Головна / Авто 2019 / Lexus ES 2019

Lexus ES 2019

Протягом декількох десятків років саме по собі володіння одним з найпрестижніших автомобілем знаменитого японського бренду було ознакою самодостатності, фінансового благополуччя та успішності у всіх основних сферах суспільного життя. Тенденція збережена і примножена в новинці, сьомому поколінні Lexus Es, перші фотографії інтер’єру якого дають основне уявлення про те, наскільки успішно проведені технічні і технологічні вдосконалення.

Брендові автомобілі з Японії завжди мали дві відмінні риси: Дивовижний зовнішній вигляд, найтонша геометрія обрисів; Божевільний рівень комфорту салону; Як і всі, що було вироблено раніше, нова модель з логотипом у вигляді літери «L» зібрана з вузлів і деталей найвищої якості. Основним напрямком діяльності всіх світових машинобудівних концернів на сьогоднішній день є повноцінне і всебічне задоволення потреб і запитів покупців.

Про направлення діяльності концерну

Судячи з наявних фото, новинка не стільки змінилася зовні, головним напрямком поліпшень стало якість салону. Японці, як завжди зберігають інформацію про концепцію презентуемой моделі буквально до останніх хвилин її офіційного представлення, але вже сьогодні шпигунські фото наочно показують, що в інтер’єрі використані найкращі сучасні матеріали та інноваційні опції і функціонали. Тобто – в новій моделі Лексус зосереджені найкращі технології майбутнього. В принципі це і є основна концепція японського автопрому вже протягом не одного десятка років. Квітнева презентація нового Лексуса пройшла цілком успішно, експерти ринку пророкують йому світову славу. Крім усього, це і є основним завданням японських розробників щодо бізнес – седана в його сьомому варіанті виконання.

Оновлена ​​версія переднепрівдного седана Lexus ES майбутнього сезону розширить сферу продажів, автомобіль отримав глобальний статус, буде продаватися як на американському, азіатському, так і на європейському континенті. Дата виходу на міжнародний ринок – не раніше четвертого кварталу поточного року. Седан буде продаватися і на вітчизняному ринку, тому шанувальникам марки Лексус буде цікаво, що початок продажів в Росії планується в першій половині 2019 модельного року. Це вже зовсім скоро, тому потенційним покупцям слід відстежувати інформацію про старт продажів. Єдине, що російський покупець отримає всі представлені виробником комплектації і ціни, крім гібридного варіанту. Отже, що нового з’явилося в зовнішності знаменитого Lexus Es.

Екстер’єр Lexus ES 2019

Зовнішність відрізняється численними елементами оздоблення, які добре знайомі прихильниками цього розкішного автомобіля. Судячи з відгуків експертів, новинка відрізняється деякими родзинками і особливими деталями: Масивні повітрозабірники, змінена лінія агресивних обважень з численними виступами, рельєфи корпусу; У новому кузові, що відрізняється шириною і довжиною, для пасажирів створено ідеальний комфорт і зручності; Автомобіль обладнаний величезними гратами радіатора виразною зовнішності, що дозволяє йому бути помітним в самому значному потоці транспорту;

Лексус 2019 модельного року відрізняють масивний бампер, велика кількість хромованих елементів оздоблення, комплекти високоякісної оптики, розташованої смугами, світло підставлений вогнями світлодіодного і ксенонового типу. Бічні площини по конструкції відповідають модельної концепції класу «бізнес».

Декорування колісних дисків, скромні площі бічних стекол, інші аксесуари створюють враження стильності і вишуканості. Оновлений статусний автомобіль ззаду виглядає досить скромно, площині виконані в стриманому стилі.

Інтер’єр Lexus ES 2019 року

Як завжди, останні новини стосуються оформлення салону. Матеріали і композиція на сьогоднішній день одна з найкращих. Що пропонує компанія – виробник: Оздоблення – натуральна шкіра, алюміній, алькантара, дерево; Суперсучасна мультимедіа система з висновком всіх контрольних даних руху на багатофункціональний гігантський дисплей;

Проведений в найскладніших умовах тест драйв показав зручність кнопок, шайб та інших пристосувань, що дозволяють водієві виконувати настройку різних функціоналів і кліматичної установки.

Двигуни Lexus ES 2019 модельного року

Силові системи не зазнали значних змін. Технічні характеристики моторів наступні. Гібрид, імовірно буде вичавлювати не менше 161 л. с. під керуванням варіатора.

Відео

 

Дивіться ще

Porsche Macan 2019

Наскільки цікавий і затребуваний буде на ринку презентований оновлений Porsche Macan і на що слід …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *