Головна / Календар 2019 / Календар вінчань на 2019 рік

Календар вінчань на 2019 рік

Дата весілля має величезне значення для подальшої долі молодят. Особливо це стосується вінчання. Вибираючи число важливої події, молоді люди звертаються за порадою до астрологів, нумерологія, священним служителям, а також заглядають в календар вінчань на 2019 рік.

Що радить церковний календар

Віруючі люди протягом століть довіряють церкві в багатьох сферах життя. Це відноситься і до вінчання. Священнослужитель ніколи не дасть прогнозів щодо року вінчання, але він завжди зможе відповісти, коли не можна проводити обряд вінчання протягом року. Обмеження церкви незмінні щороку. Тому їх легко запам’ятати. Отже, в 2019 році вінчання не відбудеться: під час Успенського посту, тобто з 14 по 27 серпня 2019 роки; протягом Великого посту: з 11 березня по 27 квітня 2019 роки; під час проведення Петрового посту: з 24 червня по 11 липня наступного року; в день Водохрещенського святвечора, то тобто 18 січня 2019 роки; під час дати Усікновення глави Іоанна Предтечі: 11, вересня 2019 роки; в день святкування Воздвиження Хреста Господнього: 27 вересня наступного року; під час Вербної Неділі: 21 апреля 2019 года; в день Пасхи: 28 апреля 2019 года; в Трійцю, тобто 16 червня 2019 року. Згідно Церковному статуту, вінчання краще проводити в понеділок, середу і п’ятницю. Весілля за християнськими канонами неможлива в поминальні дні і в дні, коли відбуваються щотижневі пости. Крім цього, в кожному храмі є свої свята. Протягом їх, також не можна проводити вінчання. У цьому питанні краще порадитися зі священиком вашої церкви. Найбільш вдалими днями для вінчання здавна вважалися Червона гірка і День Казанської ікони Божої Матері.

Думки астрологів

Представники астрологічної науки стверджують, що дата вінчання впливає, на життя молодят надалі. Згідно астрологічної науці, не рекомендується укладати союз: в період Нового місяця; в день місячного або сонячного затемнення. Місяць асоціюється з жіночим началом, а Сонце – з чоловічим. Шлюби, укладені в дні затемнень відрізняються нестійкістю. Подружжя постійно сваряться і в підсумку союз розпадається; в періоди входження Венери в знаки Овна, Діви і Скорпіона. Ці сузір’я не обіцяв молодятам нічого хорошого; під час, коли Венера здійснює зворотний хід. Астрологи також стверджують, що найбільш вдалими періодами для вінчання є: 4-й, 5-й, 7-ий, 10-й і 11-й місяці від дати народження. Що стосується днів, то … Сприятливі дні за місячним календарем: 10, 11, 16, 17, 21, 26, 27. Несприятливі місячні дні: 3, 4, 5, 8, 9, 13, 14, 19. На думку знавців зірок, найуспішнішою датою є двадцять перше місячний день.

Рекомендації нумерологів

Згідно з їхньою теорією кожна цифра по-різному впливає на сімейний союз. Щоб дізнатися число, від якого буде залежати ваш шлюб необхідно скласти всі цифри передбачуваної дати вінчання, наприклад, якщо це буде: 10.07.19, то заповітне число буде обчислюватися так: 1 + 0 + 0 + 7 + 1 + 9 = 18, далі 1 + 8 = 9. Цифра 9 впливатиме на ваш союз. А тепер, давайте подивимося, як різні числа можуть вплинути на долю сімейної пари:

Одиниця: В такому шлюбі буде постійно йти боротьба за лідерство. Чоловік буде відстоювати свої амбіції, а дружина відвойовувати собі «місце під сонцем». Астрологи вважають, що якщо на початковому етапі в сім’ї не виявиться бездоганний лідер, то сім’я розпадеться. Фахівці радять в такій ситуації жіночій половині поступитися, заради збереження сім’ї.

Двійка: Вдала цифра для шлюбного союзу. Сім’я буде міцною і заможною. Правда, у подружжя іноді буде виникати бажання піти «наліво». Такі устремління необхідно обмежувати.

Трійка: Ця цифра обіцяє гармонійний і довгий шлюб. Це буде досягнуто завдяки тому, що між подружжям буде не тільки любов, а й духовна близькість.

Четвірка: Сім’я буде заможною. Єдине на що необхідно звернути увагу – це на те, щоб матеріальний достаток не руйнував любов і не ускладнював життя подружжя в інших областях сімейного життя.

П’ятірка: Символізує поєднання чоловічого і жіночого начала. Ця цифра означає, що сім’я проживе довго і щасливо. Незважаючи на масу труднощів на життєвому шляху, подружжя не перестануть любити один одного. Їх союз з роками тільки зміцніє.

Шістка: Нещасливе число для шлюбу. Союз не зможе подолати розбіжності подружжя і в кінцевому підсумку шлюб розпадеться. Подружжя знайдуть собі нових партнерів.

Сімка: Ця цифра нічого не говорить про відносини між сімейними партнерами. Сімейний союз може бути, як щасливим, так і невдалим. Незважаючи на це, в результаті сімейних відносини народиться дуже обдароване потомство.

Вісімка: Зазвичай в такому союзі заможний чоловік. Дружина буде мати все, що забажає, але її ініціатива буде придушуватися. Якщо вас влаштовує золота клітка, то вісімка ваша цифра.

Дев’ятка: В такій сім’ї буде все життя бушувати пристрасть. Будуть і красиві залицяння, і подарунки, і гучні сварки з загрозою розставання. Однак, такі «гойдалки» триватимуть протягом усього життя.

Що підказує народна мудрість

Знавці сімейного життя стверджують, що вінчання в певному місяці передрікає конкретну долю молодій парі: вінчання в лютому вказує на те, що сімейний союз буде стійким, і в ньому будуть відсутні сварки; весілля в червні зробить життя молодят схожу на медовий місяць; обряд в липні означає, що в долі молодят будуть, як щасливі дні, так і сумні; серпнева церемонія привнесе в сім’ю, як любов, так і рівні партнерські відносини; вінчання у вересні зробить життя молодят тихою і комфортною; обряд в листопаді подарує подружжю відмінне матеріальний стан; груднева весілля наповнить життя молодих справжнім коханням і пристрастю на все життя.

Народна мудрість говорить, що вінчання краще проводити в непарні числа. Особливий інтерес у майбутньому році представляють дати з числом 19: 19.01.2019 та 19.10.2019. Всі вони будуть суботніми днями. На завершення треба зазначити, що якщо ви бажаєте повінчатися в 2019 році, то вам вже зараз необхідно починати думати про: датою заходи; фасон сукні; меню святкового столу; місці весілля; гостях і т. п. 2020 рік високосним, а значить небажаним для вінчання.

Дивіться ще

Місячний календар стрижки волосся на січень 2019 року

Не так-то просто зважитися на зміну зачіски, тому похід в салон краси багато хто планує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *