Головна / Новий Рік 2019 / Листівки з Новим роком 2019 колегам і організаціям

Листівки з Новим роком 2019 колегам і організаціям

Як правило, перед святами, багато підприємств проводять корпоративні вечори, під час яких підбиваються підсумки року, що минає, нагороджуються відзначилися співробітники, вручаються подарунки і звучать привітання. Заходи такого рівня вимагають особливого підходу, тому однією з найголовніших завдань PR-менеджера – замовлення спеціальних листівок з Новим роком 2019 колегам і організаціям. Стильні картки здатні не тільки показати значимість кожного працівника і партнера, а й посприяти маркетингу, а також підняти імідж компанії. При цьому потрібно врахувати, що не можна просто завантажити безкоштовно в Інтернеті і роздрукувати перші-ліпші листівки. Існує окремий етикет з оформлення корпоративних поздоровлень.

Якщо новорічний вечір проводиться у вузькому дружньому колі колективу і неформальній обстановці, то в рік Свині можна подарувати оригінальну листівку із зображенням тотемного тваринного за східним календарем. Свинка не повинна викликати асоціацію з фразою «підклали свиню», а виглядати у вигляді скарбнички або китайського живопису. Але якщо намічається офіційна зустріч з присутністю партнерів і важливих гостей, то необхідно дотримуватися строгих правил. Про них ми і поговоримо в наступному розділі.

Як правильно скласти привітання для колег і партнерів

В першу чергу потрібно підібрати оформлення листівки. Воно залежить від заходи і відносини з колегами. Якщо вони дружні і невимушені, можна вибрати стандартні зображення: новорічну атрибутику, казкових персонажів (НЕ в мультяшному стилі) і ін. Для «карнавальних» корпоративів підійдуть картинки в стилі тематики вечора. Але найкраще, вибирати строгі листівки з мінімальним наявністю графічних елементів в нейтральних кольорах. Звернення повинно включати в себе ім’я та по батькові. Найпопулярніші визначення: «шановний», «поважний» і «дорогий».

Побажання повинно містити тільки щирі і теплі слова, що йдуть від серця. Слід писати від руки унікальним (власним) текстом, красивим почерком, без побитих фраз і помилок. Побажання має бути коротким і лаконічним, при цьому вміщати всю суть. Краще використовувати один колір чорнила, бажано чорний. Можна виділити червоним звернення і підпис. Розміщувати зображення і декорації забороняється, якщо відносини знаходяться на офіційному рівні. Небажано застосовувати побажання в віршах, знайдених на спеціалізованих сайтах в Інтернеті. В підпис потрібно включити не тільки ім’я і прізвище посланника, але і дату, щоб одержувач зміг через кілька років згадати деталі заходу.

Завантажити безкоштовно новорічні листівки 2019

Галерея містить два типи зображень: стримані в стилі мінімалізму для офіційних корпоративів в форматі PSD (Фотошоп) і невимогливі для зустрічей в невимушеній обстановці. Щоб завантажити картинки з Google Диска без реєстрації, перейдіть за посиланнями нижче.

Дивіться ще

Як прикрасити квартиру до Нового року 2020

Щороку в кінці грудня ми знаходимося в очікуванні найвеселішого і довгоочікуваного свята. Новий рік 2020 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *