Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік Телець

Гороскоп на 2019 рік Телець

На відміну від чоловіків, жінки-Тельці повинні бути готовими до змін і навіть глобальним. Втім, побоюватися тут нема чого: все нове буде неодмінно краще старого. Однак зміни потрібно починати з самої себе. Про що ви ще не так давно мріяли для себе коханої? Хотіли новий імідж, зачіску, роботу, машину, хобі? Прийшов час починати зміни! Ваші близькі напевно підтримають їх і розділять радість ваших перемог. Головне – ваше власне, справжнє, щире бажання.

Жінка Телець

Єдине, чого не варто перевертати з ніг на вуха – це теплі, стабільні відносини з рідними, близькими, друзями. Намагайтеся бути уважними до них. А якщо хто-небудь звернеться до вас за допомогою, то вже, будьте ласкаві, не відмовте.

Чоловік Телець

На тлі міцного родинного тилу або стабільних відносин з другом (подругою) чоловік-Телець в 2019 році буде робити неквапливі, але цілком впевнені кроки по кар’єрних сходах або ж в плані розширення бізнесу (якщо такий є). Вашу цілеспрямованість і наполегливість у забезпеченні фінансового благополуччя неодмінно оцінять. Однак ж вам не слід бути аж надто економним по відношенню до улюбленим і близьким людям. Милі маленькі знаки уваги з вашого боку будуть лише надихати ваше оточення на створення для вас ідеальних умов. А це важливо, чи не так? Тельці щирі і схильні віддаватися почуттям без залишку. Чи варто так робити в рік синьої дерев’яної Кози? Безумовно! Це тільки зробить ваші відносини більш міцними.

Здоров’я

Мудрим Тельцям завжди під силу побороти свої слабкості, особливо, якщо справа стосується харчування. Ось цим і займіться, особливо в перші пару місяців року. Навесні варто особливо подбати про імунітет і дещо урізноманітнити раціон харчування. Можливо, деякі неприємні відчуття будуть пов’язані з хребтом. В цьому випадку консультація хорошого невропатолога вам не завадить. А регулярні прогулянки на свіжому повітрі і заняття в басейні (будь то плавання або аква-аеробіка) стануть справжнім порятунком.

Робота і гроші

Головним досягненням Тельців в цьому плані буде сталість, що, як відомо, прийнято вважати ознакою класу. 2019-й – рік «збору врожаю» і деякої перепочинку. Стабільні, нехай і не дуже круті, кроки в плані кар’єри, дуже поступовий, плавний ріст фінансового добробуту – це якраз те, що потрібно для спокою і впевненості в завтрашньому дні. Обов’язковою ж умовою стабільного благополуччя будуть ваше доброзичливе, позитивне ставлення до оточуючих і зосередження на головної своєї мети.

Любов і сім’я

Запорука успішних відносин в справах серцевих – адекватне сприйняття партнера, тверезість і розсудливість. Це допоможе розвинути спілкування з улюбленими в сприятливому руслі, зробити їх насиченими і цікавими. Зайва запальність, ревнощі і нетерпіння, навпаки, можуть посіяти зерна неприйняття. Так що, терпіння, ніжність і відкритість – ваші головні козирі в стосунках в рік синьої дерев’яної Кози. Ну, а вогняна палкість почуттів буде доречна лише в дуже інтимних моментах.

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *