Головна / Новий Рік 2019 / Малюнки олівцем на Новий рік 2019

Малюнки олівцем на Новий рік 2019

Практично всі навчальні та дошкільні установи перед зимовими канікулами проводять ранки, конкурси малюнків та інші розважальні заходи. Дітям дають завдання додому намалювати красиві новорічні картинки або стінгазети. На жаль не всі хлопці мають навички в образотворчому мистецтві, особливо в садку або початкових класах. Також і батьки не завжди можуть поетапно показати техніку малювання, тому використовують шаблони для срісовкі, які можна скачати безкоштовно на багатьох веб-ресурсах. Ми пропонуємо не тільки завантажити велику галерею оригінальних малюнків олівцем на Новий рік 2019, але і пройти кілька майстер-класів для дітей до 3 років і старше. У рік Свині, найактуальнішими стануть зображення з тотемом китайського календаря. Це може бути порося, новорічна свинка в ковпаку Санта Клауса або смішна Хрюша в компанії з казковими персонажами. Тому в першу чергу, навчимо дітей малювати легкі і красиві картинки з цим милим тваринам, а потім перейдемо до малювання сніговика і Діда Мороза.

Як намалювати порося дитині

  1. Для початку, необхідно накреслити коло простим олівцем за допомогою циркуля або спеціальної лінійки. Натисніть на картинку для збільшення.
  2. Далі слід обвести круг, щоб в декількох місцях він отримав нерівності, як показано на малюнку. Це буде тіло порося. Потім додаємо дві дугоподібні лінії, щоб рівномірно розділити простір для частин мордочки.
  3. Малюємо очі, п’ятачок і рот.
  4. Тепер потрібно стерти ластиком все чорнові лінії.
  5. На наступному етапі, прорисовуємо вуха. На схемі показано в якому місці їх слід розмістити.
  6. Далі необхідно домалювати передні лапки з копитцями і закручений хвостик.
  7. На завершення, додаємо задні лапки і стираємо ластиком всі допоміжні лінії. Тепер можна приступити до розфарбовування.

Як намалювати Діда Мороза

Не будемо крок за кроком описувати процес малювання, так як на картинках докладно і дохідливо все показано. Ми постаралися вибрати одну з найлегших схем, тому її зможе осилити навіть маленька дитина. Щоб малюку було зручніше розглядати етапи, можна роздрукувати картинки на принтері. Натисніть на зображення, щоб збільшити.

Малюємо сніговика олівцем поетапно

Спочатку потрібно намалювати три кола. Верхня повинна бути рівною, дві нижні – трохи плескаті. Далі прорисовуємо округлу лінію на голові для підстави відра, руки, ноги і прямий держак мітли, як показано на малюнку. Стираємо ластиком чорнові лінії і домальовували кисть мітли, відро, очі і ніс-морквину. Додаємо рот-посмішку, зіниці, штрихи на тілі, морквині і мітлі для об’ємності.

Завантажити шаблони для малюнків олівцем на Новий рік 2019

Добірка містить новорічні зображення для срісовкі або роздруківки на принтері. Також їх можна використовувати в якості розмальовки. Щоб перейти в галерею, натисніть на посилання нижче. Зображення знаходяться на Гугл Диску і доступні без реєстрації. Також вони перевірені антивірусними програмами на наявність шкідливого ПЗ.

Дивіться ще

Як прикрасити квартиру до Нового року 2020

Щороку в кінці грудня ми знаходимося в очікуванні найвеселішого і довгоочікуваного свята. Новий рік 2020 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *