Головна / Календар 2019 / Імена хлопчиків по місяцях на 2019 рік

Імена хлопчиків по місяцях на 2019 рік

Вже не секрет, що ім’я людини має величезне значення. Воно впливає на багато факторів, які є визначальними в житті кожного з нас. З великим ступенем ймовірності, можна стверджувати, що ім’я визначає долю людини. Особливо це важливо для чоловіків, які прагнуть до успішної кар’єри і до створення щасливої ​​родини. Ось тому при народженні хлопчика батьки повинні серйозно поставитися до імені спадкоємця. Імена хлопчиків по місяцях на 2019 рік за православним календарем можуть допомогти в цьому.

Як вибирати ім’я

Не варто забувати, що з ім’ям, даним при народженні, молода людина буде змушений жити все своє життя. Перш ніж дати хлопчикові ім’я, необхідно обміркувати всі можливі варіанти. Не слід звертати увагу на ім’я: померлої людини, якщо він навіть був вашим близьким родичем; улюбленого актора, співака і т.п. Зрозуміло, коли ви бажаєте назвати свою дитину на честь улюбленого дідуся, якого вже немає в живих, ви намагаєтеся бачити в новонародженій дитині ту людину, яку втратили і колись любили. Ви намагаєтеся перенести якості померлої людини на дитину, який тільки народився. Це вкрай неправильна позиція. Малюк – це не заміна іншу людину. Він є індивідуальністю, єдиною в своєму роді. Саме з таким настроєм повинен рости дитина, щоб уникнути закомплексованості в підлітковому віці. Подорослішав дитині також навряд чи сподобається думка про те, що він названий на честь кумира їх батьків або тому-що хтось став героєм посмертно. Будь-яке ім’я наповнене життєвим змістом. Воно впливає на характер, тому не варто називати, наприклад хлопчика ім’ям людини, який був з норовом.

Також не рекомендують називати малюків ім’ям батьків. Помічено, що такі дітки при своєму рості відрізняються: підвищеною дратівливістю; нервозністю; неврівноваженістю. Крім цього, можуть виникати випадки, коли ім’я та по батькові дорослого хлопця з працею будуть вимовлятися. Звідси виникають всілякі скорочення типу: Пал Палич або Дім Дімич. Не радять підбирати хлопчикам і незвичайні імена. Треба пам’ятати про майбутнє батьківство хлопців. Краще при виборі імені подумати, як воно буде звучати в разі батькові. Не вибирайте іноземні або екзотичні імена. Такий варіант може створити незручність в майбутньому житті спадкоємця. Не варто піддаватися впливу і називати дітей модними нині іменами. Не виключайте можливість, що ваша дитина виросте і змінить своє ім’я на більш благозвучне. Самим кращим варіантом буде назвати дитину російським ім’ям. Загалом, вибираючи ім’я, слід пам’ятати, що воно має певну енергетику. Вона здатна накладати відбиток на життя власника. При виборі також варто ознайомитися з численними довідниками, де прочитати про значення кожного імені.

Церковні імена

Останнім часом молоді мами і тата все частіше звертають уваги на старі імена. Тим більше, що число хрещень дітей в церкві, ставати все більше. Як відомо, в церкви священики пропонують назвати малюка по імені, який значиться в спеціальному церковному довіднику імен. Зазвичай це імена святих, яких шанують в найближчі дні від часу хрещення. Святитель Феофан рекомендує дати малюкові ім’я по: дня народження; дню хрещення; по днях між цими датами; по трьом дням після хрещення. Загалом, виходить досить великий список імен. Іноді, під час хрещення, священик пропонує батькам змінити цивільне ім’я на церковне, яке найбільше підходить для малюка.

В цьому випадку необхідно звернути увагу на святого, на честь якого називають малюка. День вшанування цього святого є іменинами дитини. Дуже часто батьки не погоджуються міняти модне ім’я на церковне. В цьому випадку, все одно призначається ім’я святого, яке ставати другим ім’ям новобранця. Хрещення не може відбутися без імені, якого немає в православних святцях. Коли відбувається обряд хрещення і дитині присвоюють церковне ім’я, у дитини з’являється ангел-хранитель. З цього моменту він починає оберігати маленьке створіння і піклується до кінця життя.

Чоловічі церковні імена по місяцях в 2019 році

Дивіться ще

Місячний календар рибалки на 2019 рік

Відомо, що Місяць впливає на багато сторін життя. Положення небесного тіла зумовлює, наприклад, сприятливі і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *