Головна / Новий Рік 2019 / Лист від Діда Мороза 2019 – шаблон скачати безкоштовно

Лист від Діда Мороза 2019 – шаблон скачати безкоштовно

Багато батьків не поспішають розповідати своїй дитині про те, що улюблені новорічні персонажі існують тільки в легендах. Віра в добро і чудеса розвивають безліч позитивних якостей, які проявляються протягом усього життя. Тому для хлопчиків або для дівчаток в цьому році дуже важливо скласти лист від Діда Мороза 2019. Шаблон скачати безкоштовно можна онлайн на нашому сайті. Також можна роздрукувати готові зображення на принтері або сканері і написати текст власноруч. Рекомендації як заповнити бланк, показані у відео.

Де взяти лист від Діда Мороза

Існує кілька варіантів, де знайти лист від Дідуся. Серед них найпопулярнішими є: спеціальний генератор, наприклад сервіс pismishko.ru; замовлення в дизайнерському салоні; замовлення в фірмі спеціалізується на новорічних послуги; замовлення у фрілансерів. Всі перераховані вище варіанти платні. Їх грошовий вираз залежить від популярності та репутації бренду, якості матеріалів і вартості аналогічних послуг на ринку. На спеціалізованих сайтах їх ціна варіюється від 250 до 500 руб. Також можна створити своїми руками гарного листа, яке буде не гірше, ніж зроблене на замовлення. Тому пропонуємо скачати безкоштовно оригінальні шаблони послань і роздрукувати на копіювальних пристроях.

Як правильно писати текст від Діда Мороза

Потрібно врахувати, що не можна недооцінювати дітей і сподіватися на їх наївність. Малюки з легкістю можуть побачити підступ, якщо дізнаються повсякденні вирази, звернення або почерк батьків. Тому пропонуємо кілька порад, як правильно скласти лист:

  1. Привітання. Не рекомендується вживати прізвиська і звернення застосовуються в побуті, інакше дитина зрозуміє, що лист написали батьки. Для офіційності краще написати повне ім’я та прізвище, але одного разу. Далі в тексті слід писати ім’я в зменшувально-ласкательной формі, наприклад «Діма», «Таня» і ін.
  2. Важливість свята. Новий рік і зимові канікули дуже важливі для дітей, так як вони зможуть весело провести час і набратися сил. Дідусь постарався насипати снігу і заморозити вулиці, щоб малюк зміг кататися на санях, лижах, ковзанах, ліпив сніговиків і ін.
  3. Вітання і побажання. Слід написати коротко і лаконічно, так як діти не люблять довгих і нудних фраз. Не рекомендується вживати вірші. Вони не можуть передати щирість казкового персонажа. Побажання має включати індивідуальні потреби, наприклад «слухатися бабусю», «краще вчитися» або «бути здоровим».
  4. Основний текст. Дід Мороз весь рік стежить за малюком і знає, як він вчиться, себе веде в школі / садочку, чим займається під час прогулянок і вдома. Потрібно похвалити за хороші сторони і висловити стурбованість з приводу поганих. Але незважаючи на деякі недоліки, дідусь порадився зі Снігуронькою та вирішив передати подарунок з надією, що в наступному році дитина виправиться. За це, він отримає презент ще краще.
  5. Завершення. Тут слід написати короткий привітання, передати привіт від Снігуроньки і своїх помічників (бажано улюблених персонажів мультфільмів – телепузиків, смішариків, Фіксікі та ін.).

Як використовувати онлайн генератор листів, показано в наступному відео:

Дивіться ще

Як прикрасити квартиру до Нового року 2020

Щороку в кінці грудня ми знаходимося в очікуванні найвеселішого і довгоочікуваного свята. Новий рік 2020 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *