить скромною довжині машини. Конструктивно це стало можливо завдяки використанню подовженою колісною бази і зміщеного скла фронтального огляду;

Рестайлінгований оновлений кросовер крім яскравого дизайну, комфортабельного салону відрізняється хорошою динамікою, високою безпекою, наявністю модифікацій, мають повний і передній привід. Моделі ще на стадії розробки була присвоєна категорія одного з найбільш технічних компакт кросоверів. Завдяки гармонії всіх якостей, а також що дуже важливо – комплектації і ціни, автомобіль значною мірою заповнить нестачу авто подібного класу в своєму споживчому сегменті. Для наших співвітчизників буде цікава інформація про те, що початок продажів в Росії заплановано на початок наступного 2019 року. Машина виключно адаптована під складний рельєф і проблемний стан дорожнього полотна, покупець може вибирати повний або передній привід.

Екстер’єр Mazda CX-5 2019 року

Як завжди, японські машинобудівники до останнього зберігають істинно самурайську витримку і мовчання щодо того, якими властивостями відрізняються їх новинки. Однак в мережу все ж просочуються фото, що дозволяють мати більш-менш достовірне уявлення про те, що з’явиться у фірмових салонах найближчим часом. Мета випуску другого покоління СХ-5 – привернення уваги до всього асортиментному ряді майбутнього сезону, що цілком вдалося завдяки видатним зовнішнім даним, а саме: Зміни зовнішності торкнулися посилення акценту на потужність, динаміку і виразність переду корпусу;

Шпигунські фото наявні в мережі, дозволяють оцінити результати проведеного фейслифтинга. Кілька збільшена решітка радіатора, на ній з’явився виразний об’ємний малюнок, елементи хромованою світлої окантовки замінені на темні, виріс кут нахилу капота; Як і всі моделі японського бренду Mazda, СХ – 5 отримали комплект зменшеною світлодіодним головної оптики в гострокутна варіанті конструкції, судячи з відгуків досить інноваційної та технологічно просунутої. Пропорційні параметри, плавні лінії і гармонійні обриси дозволили в значній мірі поліпшити стійкість при русі за рахунок високого показника аеродинаміки, що показав недавній тест драйв.

Інтер’єр Mazda CX-5 2019

В салоні все традиційно комфортно, зручно, просторо. Останні новини про зміненій формі сидінь, моніторі мультимедійної системи, USB-порти на пасажирських місцях, додаткових елементах управління, вмонтованих в багатофункціональний кермо, установці нового акустичного обладнання з підвищеною якістю звукового діапазону порадують шанувальників довгих подорожей.

Двигуни Mazda CX-5 2019 року в Україні

Дата виходу на міжнародний ринок за планами виробників – кінець поточного року, тому потенційним власникам буду небезінтересні технічні характеристики силових систем. Бензиновий мотор, обсяг 2, 0 л, потужність 150 л. с. ; Бензиновий, 2, 5 л, 211 л. с. ; Дизель, обсяг 2, 2 л, потужність 175 л. с. ; Старт ціни з 25 тис. долл, повна топова комплектація обійдеться дороще.

Відео Mazda CX-5 2019 року

Дивіться ще

Porsche Macan 2019

Наскільки цікавий і затребуваний буде на ринку презентований оновлений Porsche Macan і на що слід …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *